TomTom mobile

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Segal »

Kép

Navigációs szoftver aminek van 5 ös /v2 re jó/ és 6 os /v3 ra jó/ verziója. Sajnos a hazai lefedettsége nem az igazi a térképállománynak /főleg az 5 os verzióhoz/ de cserébe akár gps vevő nélkül is tökéletese funkcionál térképként viszont értelemszerűen így navigálni nem tud.
Itt magával a programmal foglalkozzunk a térképeknek van külön témája


Csak forog a földgömb mit csináljak?

Csak a programot tetted fel de nincs térkép a memóriakártyán tehát pótold mert ebben az esetben jön elő ez a hiba. /van térképekkel foglalkozó téma is ott keresgélj/
nokie50
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:00:32
Készüléktípus: Nokia E50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: nokie50 »

Sziasztok!

Tom Tom 6.01 és 6.02-t próbáltam telepíteno Nokia E66-ra. A telepítés megkezdése után tanúsítvány hibát írt. Tudja valaki, hogy lehet-e ezt a szoftvert E 66-ra telepíteni, és ha igen hogyan? (A dátum visszaállítását már próbáltam)

Köszi :hmm2:
Avatar
ivan111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:28:04
Készüléktípus: iPhone 4 32 gb
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: ivan111 »

Szia nokie50!
A telefonban az alkalmazáskezelő beállításainál a szoftvertelepítést mindre, az online tanúsítvány-ellenőrzést ki-re kell állítani. A dátumot legalább 2008. márciusáig vissza kell állítani. Egyébként maga a program nagyon jól kezelhető, de a symbianos fejlesztését abbahagyták, és nem kezeli a belső GPS antennát sem. Ezért a térképek elég régiek, már nem frissítik a symbianos verzióra. Az új térképek csak PDA-n a 7-es verzióval használhatók. Szerintem próbálj valami más navit. Én a Garmint használom, nagyon jól megy ezen a telefonon.
nokie50
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:00:32
Készüléktípus: Nokia E50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: nokie50 »

Szia Ivan111,

Köszönöm a segítséget. A Garmin tudja az E66 belső GPS vevőjét kezelni? Nem tudod, fut a Garmin E50 is?

Köszi :)
kipseter
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:34:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: kipseter »

Sziasztok!

Ezeket a kérdéseket már a régi fórumon is feltettem, de nem jött rájuk válasz:
Ki tudja, hogy mit csinálnak a cspeech fájlok? Esetleg Loquendo TTS mappába valaki tud magyar hangot?
Köszönöm előre is!
Avatar
ivan111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:28:04
Készüléktípus: iPhone 4 32 gb
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: ivan111 »

nokie50 írta:Szia Ivan111,

Köszönöm a segítséget. A Garmin tudja az E66 belső GPS vevőjét kezelni? Nem tudod, fut a Garmin E50 is?

Köszi :)
Szia!
Nagyon szívesen! A Garmin tudja használni a belső GPS-t. Az E50-re ha jól tudom a 4-es verziót ajánlják a guruk. Segítséget a Garmin topicban találsz, ott van telepítési segédlet is "damir" és "laci64" aláírásában.
Sly65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:55:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Sly65 »

Sziasztok, ne haragudjatok a "fél" offolásért, de sürgős volna, van egy TomTom Navigáció , nem mobilos hanem a rendes , autóba, http://www.vatera.hu/tomtom_go_910_navi ... 33931.html kb ilyen. És véletlenül egy másik töltöt dugtam bele, ami 9V os és 5V os kell bele, [azért dugtam bele, mert nem néztem meg hogy melyikre mi van ráirva, és időm se volt kapkodtam ...és a bementbe is pont beleillett.....] Beledugom pár MP után kikapcsol a ketyere. Aztán csak a Zöld led világít [mitha töltené]Aztán ujra kapcsolnám be akkor bekapcsol, beledugtam még egyszer [mert nem tudtam hogy nem jó bele a töltő] bedugom ugyan az, de már nem kapcsol vissza. Csak a led világít. Mit gondoltok , javítható ? Mi szállhatott el benne?Gyári Töltöjével még nem próbáltam, azzal életre lehetne kelteni? :crazy:

Köszönöm előre is a választ.[Azért ide irtam mert itt bízhatok abban hogy kapok rá valamilyen választ :)]
BudaiTomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 10:28:37
Készüléktípus: 6600
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: BudaiTomi »

Sziasztok! A kérdésem a következő: mi az a maximum, amit egy 6600- ból ki lehet hozni navigáció szempontjából? Tudtommal a TomTom 5.2 fut rajta, ennél újabb nem, és ez is csak régebbi térképekkel. Légyszi adjatok tanácsot, mi az a full navigáció, amit még fel lehet rá rakni, és működik is! Köszi szépen előre is!!! ;)
Sly65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:55:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Sly65 »

BudaiTomi írta:Sziasztok! A kérdésem a következő: mi az a maximum, amit egy 6600- ból ki lehet hozni navigáció szempontjából? Tudtommal a TomTom 5.2 fut rajta, ennél újabb nem, és ez is csak régebbi térképekkel. Légyszi adjatok tanácsot, mi az a full navigáció, amit még fel lehet rá rakni, és működik is! Köszi szépen előre is!!! ;)

Lehet hülyeség, de Google Maps se megye? :confused2: vagy a Sygic
Avatar
panderson
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:23:39
Készüléktípus: E65
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: panderson »

Garmin, Sygic és Nokia Maps kilőve, sztem ezt a telót ne navira használd, nagyon jó volt anno, úgyhogy sztem kb minden másra jó még :)

A navi csak divat...
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”