Nokia Térképek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Potrien
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Potrien »

Amúgy most csinálom én is, de sehova nem küldött, tölti, telepíti. A telepítés után automatikusan elindul a térképek telepítése. Ezt a program elindítása után is meg lehet tenni a "Frissítés" funkcióval.
Avatar
Narayan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-09-20 vas. 11:41:15
Készüléktípus: 5800 XM V50.0.005 HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Narayan »

Narayan írta:
Potrien írta:Üsd be a telefon böngészőjébe. http://www.nokia.mobi/maps/dl Így szedd le és telepítsed.
Beírtam, de semmi. Rámegyek külön a downloads/services/Maps menüre, bejön az oldal, h mi is ez, és kb 10MB a letöltés. Download now, új oldal, de semmi. Csak leírja, h 40-től felfelé kell lennie a szoftvernek, meg érdeklődjek a szolgáltatómnál az árakról, mert a letöltés pénzbe kerülhet, blablabla. :(

Naná, hiszen, ha nem az otthoni vagy egyéb WiFi-n lógsz, akkor az pénzes. Mindegy, szedd le ezt. http://www.nokiaprogramok.hu/modules/le ... p?id=40333 :blink:
Itthon vagyok, wifin. :( Amit adtál, jó nekem? Mert 5800 S60v5, nem S^3...

Bocsi, igazad van. Javítottam a linket, ez már s60v5th. :blink:

Na, ez felment. :) Akkor most nézzük OVI Suite-n a térképeket...

Update... Érdekes, elindítom, majd about-nál azt látom, h a verzió 3.04... Ha meg újra akarom telepíteni, azt írja, h lecserélem a 3.06(637)-et a 3.06(637)-re? Mi a franc?
OVI Suite meg azt érzékeli, h ez nem a 3.06, és update-ot ajánl fel, ami persze nem megy...

Hát hagyjad, ha le akarja cserélni. Viszont, ha nem akarod akkor ne. Amúgy az OVi Suite nem a legjobb az 5800 XM-hez, ahhoz inkább a Nokia PC Suite v7.1.60.0 -ás verzió kell. Persze az OVi-t uninstallálni kell előtte. :blink:
Potrien
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Potrien »

Feljebb írtam egy térkép linket, azt még nézd meg. Most mennem kell. :bye1: :blink:
Avatar
Narayan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-09-20 vas. 11:41:15
Készüléktípus: 5800 XM V50.0.005 HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Narayan »

Potrien írta:Feljebb írtam egy térkép linket, azt még nézd meg. Most mennem kell. :bye1: :blink:
A térképeket tölti, azzal nincs gond. :) Csak magánál a szoftverfrissítésnél nem frissíti az alap programot. Köszi, jó éjt! :)

Azzal ne törődj, nálam is ugyan ezeket írja ki, bár az alapprogram a legfrissebb. A térképeket csak másold fel a memória kártyára. :blink:
vikcsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-07-13 szer. 22:51:15
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: vikcsi »

Walaki01 írta: Szia!
A memóriakariról, nem csak a qf fájlt, hanem a cities mappát is törölni kell. A progi természetes, hogy fennmarad, mert a szoft része, ezért csak frissíteni lehet, eltávolítani nem.

Természetesen ezeket is letöröltem, alkalmazáskezelőből eltávolítottam, de így is elszáll frissítési hibával :(
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

vikcsi írta:
Walaki01 írta: Szia!
A memóriakariról, nem csak a qf fájlt, hanem a cities mappát is törölni kell. A progi természetes, hogy fennmarad, mert a szoft része, ezért csak frissíteni lehet, eltávolítani nem.

Természetesen ezeket is letöröltem, alkalmazáskezelőből eltávolítottam, de így is elszáll frissítési hibával :(
A frissítést Mivel akarod telepíteni? OVI Suite, Pc Suite, vagy közvetlenül a készüléken? Javaslom, ha nem Pc Suite-al csináltad, akkor próbáld meg azzal!
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
vikcsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-07-13 szer. 22:51:15
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: vikcsi »

Walaki01 írta:
vikcsi írta:
Walaki01 írta: Szia!
A memóriakariról, nem csak a qf fájlt, hanem a cities mappát is törölni kell. A progi természetes, hogy fennmarad, mert a szoft része, ezért csak frissíteni lehet, eltávolítani nem.

Természetesen ezeket is letöröltem, alkalmazáskezelőből eltávolítottam, de így is elszáll frissítési hibával :(
A frissítést Mivel akarod telepíteni? OVI Suite, Pc Suite, vagy közvetlenül a készüléken? Javaslom, ha nem Pc Suite-al csináltad, akkor próbáld meg azzal!
Eddig próbáltam OVI-val, közvetlenül, egyik sem ment. Most próbáltam PC Suite-tal, sajnos azzal is ugyanez a helyzet :( Ugyanott elszáll "Frissítési hiba"-ra hivatkozva :(((
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

vikcsi írta:
Eddig próbáltam OVI-val, közvetlenül, egyik sem ment. Most próbáltam PC Suite-tal, sajnos azzal is ugyanez a helyzet :( Ugyanott elszáll "Frissítési hiba"-ra hivatkozva :(((
Akkor szerintem, kéne a telón egy resetet csinálni, mert nagy eséllyel, valami programütközés okozza a hibát. Viszont a reset előtt csinálj egy biztonsági mentést a teló tartalmáról! (telószámok, képek videók, üzenetek stb) Mert ezek eltűnnek, a készülékről. A beállításokat ne mentsd, mert ha visszatöltöd őket, nagy eséllyel ugyanazt a hibát fogja produkálni.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Taknyoshal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 11:05:35
Készüléktípus: N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Taknyoshal »

Sziasztok.

Nem megoldható valami kis trükkel az, hogy nem támogatott telefonokon (pl: N79) is lehessen használni díjtalanul az Ovi Maps-et?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Szia!
De megoldható. Olvasd el ennek a topiknak az első hozzászólását!
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”