Nokia Térképek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

vikcsi írta:Sziasztok!

A következő a problémám! Adott egy Nokia E52 készülék, amin 3.03 Ovi Maps volt. Közben frissítettem is a telefon szoftverét, és közben jött ki az Ovi Maps-hoz is újabb verzió, de valamiért mindig elszáll az installnál. Próbáltam törölni az alkalmazások közül a régit, a memóriakártyáról a qf fájlt, de akkor is elszáll hibával telepítés közben. Ami érdekes, hogy ha eltávolítom az alkalmazások közül, akkor is fent marad a telefonon a program. Hogy tudnék frissíteni, mit javasoltok?


Üdv és köszi:

Vikcsi
Szia!
A memóriakariról, nem csak a qf fájlt, hanem a cities mappát is törölni kell. A progi természetes, hogy fennmarad, mert a szoft része, ezért csak frissíteni lehet, eltávolítani nem.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Sziasztok! Adott egy nokia n82. Szeretném használni rajt a gyári navigációt. Úgy tudom, hogy ingyenes, fissítettem a térképet is. A navigáláshoz viszont licensz vásárlást kér. Akkor most mégsem ingyenes?
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Csiga-biga írta:Sziasztok! Adott egy nokia n82. Szeretném használni rajt a gyári navigációt. Úgy tudom, hogy ingyenes, fissítettem a térképet is. A navigáláshoz viszont licensz vásárlást kér. Akkor most mégsem ingyenes?
Ingyenes!
Egészen biztos vagy benne, hogy a legújabb navigációt letöltötted hozzá? Ovi áruházba jelentkezz be, ott biztosan a legújabbat kapod a készülékre.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: ferret »

nagy.renato írta:
Csiga-biga írta:Sziasztok! Adott egy nokia n82. Szeretném használni rajt a gyári navigációt. Úgy tudom, hogy ingyenes, fissítettem a térképet is. A navigáláshoz viszont licensz vásárlást kér. Akkor most mégsem ingyenes?
Ingyenes!
Egészen biztos vagy benne, hogy a legújabb navigációt letöltötted hozzá? Ovi áruházba jelentkezz be, ott biztosan a legújabbat kapod a készülékre.
Fp1-es telókra nincs hivatalosan ingyenes nokia maps. N82-re biztosan nincs.
Kép Kép
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

ferret írta: Fp1-es telókra nincs hivatalosan ingyenes nokia maps. N82-re biztosan nincs.
Egy régi kósza hírből arra emlékeztem, hogy azóta már megkapta a telefon a támogatást. Tévesen tudtam, és hülyeségeket beszéltem. Bocs :confused2:

Főleg a kérdező felé: Bocs!
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Damir »

Csiga-biga írta:Sziasztok! Adott egy nokia n82. Szeretném használni rajt a gyári navigációt. Úgy tudom, hogy ingyenes, fissítettem a térképet is. A navigáláshoz viszont licensz vásárlást kér. Akkor most mégsem ingyenes?
Aláírásomból, vagy muzsikus2 kolléga aláírásásból tudod leszedni a leírást a telepítéshez.
vikcsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-07-13 szer. 22:51:15
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: vikcsi »

Walaki01 írta: Szia!
A memóriakariról, nem csak a qf fájlt, hanem a cities mappát is törölni kell. A progi természetes, hogy fennmarad, mert a szoft része, ezért csak frissíteni lehet, eltávolítani nem.
Hello!

Természetesen azt is leszedtem, meg az alkalmazáskezelőből eltávolítottam az "Ovi térképek" alkalmazást. Így is azt írja ki, hogy "frissítési hiba" :(
Avatar
Narayan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-09-20 vas. 11:41:15
Készüléktípus: 5800 XM V50.0.005 HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Narayan »

Sziasztok! Nekem sem lehet frissíteni 5800-án a 3.04-es MAPS-ot. A készüléken a 07-es szoftver van. Én is megtettem, h töröltem a qf-et, cities-t (sőt, formatáltam is a kártyát), Maps elindít, újra létrehozza őket, de nem frissít. Nagyon kéne vmi okosság, mert 3 nap múlva indulnánk nyaralni, és kellene a GPS... Tudom, van más is, de én szeretem az OVI Maps-ot, weben már bejelöltem minden helyet, útvonalat, amik érdekelnek, csak szinkron lenne, és minden tuti... Tud valaki okosat? Üdv!

Három nap alatt fejből bevágod az útvonalat. :blink:
Potrien
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Potrien »

Üsd be a telefon böngészőjébe. http://www.nokia.mobi/maps/dl Így szedd le és telepítsed. A Nokia OVi Suite -nek alapból illene frissíteni hozzá a térképet, ha mégsem, azt itt ---> http://symbian.clanteam.com/indexmaps.htm találsz.
Avatar
Narayan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-09-20 vas. 11:41:15
Készüléktípus: 5800 XM V50.0.005 HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Narayan »

Potrien írta:Üsd be a telefon böngészőjébe. http://www.nokia.mobi/maps/dl Így szedd le és telepítsed.
Beírtam, de semmi. Rámegyek külön a downloads/services/Maps menüre, bejön az oldal, h mi is ez, és kb 10MB a letöltés. Download now, új oldal, de semmi. Csak leírja, h 40-től felfelé kell lennie a szoftvernek, meg érdeklődjek a szolgáltatómnál az árakról, mert a letöltés pénzbe kerülhet, blablabla. :(

Naná, hiszen, ha nem az otthoni vagy egyéb WiFi-n lógsz, akkor az pénzes. Mindegy, szedd le ezt. http://www.nokiaprogramok.hu/modules/le ... p?id=40333 :blink:
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”