Nokia Térképek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

feri2 írta:Nem akarom elhinni, hogy mekkorát szívtam a 6710-esemmel :-( Még mindig nincs hozzá frissebb Térképek mint a 3.04, és ennél a legfrissebb térkép a 0.1.25.114. de ez már nagyon régi, annyi a változás autópálya szinten, hogy már teljesen használhatatlan. Gratulálok a nokiának, hogy kiadott egy Navigátor készüléket és cseszik rá a legfontosabb funkciójára! Teszem az úthenger alá és Samsung Android platformmal, rá az IGO, nincs más alternatíva!
Bocsi, de egy teló legfontosabb funkciója, a telefonálás és nem a navigáció. A navi, a többi, egyéb szolgáltatással együtt már csak extra.
Viszont, lehetne rá tenni másik navi progit, oszt jónapot. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
feri2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-10-02 pén. 21:12:54
Készüléktípus: Nokia 6710 navigator
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: feri2 »

Walaki01 írta: Bocsi, de egy teló legfontosabb funkciója, a telefonálás és nem a navigáció. A navi, a többi, egyéb szolgáltatással együtt már csak extra.
Viszont, lehetne rá tenni másik navi progit, oszt jónapot. ;)
Bocsi, de ha veszek egy Navigátor besorolású telefont, akkor teljesen egyértelmű, hogy miért vettem pont azt: azért mert nekem egy navis telefon kell! :tease:
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

feri2 írta:
Bocsi, de ha veszek egy Navigátor besorolású telefont, akkor teljesen egyértelmű, hogy miért vettem pont azt: azért mert nekem egy navis telefon kell! :tease:
Ez tiszta sor. Én sem véletlenül vettem az 5800-t. Viszont, mint már említettem, nem kötelező az OVI maps használata, amikor vannak lényegesen jobb és térképek szempontjából frissebb navi programok is a telóra. :pislog:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: vidati »

Sziasztok!Valami rosszat kérdeztem tegnap h.törölve lett az üzim?Én csak a vajdaságot akartam letölteni a garminhoz!:(
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Todo »

tigri írta:Sziasztok!Valami rosszat kérdeztem tegnap h.törölve lett az üzim?Én csak a vajdaságot akartam letölteni a garminhoz!:(
Az én üzimmel együtt lett törölve de ezekszerint már azt sem tudtad elolvasni! Ez itt OFF!!! A kérdésed a Garmin térképek topicba való!
viewtopic.php?f=92&t=169
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: vidati »

Todo írta:
tigri írta:Sziasztok!Valami rosszat kérdeztem tegnap h.törölve lett az üzim?Én csak a vajdaságot akartam letölteni a garminhoz!:(
Az én üzimmel együtt lett törölve de ezekszerint már azt sem tudtad elolvasni! Ez itt OFF!!! A kérdésed a Garmin térképek topicba való!
viewtopic.php?f=92&t=169
Szia!Minden szó igaz belőle!:)NEM TUDTAM ELOLVASNI!:( De most meg van majd meg is nézzük.KÖSZÖNÖM!
tomtrial
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2009-07-23 csüt. 13:00:42
Készüléktípus: Nokia N8 Dark Grey
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: tomtrial »

Sziasztok

A legújabb nokia ovi maps van a telefonomon (N8) működik is szépen, de nem értem hogy a frissítés menü miért nem ... vagy akkor működik jól ha rákattintok a frissítésre utána a kijelző egy picit elhalványul majd visszaáll rendesen? Ennyi a frissítés keresés? Régebben ilyenkor bejött egy külön oldal amin országokat tudtam kiválasztani és letölteni a mapokat, hangokat stb ... kérdem én másnál is így működik? Nem a béta van fent hanem a legfrissebb teljes verzió.

Választ köszi ...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Damir »

tomtrial írta:Sziasztok

A legújabb nokia ovi maps van a telefonomon (N8) működik is szépen, de nem értem hogy a frissítés menü miért nem ... vagy akkor működik jól ha rákattintok a frissítésre utána a kijelző egy picit elhalványul majd visszaáll rendesen? Ennyi a frissítés keresés? Régebben ilyenkor bejött egy külön oldal amin országokat tudtam kiválasztani és letölteni a mapokat, hangokat stb ... kérdem én másnál is így működik? Nem a béta van fent hanem a legfrissebb teljes verzió.

Választ köszi ...
Szia!

Nem így kell neki működni, hanem ahogy leírtad. Próbáltad törölni, majd újratelepíteni?
tomtrial
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2009-07-23 csüt. 13:00:42
Készüléktípus: Nokia N8 Dark Grey
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: tomtrial »

Igen probaltam ugy is. Alkalmazaskezelobol eltavolitottam es ujra felraktam,sajna nem jartam sikerrel.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Ovi Térképek (Ovi Maps)

Hozzászólás Szerző: Todo »

tomtrial írta:Igen probaltam ugy is. Alkalmazaskezelobol eltavolitottam es ujra felraktam,sajna nem jartam sikerrel.
Próbáld meg esetleg úgy, hogy eltávolitod az alkalmazáskezelővel és töröld le a CITIES mappát és a qf fájlt is, csinálj egy restartot és ezútán telepítsd újra!
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”