Sygic McGuider

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

nokiae668 írta:
plunk írta:
nokiae668 írta: Még egy utolsó. Ha feltelepült akkor mit kell csinálni, mert rámegyek akkor nem nyitja meg a landscapet?
Nem tudom mi lehet nekem működik, most raktam fel.... :roll: Igaz kiírta hogy nem kompatibilis de megy. Nem tudom van e más program ami ezt csinálja, keress rá úgy hogy a leíráshoz beírod az hogy forgat.
Nekem a telepítések = landscape = megnyitás és csak ugrik a képernyő egyet és kész de nem fordul meg semmit nem csinál?
Ez a problémám! Ellnézést nem irtam le részletesen!
Küldtem PÜ-t mert ne itt offoljunk
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Ez már elindult de inditásnál angolul kiirta hogy nem kompatibilis a telefonnal vagy valami ilyesmi volt.
után bejott volt hogy setting stb. de innen mit akkor csináni ha már belépett?
Utolsó üzenetem!
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

nokiae668 írta:Ez már elindult de inditásnál angolul kiirta hogy nem kompatibilis a telefonnal vagy valami ilyesmi volt.
után bejott volt hogy setting stb. de innen mit akkor csináni ha már belépett?
Utolsó üzenetem!
Ha elindul a program lesz 3 variációd, itt a Set Me-t (alá settings van írva) Itt beállítod melyik gombra forgassa el a képet a Rotate by hotkey menüpont alatt. Van itttöbb választásod is Shift+kamera gomb, Shift+c és # ha nincs kamera és shift gombod akkor a #-t válaszd.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

plunk írta:
nokiae668 írta:Ez már elindult de inditásnál angolul kiirta hogy nem kompatibilis a telefonnal vagy valami ilyesmi volt.
után bejott volt hogy setting stb. de innen mit akkor csináni ha már belépett?
Utolsó üzenetem!
Ha elindul a program lesz 3 variációd, itt a Set Me-t (alá settings van írva) Itt beállítod melyik gombra forgassa el a képet a Rotate by hotkey menüpont alatt. Van itttöbb választásod is Shift+kamera gomb, Shift+c és # ha nincs kamera és shift gombod akkor a #-t válaszd.
Beállítottam a csillagot és utánna? csak megnyomom a csillag gombot vagy van valami más is, E 66 /65 on van shift gomb ha van akkor melyik az?
Mára még egy legutolsó? inkább pü irjál
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

nokiae668 írta:
plunk írta:
nokiae668 írta:Ez már elindult de inditásnál angolul kiirta hogy nem kompatibilis a telefonnal vagy valami ilyesmi volt.
után bejott volt hogy setting stb. de innen mit akkor csináni ha már belépett?
Utolsó üzenetem!
Ha elindul a program lesz 3 variációd, itt a Set Me-t (alá settings van írva) Itt beállítod melyik gombra forgassa el a képet a Rotate by hotkey menüpont alatt. Van itttöbb választásod is Shift+kamera gomb, Shift+c és # ha nincs kamera és shift gombod akkor a #-t válaszd.
Beállítottam a csillagot és utánna? csak megnyomom a csillag gombot vagy van valami más is, E 66 /65 on van shift gomb ha van akkor melyik az?
Mára még egy legutolsó? inkább pü irjál
Shift gomb oldalt a hangosítók felett és a hangrögzítő alatt van ha van. Akkot a csillagot válaszd és simán ha 1x megnyomod akkor elfordítja ha megint megnyomod akkor visszaállítja.

Többit PÜ-be mondhatod!
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

szaboknak írta:Sziasztok!
Összeraktam egy verziót amivel már semmit nem kell csinálni csak felmásolni a drive maps és res könyvtárat és telepiteni a telefonnak megfelelö syst és tökéletesen fut benne a magyar térkép a speedcamok és általam készitett vasutátkelők ami nem teljes az egész országban de ahol megcsináltam ott minden átjáró benne van és mikor van időm bővitem pld:balaton,keleti régió budapest nagyobb része de akit idegesit törölje vagy kapcsolja ki.
Akár a letöltésekből lehetne is törölni a másik két verziót,hogy ne kinlódjanak a kezdők azzal mert ezt leteszteltem több telón és tökéletesen fut de arra nincs idöm,hogy most ide töltögessem darabonként ezért felrakom rapidra és ha valakinek van kedve nyugodtan felteheti ide az oldalra is.
Telepités előtt mindenkép szedd le a már feltelepitett sygicot az alkalmazáskezelőből és töröld a res mappát is ha meg akarod menteni a beállitásaidat az a drive symbian mappában a setting dat file a kedvencek pedig a térkép mappában a favorites upi file.
http://rapidshare.de/files/46772981/syg ... x.rar.html
Szia!
Nagyon régen használtam már a progit, de a térképek, meg az útvonal tervezési hiányosságok miatt leszedtem.
Már nem emlékeztem, hogy miképp is kell telepíteni, de ezzel az összeállítással pofon egyszerű. :taps1:
:thanx: :thanx: :thanx:
shepherd47
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 19:59:36
Készüléktípus: samsung galaxy 3 mini
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: shepherd47 »

szaboknak írta:Sziasztok!
Összeraktam egy verziót amivel már semmit nem kell csinálni csak felmásolni a drive maps és res könyvtárat és telepiteni a telefonnak megfelelö syst és tökéletesen fut benne a magyar térkép a speedcamok és általam készitett vasutátkelők ami nem teljes az egész országban de ahol megcsináltam ott minden átjáró benne van és mikor van időm bővitem pld:balaton,keleti régió budapest nagyobb része de akit idegesit törölje vagy kapcsolja ki.
Akár a letöltésekből lehetne is törölni a másik két verziót,hogy ne kinlódjanak a kezdők azzal mert ezt leteszteltem több telón és tökéletesen fut de arra nincs idöm,hogy most ide töltögessem darabonként ezért felrakom rapidra és ha valakinek van kedve nyugodtan felteheti ide az oldalra is.
Telepités előtt mindenkép szedd le a már feltelepitett sygicot az alkalmazáskezelőből és töröld a res mappát is ha meg akarod menteni a beállitásaidat az a drive symbian mappában a setting dat file a kedvencek pedig a térkép mappában a favorites upi file.
http://rapidshare.de/files/46772981/syg ... x.rar.html

Nekem ez a verzió tanusítványhibát ír.Telefonom:Nokia 6220c

Többször próbáltam telepíteni.Valakinek ötlete?

Köszi:shepherd47
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

shepherd47 írta:szaboknak írta:Sziasztok!
Összeraktam egy verziót amivel már semmit nem kell csinálni csak felmásolni a drive maps és res könyvtárat és telepiteni a telefonnak megfelelö syst és tökéletesen fut benne a magyar térkép a speedcamok és általam készitett vasutátkelők ami nem teljes az egész országban de ahol megcsináltam ott minden átjáró benne van és mikor van időm bővitem pld:balaton,keleti régió budapest nagyobb része de akit idegesit törölje vagy kapcsolja ki.
Akár a letöltésekből lehetne is törölni a másik két verziót,hogy ne kinlódjanak a kezdők azzal mert ezt leteszteltem több telón és tökéletesen fut de arra nincs idöm,hogy most ide töltögessem darabonként ezért felrakom rapidra és ha valakinek van kedve nyugodtan felteheti ide az oldalra is.
Telepités előtt mindenkép szedd le a már feltelepitett sygicot az alkalmazáskezelőből és töröld a res mappát is ha meg akarod menteni a beállitásaidat az a drive symbian mappában a setting dat file a kedvencek pedig a térkép mappában a favorites upi file.
http://rapidshare.de/files/46772981/syg ... x.rar.html

Nekem ez a verzió tanusítványhibát ír.Telefonom:Nokia 6220c

Többször próbáltam telepíteni.Valakinek ötlete?

Köszi:shepherd47
Először heckelni kell a telót,hogy fel tud telepiteni.
Avatar
gaboca777
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:30:19
Készüléktípus: SG S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: ÓÓÓÓ Buda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: gaboca777 »

szaboknak írta: Először heckelni kell a telót,hogy fel tud telepiteni.
Szia Szaboknak!Feltettük ezt egy N95 8GB-ra és indítás után rögtön kidobja ezt "Not enough memory".Pedig mindent leszedtünk és tudomásom szerint nem fut semmi a háttérben.Van ötleted?
PDA:I9505XXUEMKF
CSC:I9505TMHEMJ6
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

gaboca777 írta:
szaboknak írta: Először heckelni kell a telót,hogy fel tud telepiteni.
Szia Szaboknak!Feltettük ezt egy N95 8GB-ra és indítás után rögtön kidobja ezt "Not enough memory".Pedig mindent leszedtünk és tudomásom szerint nem fut semmi a háttérben.Van ötleted?
ujra inditottad a telót mert nincs elég memória?
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”