Sygic McGuider

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
thug85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-01-06 csüt. 15:57:04
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: thug85 »

Sziasztok!

Csupán egy megfigyelésen alapuló kérdésem lenne! Amikor elindítom a navigációt, akkor minden alkalommal 13 forint kerül levonásra az egyenlegemről! Ez a levonás fennáll Sygic, és Garmin esetében is! Ha a navigációs program kikapcsolása után azonnal visszalépek, akkor nem történik meg az összeg levonása, de olyankor azonnal van műholdvétel! Ebből kifolyólag arra gyanakodom, hogy a kiegészített gps von le valamiféle összeget azért, hogy ő cellainformáció alapján behatároljon engem!
Tehát a kérdésem az lenne, hogy szerintetek miért történik meg ez az elhanyagolható összeg levonása minden egyes program indításkor?

Ha nem itt kellett volna ezt a kérdést feltenni, akkor elnézést kérek érte!
erci001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:58:26
Készüléktípus: Lumia 820
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: erci001 »

thug85 írta:Sziasztok!

Csupán egy megfigyelésen alapuló kérdésem lenne! Amikor elindítom a navigációt, akkor minden alkalommal 13 forint kerül levonásra az egyenlegemről! Ez a levonás fennáll Sygic, és Garmin esetében is! Ha a navigációs program kikapcsolása után azonnal visszalépek, akkor nem történik meg az összeg levonása, de olyankor azonnal van műholdvétel! Ebből kifolyólag arra gyanakodom, hogy a kiegészített gps von le valamiféle összeget azért, hogy ő cellainformáció alapján behatároljon engem!
Tehát a kérdésem az lenne, hogy szerintetek miért történik meg ez az elhanyagolható összeg levonása minden egyes program indításkor?

Ha nem itt kellett volna ezt a kérdést feltenni, akkor elnézést kérek érte!
Szerintem azért mert be van kapcsolva a kiegészitett gps .csak a beépítetett legyen bekapcsolva.Gps helyzet meghatározási beállitások és ott tudod beállitani
vatanen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 21:10:00
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vatanen »

sziasztok!

Lassan kezdek beleörülni...
Feltettem a sygic 8.14-et és szeretném feltenni a magyar és ausztria térképet de sehogy sem sikerül.a maps mappába belerakom a hun és aut pakot és a smm10 europe-t,de vagy a magyar térképet nem látja vagy az osztrákot vagy azt irja ki hogy nincs betöltve térkép.kérnék egy kis segitséget,köszi
vatanen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 21:10:00
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vatanen »

vatanen írta:sziasztok!

Lassan kezdek beleörülni...
Feltettem a sygic 8.14-et és szeretném feltenni a magyar és ausztria térképet de sehogy sem sikerül.a maps mappába belerakom a hun és aut pakot és a smm10 europe-t,de vagy a magyar térképet nem látja vagy az osztrákot vagy azt irja ki hogy nincs betöltve térkép.kérnék egy kis segitséget,köszi

megoldottam ezt a problémát.Már csak abban kéne segiteni,hogy meg lehet-e oldani hogy a két térképet egyszerre lássa.
jalex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-23 csüt. 02:27:09
Készüléktípus: nokia5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: jalex »

de jó,hogy senki nemválaszol:)
Avatar
vacsa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-03-06 szomb. 00:31:40
Készüléktípus: C3-01
Tartózkodási hely: Nyh.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vacsa »

mert ugye kötelező mindig mindenre válaszolni?
(az esetek eddigi tanulsága az, hogy ha van egy jól működő leírás, ami alapján sokaknak működik a dolog, de valakinek valami mégsem megy, akkor nem a leírás a hibás...)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: Damir »

vatanen írta:
vatanen írta:sziasztok!

Lassan kezdek beleörülni...
Feltettem a sygic 8.14-et és szeretném feltenni a magyar és ausztria térképet de sehogy sem sikerül.a maps mappába belerakom a hun és aut pakot és a smm10 europe-t,de vagy a magyar térképet nem látja vagy az osztrákot vagy azt irja ki hogy nincs betöltve térkép.kérnék egy kis segitséget,köszi

megoldottam ezt a problémát.Már csak abban kéne segiteni,hogy meg lehet-e oldani hogy a két térképet egyszerre lássa.
Persze, csak a megfelelő mlm-et kell használni, illetve az annak megfelelő térképeket. Első oldalon megvan minden.
nedudgi78
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009-02-13 pén. 19:08:22
Készüléktípus: E 66 ZTE Blade Motorola Razr
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: nedudgi78 »

Damir írta:
vatanen írta:
vatanen írta:sziasztok!

Lassan kezdek beleörülni...
Feltettem a sygic 8.14-et és szeretném feltenni a magyar és ausztria térképet de sehogy sem sikerül.a maps mappába belerakom a hun és aut pakot és a smm10 europe-t,de vagy a magyar térképet nem látja vagy az osztrákot vagy azt irja ki hogy nincs betöltve térkép.kérnék egy kis segitséget,köszi

megoldottam ezt a problémát.Már csak abban kéne segiteni,hogy meg lehet-e oldani hogy a két térképet egyszerre lássa.
Persze, csak a megfelelő mlm-et kell használni, illetve az annak megfelelő térképeket. Első oldalon megvan minden.
A Maps mappába csinálj egy Hun és egy Aut mappát és abba rakd a térképfájlt. Szerintem.
badalo86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-12-02 csüt. 16:35:59
Készüléktípus: nokia c7 lumia 610
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: budapest, egyre ritkábban ukrajna
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: badalo86 »

hello! Nekem olyan problemam van, h a sygik 8.22 navigalas kozben nincs allando hatter vilagitas. Kerem a segitsegetek a broblema megoldasara! Elore is koszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: Damir »

badalo86 írta:hello! Nekem olyan problemam van, h a sygik 8.22 navigalas kozben nincs allando hatter vilagitas. Kerem a segitsegetek a broblema megoldasara! Elore is koszi!
Szia!

Rakd fel a 8.14-est, a 22-essel csak a baj van a háttérvilágítás miatt.
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”