Garmin Mobile XT

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: laci64 »

nocsesz írta:Szeretném megkérdezni hogy a sebesség helyett át lehet e tenni mondjuk hátralévő távolságot mutassa? Ha igen akkor hol?
Sajnos nem.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
kenderke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 23:28:53
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: kenderke »

nocsesz írta:Szeretném megkérdezni hogy a sebesség helyett át lehet e tenni mondjuk hátralévő távolságot mutassa? Ha igen akkor hol?
Próbáld ki a Sygic navit, ha eddig még nem használtad, ott te állítod be, hogy mit mutasson! Legalább azt frissítik, és az Aura verziója ( Androidra ) magassan most a legjobb navi, véleményem szerint!
nocsesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2010-10-05 kedd 08:11:12
Készüléktípus: Commtiva Z71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: nocsesz »

laci64 írta:
nocsesz írta:Szeretném megkérdezni hogy a sebesség helyett át lehet e tenni mondjuk hátralévő távolságot mutassa? Ha igen akkor hol?
Sajnos nem.
Ha nem akkor meglehet nézni hogy hány kilométer van vissza a célig?
nocsesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2010-10-05 kedd 08:11:12
Készüléktípus: Commtiva Z71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: nocsesz »

kenderke írta:
nocsesz írta:Szeretném megkérdezni hogy a sebesség helyett át lehet e tenni mondjuk hátralévő távolságot mutassa? Ha igen akkor hol?
Próbáld ki a Sygic navit, ha eddig még nem használtad, ott te állítod be, hogy mit mutasson! Legalább azt frissítik, és az Aura verziója ( Androidra ) magassan most a legjobb navi, véleményem szerint!
Az androidomon fenn van a sygic is. De azért az Igo térképei sokkal jobbak szerintem. Kár hogy Symbian-ra nem lehet telepíteni Igo-t
Avatar
kenderke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 23:28:53
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: kenderke »

nocsesz írta:
kenderke írta:
nocsesz írta:Szeretném megkérdezni hogy a sebesség helyett át lehet e tenni mondjuk hátralévő távolságot mutassa? Ha igen akkor hol?
Próbáld ki a Sygic navit, ha eddig még nem használtad, ott te állítod be, hogy mit mutasson! Legalább azt frissítik, és az Aura verziója ( Androidra ) magasan most a legjobb navi, véleményem szerint!
Az androidomon fenn van a sygic is. De azért az Igo térképei sokkal jobbak szerintem. Kár hogy Symbian-ra nem lehet telepíteni Igo-t
Igen van némi igazságod. Azért nem fejlesztik az iGO-t Symbian-ra, mivel ott van az ingyenes nokia maps, és nem akarnak harcolni ellene, legalább is ezt olvastam utoljára. Az tény, hogy a Garmin már régóta nem fejleszt ezért nem is érdemes használni.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: laci64 »

kenderke írta:Igen van némi igazságod. Azért nem fejlesztik az iGO-t Symbian-ra, mivel ott van az ingyenes nokia maps, és nem akarnak harcolni ellene, legalább is ezt olvastam utoljára. Az tény, hogy a Garmin már régóta nem fejleszt ezért nem is érdemes használni.
Igaz hogy a programot nem fejleszti, de a térképek szempontjából az egyik legjobb.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
kenderke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 23:28:53
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: kenderke »

laci64 írta:
kenderke írta:Igen van némi igazságod. Azért nem fejlesztik az iGO-t Symbian-ra, mivel ott van az ingyenes nokia maps, és nem akarnak harcolni ellene, legalább is ezt olvastam utoljára. Az tény, hogy a Garmin már régóta nem fejleszt ezért nem is érdemes használni.?
Igaz hogy a programot nem fejleszti, de a térképek szempontjából az egyik legjobb.

Régen én is ezt használtam, de maga a térkép is már régen volt frissítve, pl: Magyarország 5.6, ez volt már 1 éve kb. Van a City Navigator Europe, ez talán nem olyan részletes, legalább is régebben. Javíts ki ha nem így van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kenderke 2011-02-07 hétf. 13:41:36-kor.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: laci64 »

kenderke írta:Régen én is ezt használtam, de maga a térkép is már régen volt frissítve, pl: Magyarország 5.6, ez volt már 1 éve kb. Van a City Navigator Europe, ez talán nem olyan részletes, legalább is régebben. Javíts ki ha nem így van.
Kijavítalak. A Mao 5.6 2010 decemberi. Az Eu térkép szintén ekkoriban lett kiadva, és egyre jobb.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
lekka
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-09-08 kedd 22:27:12
Készüléktípus: Sony Xperia S [LT26]
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 18 times
Been thanked: 20 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: lekka »

kenderke írta: Magyarország 5.6, ez volt már 1 éve kb.
Az ilyen tájékozatlanul osztom az észt stílussal, jól meg lehet zavarni a navi világában kevésbé járatos usereket. :angry:

Az symbis iGO meg ott lapul készen a navengo fiókjában, csak az ingyenes ovi-val nem tud versenyezni.
Kép
lacibacsi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 17:37:31
Készüléktípus: THL W3+
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: lacibacsi »

"Az symbis iGO meg ott lapul készen a navengo fiókjában, csak az ingyenes ovi-val nem tud versenyezni."

Hogy-hogy "nem tud"???
ugyanolyan szar? :twisted:

szerencsétlen maps-nek foggalma sincs az utak rendűségéről, egyirányú-, netán zsákutca(!) mivoltáról, poikat nem lehet felvinni, speedcamról, sávinfóról, házszámszintű helyzetjelzésről még csak álmodozik...lehet, hogy van még más is, de én itt vágtam ki a francba úgy ahogy van
sztem sajnos mintapéldája annak, hogy ingyenes=szar
és EZZEL nem tudna versenyre kelni az igo??
sztem más okuk lehet arra, hogy kihagyják ezt a piacot...pláne, ha tényleg készen heverne a fiókban
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”