Ndrive

GPS-ekkel kapcsolatos témák
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok!

Esetleg magyar hangot hol tudok letölteni?, mert Symbian 3 on nincs hang! :hmm2: :sly:

,vagy jó az elsőoldali hang is! :?2:

Előre is köszönöm! ;)
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: wonthy »

nokiae668 írta:Sziasztok!

Esetleg magyar hangot hol tudok letölteni?, mert Symbian 3 on nincs hang! :hmm2: :sly:

,vagy jó az elsőoldali hang is! :?2:

Előre is köszönöm! ;)
Sajnos nem segit!En mar pobaltam :duhos2:
Avatar
Attilaa
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 21:58:23
Készüléktípus: SAMSUNG Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 164 times
Been thanked: 49 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Attilaa »

1 oldalon van a Magyar hang "Zsuzsanna"
Samsung S5 mini
sajo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 15:17:56
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: sajo »

Sajnos örökölte a 9-es verzió hibáját, 5800-án hiába kapcsolom le a kijelzőt, visszafényesíti. (Beállítások, Általános beállítások/Háttér világítás - Rendszer beállítások esetén is) Ha hosszú egyes szakasz van, minek világítson és merítse az aksit. Ha már egyszer betették, hogy a kijelző világítás szabályozható, akkor legalább működne.
shepherd47
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 19:59:36
Készüléktípus: samsung galaxy 3 mini
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: shepherd47 »

Szerintem a legnagyobb hibája megmaradt ezekkel a térképekkel is.Mégpedig :lebeszélhetetlen az autópálya használatról.Ugye nem mindig akarjuk használni.Próbáljatok egy Veszprém-Budapest utat tervezni.Ha valakinek sikerül az M7 elkerülése /az egyébként normálisan 7 km Székesfehérvár utánin kívül/kérem írja le,milyen beállítással sikerült. Ha egy ilyen,a használatot befolyásoló hiba megmarad,akkor én nem bíznám rá magam idegen helyen.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

Attilaa írta:1 oldalon van a Magyar hang "Zsuzsanna"
Az nem fog menni ezzel a verzióval. A letölthető verzióban van magyar.
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

shepherd47 írta:Szerintem a legnagyobb hibája megmaradt ezekkel a térképekkel is.Mégpedig :lebeszélhetetlen az autópálya használatról.Ugye nem mindig akarjuk használni.Próbáljatok egy Veszprém-Budapest utat tervezni.Ha valakinek sikerül az M7 elkerülése /az egyébként normálisan 7 km Székesfehérvár utánin kívül/kérem írja le,milyen beállítással sikerült. Ha egy ilyen,a használatot befolyásoló hiba megmarad,akkor én nem bíznám rá magam idegen helyen.

Kipróbáltam, engem is az M7esen akar küldeni. De ezzel a próbával találtam a térképen (2.18 Hungary [TA] [2009.12] [23.37 MB] ) egy elég durva hibát a közelünkben, ahol egy 4 vagányos vonat szakaszon (mely a Kelenföldi pályaudvartól jön) akar átküldeni ahol jelenleg semmiféle vasúti átkelő nincsen. Az utca amin átakarna navigálni eleve zsákutca, a sínek túl oldalán pedig nincsen utca amivel összetudna kapcsolódni. Így számomra a 2.18 Hungary [TM] [2009.12] [22.27 MB] térkép után (ami pedig egy hangszígetelő falon akar átvezetni mely már legalább 10 éve ott van így képtelenség az Egér útra rámenni) csalódás ez a verzió is habár 2 napja még jónak találtam ezt a verziót.
Osztom Shepherd47 véleményét, hogy idegen helyen egy ilyen hiba eléggé kellemetlenül tudják érteni az embert.
Még jó, hogy van ezen kívűl más navigációs szoftver a telefonon :)
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

Don Hellner írta:
shepherd47 írta:Szerintem a legnagyobb hibája megmaradt ezekkel a térképekkel is.Mégpedig :lebeszélhetetlen az autópálya használatról.Ugye nem mindig akarjuk használni.Próbáljatok egy Veszprém-Budapest utat tervezni.Ha valakinek sikerül az M7 elkerülése /az egyébként normálisan 7 km Székesfehérvár utánin kívül/kérem írja le,milyen beállítással sikerült. Ha egy ilyen,a használatot befolyásoló hiba megmarad,akkor én nem bíznám rá magam idegen helyen.

Kipróbáltam, engem is az M7esen akar küldeni. De ezzel a próbával találtam a térképen (2.18 Hungary [TA] [2009.12] [23.37 MB] ) egy elég durva hibát a közelünkben, ahol egy 4 vagányos vonat szakaszon (mely a Kelenföldi pályaudvartól jön) akar átküldeni ahol jelenleg semmiféle vasúti átkelő nincsen. Az utca amin átakarna navigálni eleve zsákutca, a sínek túl oldalán pedig nincsen utca amivel összetudna kapcsolódni. Így számomra a 2.18 Hungary [TM] [2009.12] [22.27 MB] térkép után (ami pedig egy hangszígetelő falon akar átvezetni mely már legalább 10 éve ott van így képtelenség az Egér útra rámenni) csalódás ez a verzió is habár 2 napja még jónak találtam ezt a verziót.
Osztom Shepherd47 véleményét, hogy idegen helyen egy ilyen hiba eléggé kellemetlenül tudják érteni az embert.
Még jó, hogy van ezen kívűl más navigációs szoftver a telefonon :)
Csak úgy jelzem, hogy ezek a hibák térképhibák, nem program :roll:

Kivéve az autópályás dolgot, ami lehet a programé, de lehet a térképé is.
Don Hellner
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 09:57:00
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia MiniST15i
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Don Hellner »

Damir írta:
Don Hellner írta:
shepherd47 írta:Szerintem a legnagyobb hibája megmaradt ezekkel a térképekkel is.Mégpedig :lebeszélhetetlen az autópálya használatról.Ugye nem mindig akarjuk használni.Próbáljatok egy Veszprém-Budapest utat tervezni.Ha valakinek sikerül az M7 elkerülése /az egyébként normálisan 7 km Székesfehérvár utánin kívül/kérem írja le,milyen beállítással sikerült. Ha egy ilyen,a használatot befolyásoló hiba megmarad,akkor én nem bíznám rá magam idegen helyen.

Kipróbáltam, engem is az M7esen akar küldeni. De ezzel a próbával találtam a térképen (2.18 Hungary [TA] [2009.12] [23.37 MB] ) egy elég durva hibát a közelünkben, ahol egy 4 vagányos vonat szakaszon (mely a Kelenföldi pályaudvartól jön) akar átküldeni ahol jelenleg semmiféle vasúti átkelő nincsen. Az utca amin átakarna navigálni eleve zsákutca, a sínek túl oldalán pedig nincsen utca amivel összetudna kapcsolódni. Így számomra a 2.18 Hungary [TM] [2009.12] [22.27 MB] térkép után (ami pedig egy hangszígetelő falon akar átvezetni mely már legalább 10 éve ott van így képtelenség az Egér útra rámenni) csalódás ez a verzió is habár 2 napja még jónak találtam ezt a verziót.
Osztom Shepherd47 véleményét, hogy idegen helyen egy ilyen hiba eléggé kellemetlenül tudják érteni az embert.
Még jó, hogy van ezen kívűl más navigációs szoftver a telefonon :)
Csak úgy jelzem, hogy ezek a hibák térképhibák, nem program :roll:

Kivéve az autópályás dolgot, ami lehet a programé, de lehet a térképé is.

Ebben teljesen igazad van :) Gondoltam azért megosztom az észrevételem. ;)
Ericsson 318 -> Alctel One Touch Max -> Alcatel One Touch 301 -> Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 3220 -> 5500 Sport -> E52 -> Sony Ericsson Xperia Mini ST15i -> Samsung Galaxy Ace 3
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

Don Hellner írta:Ebben teljesen igazad van :) Gondoltam azért megosztom az észrevételem. ;)
Persze, tudom ;)
Nekem a TM címeket nem talál meg.... :roll:
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”