Ndrive

GPS-ekkel kapcsolatos témák
robiblk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: robiblk »

Sziasztok. Koszi Damir. A cim keresesenel atalitom balfelon az orszagot, maskepp nem is talalja meg. Miutan atalitottam megtalal akarmit, de a navigalast nem tudja letrehozni csak annak az oeszagnak a kereten belol, amelybol indulok. Tehat megkapja mondjuk Berlint, de mikor kerem, hogy utvonalat tervezzen Budapesti indulo pont-al azt mondja, hogy nem lehetseges.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

robiblk írta:Sziasztok. Koszi Damir. A cim keresesenel atalitom balfelon az orszagot, maskepp nem is talalja meg. Miutan atalitottam megtalal akarmit, de a navigalast nem tudja letrehozni csak annak az oeszagnak a kereten belol, amelybol indulok. Tehat megkapja mondjuk Berlint, de mikor kerem, hogy utvonalat tervezzen Budapesti indulo pont-al azt mondja, hogy nem lehetseges.
Mármint nem tervez át országon? Nekem eddig tökéletesen működött, itthon megadtam Bécset, és szépen kinavigált. :hmm2:

Vagy csak egy útvonalat akarsz tervezni simán? Azt a Saját NDrive/Útvonal szerkesztése alatt tudod megtenni. ;)
robiblk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: robiblk »

Igy van. Elmondom pontosan: Kolozsvaron vagyok, navigalast indithatok akarhova Romaniaba, megtalalja es odairanyit, odanavigal. De ha navigalast kerek Kolozsvarrol Budapestre nem megy. Megtalalja mindket varost a Search-nel, de valahogy navigalast nem mukodtet tobb orszagon keresztul egyszerre. A hatarig mukodik csak. Ha viszont ott atalitom Magyarorszag terkepere az indulo pontot is (peldaul Artand) es az erkezesi pontot is (peldaul Budapest) akkor mukodik. Csak azt nem csinalja, hogy az egyik orszagbol a masikba atnavigaljon!!!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

robiblk írta:Igy van. Elmondom pontosan: Kolozsvaron vagyok, navigalast indithatok akarhova Romaniaba, megtalalja es odairanyit, odanavigal. De ha navigalast kerek Kolozsvarrol Budapestre nem megy. Megtalalja mindket varost a Search-nel, de valahogy navigalast nem mukodtet tobb orszagon keresztul egyszerre. A hatarig mukodik csak. Ha viszont ott atalitom Magyarorszag terkepere az indulo pontot is (peldaul Artand) es az erkezesi pontot is (peldaul Budapest) akkor mukodik. Csak azt nem csinalja, hogy az egyik orszagbol a masikba atnavigaljon!!!
És ezt melyik verzióval teszi? Térképből melyik van fent?
robiblk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: robiblk »

ndrive verzio 9.3.15, a terkepek pedig: Romania 2009.03 Suncart, Magyarorszag 2009.06 Top-Map Zrt. Lehet nem kompatibilis a ketto?
Avatar
lekka
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-09-08 kedd 22:27:12
Készüléktípus: Sony Xperia S [LT26]
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 18 times
Been thanked: 20 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: lekka »

Valószínű! Általában az azonos térképgyártó térképei terveznek át a határokon. Ha a határon ránagyítsz a térképre láthatod is, hogy nem érnek össze az utak.
Kép
feri2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-10-02 pén. 21:12:54
Készüléktípus: Nokia 6710 navigator
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: feri2 »

Nem a térképgyártó, hanem a dátum az ami meghatározó áttervezéskor!
robiblk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: robiblk »

Koszi szepen a segitseget. Megprobalok feltenni egyforma es egyszerre kiadott terkepeket. Honnan lehet letolteni a legfrissebbet a 9.3.15-os verziora? Vagy inkabb megeri ujabb ndrive verziot telepiteni? Ugy lattam, hogy mar a 10-es is elerheto symbianra. Mi a velemenyetek?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

feri2 írta:Nem a térképgyártó, hanem a dátum az ami meghatározó áttervezéskor!
Térképgyártó, nem dátum.... :roll:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ndrive

Hozzászólás Szerző: Damir »

robiblk írta:Koszi szepen a segitseget. Megprobalok feltenni egyforma es egyszerre kiadott terkepeket. Honnan lehet letolteni a legfrissebbet a 9.3.15-os verziora? Vagy inkabb megeri ujabb ndrive verziot telepiteni? Ugy lattam, hogy mar a 10-es is elerheto symbianra. Mi a velemenyetek?
Első oldalon mindenre megvan a válasz.
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”