Sygic McGuider

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
lucio05
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:05
Készüléktípus: Nokia N8 Green
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: lucio05 »

lucio05 írta:
gaboca777 írta:
lucio05 írta:Sziasztok valaki tudna segiteni 5800 án miért nem indul el a sygic?
Letöltöttem a 3 rart kicsomagoltam felmásoltam a memókari gyökérkönyvtárjába
Aztán telepitem a az ikon megjelenik de mikor rátapizok azt irja h unexpected error...
mit csináltam rosszul?
Először szedd le a progit a telóról:Uninstall.Törölj minden mappát:Drive,Maps,Res.Fontos,hogy amikor másolgatod a könyvtárakat NE LEGYEN feltelepítve a sygic.Két hozzászólással feljebb belinkeltem egy telepítős csomagot.Szedd le és másold fel a karira az előbbi mappákat.Utána jöhet a telepítés.Ha így sem megy kérdezz meg egy okosabbat! :)
Na köszi ez a verza felment rendesen gond nélkül el is indult biztos a másikkal volt vmi gond bár azt is innen az oldalról szedtem
Csodálkoztam h nem megy anno az N82re felraktam már párszor gond nélkül
Mégegyszer köszi
Na ez szép és jó de egy bajom azért van.
nincs rajta az M0 vagy legalább is minden szakasza... létezik frissebb térkép?
Ha tudsz egy linket légyszi oszd meg velem
Avatar
honeker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:43:45
Készüléktípus: 5800 xm
Tartózkodási hely: SZÁSZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: honeker »

honeker írta:de legalább megpróbáltuk,,,,,,,kösz.......... :idea: :idea: :idea: :idea:
Próbáld meg még EZT feltenni.Ez az eredeti trial feliratos sygic.Ja és a SetupSymbianS60Touch.sis fájlt telepítsd fel!Ez az utolsó ötletem.Nem ismerem a tapimobilt. :)[/quote]
TÖLTÖM............................. :idea: :idea: :idea: :idea:[/quote]
disc eror............ :idea: :idea: :idea: :idea:[/quote]
az lehetséges hogy nem mapába kelet volna kicsomagolni .........mert csináltam egy uj mapát és azttetem a mem karira....... :idea: :idea: :idea: :idea:
honi64
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: plunk »

honeker írta: az lehetséges hogy nem mapába kelet volna kicsomagolni .........mert csináltam egy uj mapát és azttetem a mem karira....... :idea: :idea: :idea: :idea:
Igen, csak natúr át kell tenni a Res, Maps meg Drive mappákat a memkártyára (ha jól tudom ezek a neveik). Így fog kinézni:
E:\Maps
E:\Drive
E:\Res
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
attkanet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:50:35
Készüléktípus: Nokia N82 Black Edition
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: attkanet »

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy fent van a tört jelzőtáblás 7.71 Jól működik, de amikor autópályára akar tervezni kilép "Unexpected error"-al, más esetekben tökéletesen működik. Van ötletetek mi lehet a gond?
Nokia N82 Black Edition V 20.0.062 (Hacked) + Nokia 8 Gb MU-43 microSDHC + Nokia CP-71 fekete vászon tok
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Sziasztok!
Összeraktam egy verziót amivel már semmit nem kell csinálni csak felmásolni a drive maps és res könyvtárat és telepiteni a telefonnak megfelelö syst és tökéletesen fut benne a magyar térkép a speedcamok és általam készitett vasutátkelők ami nem teljes az egész országban de ahol megcsináltam ott minden átjáró benne van és mikor van időm bővitem pld:balaton,keleti régió budapest nagyobb része de akit idegesit törölje vagy kapcsolja ki.
Akár a letöltésekből lehetne is törölni a másik két verziót,hogy ne kinlódjanak a kezdők azzal mert ezt leteszteltem több telón és tökéletesen fut de arra nincs idöm,hogy most ide töltögessem darabonként ezért felrakom rapidra és ha valakinek van kedve nyugodtan felteheti ide az oldalra is.
Telepités előtt mindenkép szedd le a már feltelepitett sygicot az alkalmazáskezelőből és töröld a res mappát is ha meg akarod menteni a beállitásaidat az a drive symbian mappában a setting dat file a kedvencek pedig a térkép mappában a favorites upi file.
http://rapidshare.de/files/46772981/syg ... x.rar.html
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szaboknak 2009-04-17 pén. 09:55:29-kor.
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

gaboca777 írta:Sziasztok.Szerintem ha választani kéne Sygic vs. Copilot,nekem a sygic jobban bejön.A térképe jóval frissebb.Én az elején amikor vettem a telót kipróbáltam a Copilotot,de miután feltűnt a Sygic,el is felejtettem.De kinek a pap,kinek a paplan... :D
Aztán amikor ott találod magad, hogy a Sygic hirtelen magadra hagy, vége az aszfaltozott útnak és csak földút megy tovább, de a Sygic semmit sem szól mert a semmi közepén vagy szerinte, akkor meg előveszed a Garmint hogy kimentsen, mert annak tényleg friss a térképe :D
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

horvistvan írta:Hali! Számomra a Sygic-el az a legnagyobb probléma, hogy amikor csak követni kellene a főútvonalat akkor is azt mondogatja, hogy tarts jobbra vagy balra. Ez elég zavaró tud lenni! :wacko:
Igen ez szerintem is furcsa, de mint már korábban is említettem, inkább többet beszéljen mint kevesebbet. Engem az újratervezés közlésének a hiánya jobban zavar...
csiga00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 22:18:57
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: csiga00 »

szaboknak írta:Sziasztok!
Összeraktam egy verziót amivel már semmit nem kell csinálni csak felmásolni a drive maps és res könyvtárat és telepiteni a telefonnak megfelelö syst és tökéletesen fut benne a magyar térkép a speedcamok és általam készitett vasutátkelők ami nem teljes az egész országban de ahol megcsináltam ott minden átjáró benne van és mikor van időm bővitem pld:balaton,keleti régió budapest nagyobb része de akit idegesit törölje vagy kapcsolja ki.
Akár a letöltésekből lehetne is törölni a másik két verziót,hogy ne kinlódjanak a kezdők azzal mert ezt leteszteltem több telón és tökéletesen fut de arra nincs idöm,hogy most ide töltögessem darabonként ezért felrakom rapidra és ha valakinek van kedve nyugodtan felteheti ide az oldalra is.
Telepités előtt mindenkép szedd le a már feltelepitett sygicot az alkalmazáskezelőből és töröld a res mappát is ha meg akarod menteni a beállitásaidat az a drive symbian mappában a setting dat file a kedvencek pedig a térkép mappában a favorites upi file.
http://rapidshare.de/files/46772981/syg ... x.rar.html
Azt hiszem ennek sokan örülnek...nekem hál istennek eddig nem volt bajom a Sygic-kal, a táblák is mentek, drive.exe, minden, de azért letöltöm hogy meglegyen a tuti verzió :) Köszönet érte!
dudamester
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 15:52:16
Készüléktípus: Galaxy S2 XWLSW
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: dudamester »

T. Szaboknak! Az volna a kérdésem hogy az általad készített speedcamok és vasúti átjárók láthatók a térképen, de ezeket hanggal nem jelzi? Vagy be lehet ezt állítani? Kőszi.
Avatar
gaboca777
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:30:19
Készüléktípus: SG S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: ÓÓÓÓ Buda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: gaboca777 »

attkanet írta:Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy fent van a tört jelzőtáblás 7.71 Jól működik, de amikor autópályára akar tervezni kilép "Unexpected error"-al, más esetekben tökéletesen működik. Van ötletetek mi lehet a gond?
Nézd meg,hogy az útjelző tábláknál 1. a választott irány 2. egyszerűsített legyen kijelölve.
PDA:I9505XXUEMKF
CSC:I9505TMHEMJ6
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”