Garmin térképek

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: enazati »

hafa00 írta:Garmin City Navigator® Europe NT 2012.10) MapID: 2419

Bemásolós link nem működik. miért?
Nyilván a gazdája törölte, és feltette helyette a Garmin City Navigator® Europe NT 2012.20-t!
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
LeviTee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-09-11 vas. 20:46:48
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: LeviTee »

Sziasztok!

Eddig nem éreztem magam funkcionális analfabétának, de hiába olvastam el 20 oldalt, nem értettem meg mit kell csinálnom... :D
Szóval: N97 minivel próbálgatom a dolgokat, OVIMaps nem játszik, az NDrive-val nem vagyok megelégedve, így próbálgatom a Garmint.
Fel is tettem az 5.00.60-as verziót, megy is szépen, de egy darab térképet sem lát. NaviGuide_v60NT le lett töltve, de akárhova másolom, nem csinál semmit. Az sem teljesen világos, hogy milyen esetben és hogyan kell használni ezt a MapSource dolgot (letöltöttem, de hogyan mutatok neki térképet? mert a fent említettet pl. nem látja).

Nekem az is megfelel, ha csak belinkelitek a hsz-t, amelyikben hozzám hasonló gyíkok is megértik, mit kell tenni, vagy légyszi írja le valaki! :D
Előre is köszönöm a segítséget!

UI: térképek közül (a neki szánt topikban) az első összeállítás nagyon tetszetős, mivel Szerbia és Magyarország közt ingázok heti rendszerességgel, hosszabb szünetekben pedig össze-vissza a környező országokban.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

LeviTee írta:Sziasztok!

Eddig nem éreztem magam funkcionális analfabétának, de hiába olvastam el 20 oldalt, nem értettem meg mit kell csinálnom... :D
Szóval: N97 minivel próbálgatom a dolgokat, OVIMaps nem játszik, az NDrive-val nem vagyok megelégedve, így próbálgatom a Garmint.
Fel is tettem az 5.00.60-as verziót, megy is szépen, de egy darab térképet sem lát. NaviGuide_v60NT le lett töltve, de akárhova másolom, nem csinál semmit. Az sem teljesen világos, hogy milyen esetben és hogyan kell használni ezt a MapSource dolgot (letöltöttem, de hogyan mutatok neki térképet? mert a fent említettet pl. nem látja).

Nekem az is megfelel, ha csak belinkelitek a hsz-t, amelyikben hozzám hasonló gyíkok is megértik, mit kell tenni, vagy légyszi írja le valaki! :D
Előre is köszönöm a segítséget!

UI: térképek közül (a neki szánt topikban) az első összeállítás nagyon tetszetős, mivel Szerbia és Magyarország közt ingázok heti rendszerességgel, hosszabb szünetekben pedig össze-vissza a környező országokban.
http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=37575
These users thanked the author laci64 for the post:
LeviTee (2011-09-22 csüt. 21:16:26)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
kariapus
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 07:49:00
Készüléktípus: Nokia+Nexus[ok]
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 175 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: kariapus »

Khm..City Navigator Kenguruföld 2012.30.: http://www.mirrorcreator.com/files/05UQ ... .rar_links /gmap unlock/
Ez nekünk annyira nem érdekes,de ami követi annál inkább.. :whaaa:
joker01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 08:39:17
Készüléktípus: nokia x6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: joker01 »

Sziasztok,rég jártam erre.Bekrepált az x6-osom, kaptam 1 újat, de erre is visszatenném a garmint. Régen csináltam az előzőt, és nem megy :( Vagyis a bemásolós eu térképet nem tudom leszedni, mert törölték őket. Nem jók a linkek. Tudna vki segíteni?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

joker01 írta:Sziasztok,rég jártam erre.Bekrepált az x6-osom, kaptam 1 újat, de erre is visszatenném a garmint. Régen csináltam az előzőt, és nem megy :( Vagyis a bemásolós eu térképet nem tudom leszedni, mert törölték őket. Nem jók a linkek. Tudna vki segíteni?
Itt néz szét.
http://thepiratebay.org/search/garmin%20europe/0/3/0
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
joker01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 08:39:17
Készüléktípus: nokia x6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: joker01 »

Köszi, megyek.
joker01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 08:39:17
Készüléktípus: nokia x6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: joker01 »

És itt mondjuk az elsőt (Garmin City Navigator Europe NT 2012.20 Unlocked IMG Maps) letöltés után csak bemásolom?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: laci64 »

joker01 írta:És itt mondjuk az elsőt (Garmin City Navigator Europe NT 2012.20 Unlocked IMG Maps) letöltés után csak bemásolom?
Elméletelig igen, gyakorlatilag nem. Ha 2 GB-nál nagyobb, akkor nem kezeli az xt.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
joker01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 08:39:17
Készüléktípus: nokia x6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin térképek

Hozzászólás Szerző: joker01 »

Köszönöm.
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”