Garmin Mobile XT

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Damir »

Doky586 írta:
Damir írta:Kiegészített adatot generál, lehet fizetni kell érte, ha nincs előfizetve mobilnet
Ha nincs előfizetve mobilnet akkor adatforgalom se lehet. Az a baj hogy az ingyenes havidíjú van sokaknak, amit automatikusan adnak és az iszonyúúú (vagyis inkább pofátlanul) drága.. (40MB=50000Ft) Persze le is lehet tiltatni a netet, az szintén ingyenes, és nem kell törődni akkor a beállításokkal, de ez külön utánajárás. De legjobb egy kis netcsomagra (<1khuf/hó) előfizetni.
Jogos, én is arra gondoltam, hogy ha az ingyenes van, akkor jár plusz költséggel, ami lehet nagy összeg is, ahogy írod ;)
Szedi87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-01-27 csüt. 09:13:58
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Szedi87 »

Be van kapcsolva a kiegészített GPS is, meg is találja az adott helyet ahol vagyok, de amikor rányomom hogy menj egy utcába akkor GPS-re várakozás van, 20perc után is...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szedi87 írta:Be van kapcsolva a kiegészített GPS is, meg is találja az adott helyet ahol vagyok, de amikor rányomom hogy menj egy utcába akkor GPS-re várakozás van, 20perc után is...
Ha visszamész az első oldalig a programban, akkor a bal felső sarokban a pálcikákból legalább 3 zöld? Akkor van pozíció, ha így van.
cirbolya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-04-16 pén. 12:46:18
Készüléktípus: Nokia N8-00
Tartózkodási hely: Tószeg
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: cirbolya »

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, N8-00 telón működik rendesen a Garmin? Vagy fel lehet rá telepíteni?
Választ előre is köszönöm!
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

cirbolya írta:Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, N8-00 telón működik rendesen a Garmin? Vagy fel lehet rá telepíteni?
Választ előre is köszönöm!
Igen. működik. Úgy ahogy, de megy.

Pl: Én most mennék szolnokról Bp 5.kerület szalay út -ra, és csak a 23.kerületet dobja ki. Na ebből megint ovi maps lett. Az egyből kidobta a 2 lehetőséget, hogy 19. és 5. kerület. Ja és a NaviGuide v60NT van már fent. Mivel tudom kb hogy hol van, így térképen rákerestem, és rajta van, csak épp cím szerint nem bírtam rákeresni(Garmin).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bzs73 2011-05-09 hétf. 14:16:08-kor.
These users thanked the author bzs73 for the post:
cirbolya (2011-05-09 hétf. 12:27:50)
Rating: 2.63%
cirbolya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-04-16 pén. 12:46:18
Készüléktípus: Nokia N8-00
Tartózkodási hely: Tószeg
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: cirbolya »

bzs73! Köszönöm a gyors válaszod! Ezek szerint akkor nemigazán érdemes ráerőltetni.
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

cirbolya írta:bzs73! Köszönöm a gyors válaszod! Ezek szerint akkor nemigazán érdemes ráerőltetni.
Én mindíg azt mondom hogy a saját tapasztalat a legjobb.Felmegy rendesen, és csak térkép nézegetésnél van fagyás, ami ismert hiba.
Tedd fel, próbáld ki. Térkép szinten ma is a legjobb, csak maga a progi egyre gyengébben támogatja az újabb térképeket.
Hibátlan gps progit nem találsz.
cirbolya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-04-16 pén. 12:46:18
Készüléktípus: Nokia N8-00
Tartózkodási hely: Tószeg
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: cirbolya »

bzs73, igazad van mind a két részben! A saját tapasztalat ad választ mindenre! S azt is tudom, hogy hibátlan gps nincs. Viszont ha már valakinek van tapasztalata e téren, akkor azt is figyelembe lehet venni, ugyebár.:-)
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: enazati »

bzs73 írta:
cirbolya írta:Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, N8-00 telón működik rendesen a Garmin? Vagy fel lehet rá telepíteni?
Választ előre is köszönöm!
Igen. működik. Úgy ahogy, de megy.

Pl: Én most mennék szolnokról Bp 5.kerület szalay út -ra, és csak a 23.kerületet dobja ki. Na ebből megint ovi maps lett. Az egyből kidobta a 2 lehetőséget, hogy 19. és 5. kerület. Ja és a NaviGuide v60NT van már fent. Mivel tudom kb hogy hol van, így térképen rákerestem, és rajta van, csak épp cím szerint nem bírtam rákeresni(Garmin).
Na ezt kipróbáltam én is, ha a CNEU 2012.10 lett volna bekapcsolva Nálad, akkor észre sem veszed eme hiányosságot. Az is a 5. és 19. kerületben talált csak. :wacko:
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin Mobile XT

Hozzászólás Szerző: laci64 »

bzs73 írta:Igen. működik. Úgy ahogy, de megy.

Pl: Én most mennék szolnokról Bp 5.kerület szalay út -ra, és csak a 23.kerületet dobja ki. Na ebből megint ovi maps lett. Az egyből kidobta a 2 lehetőséget, hogy 19. és 5. kerület. Ja és a NaviGuide v60NT van már fent. Mivel tudom kb hogy hol van, így térképen rákerestem, és rajta van, csak épp cím szerint nem bírtam rákeresni(Garmin).
Érdekes, mert nekem a nüvi kiadta mind a két kerületben, 5. és 19. kerben, NaviGuide 6.0-val.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”