Sygic McGuider

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
vacsa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-03-06 szomb. 00:31:40
Készüléktípus: C3-01
Tartózkodási hely: Nyh.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vacsa »

az csak windowsmobile-os oprendszerre telepítéshez kell, symbianon elhagyhatod.
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

vacsa írta:az csak windowsmobile-os oprendszerre telepítéshez kell, symbianon elhagyhatod.

Oké köszönöm! :yes: A képen láttam 3D épületeket hol lehet letölteni ill felrakni.
Avatar
vacsa
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-03-06 szomb. 00:31:40
Készüléktípus: C3-01
Tartózkodási hely: Nyh.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vacsa »

melyik képen??
csak az aurában vannak épületek, a drive-ban (mobilemaps-ban) nincsenek.
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

vacsa írta:melyik képen??
csak az aurában vannak épületek, a drive-ban (mobilemaps-ban) nincsenek.
Bocsi elnéztem :oops:
nembalek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-10-28 szer. 10:02:30
Készüléktípus: Samsung GS 4
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: nembalek »

elam65 írta:Köszi hogy próbálsz segíteni-de nem értem mit kell átkonvertálni!-hiszen alapból a Sygic poi-t töltöttem le-másodsorban az upi fájlvégződősé a poi(k) amit a Sygic használ!
Vagy én tudom rosszul?
Azért köszi...
Ezzel szívtam én is pár napja, de tényleg így van.
Innentől viszont help: én a navigonos text-ből (becker v. mi) konvertálok át, aztán megy a maps mappába a végeredmény - és semmi. Látom a poi-k közt, ki is pipálom, hogy mutassa, de semmi. Benzinkutakat szépen mutatja, a traffikat meg nem... Kérdésem, hogy mit érdemes konvertálni, vagy hova kell még pipa, vagy egyáltalán - mit csinálok rosszul? /Nokia5800/
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Igen!-zöld jelzés-megerősítem azt,hogy a "jelentéktelenebb" POI-k működgetnek,-de ami egy autós számára igen nagy segítség pl:traffi,az a letöltött országonként -soha egyik sem-csak fagyás,-és kuka!
Tényleg nincs erre megoldás,vagy csak ketten vagyunk lámák?
nembalek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-10-28 szer. 10:02:30
Készüléktípus: Samsung GS 4
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: nembalek »

elam65 írta:Igen!-zöld jelzés-megerősítem azt,hogy a "jelentéktelenebb" POI-k működgetnek,-de ami egy autós számára igen nagy segítség pl:traffi,az a letöltött országonként -soha egyik sem-csak fagyás,-és kuka!
Tényleg nincs erre megoldás,vagy csak ketten vagyunk lámák?
Valószínű ez utóbbi! Eddig majdnem mindig én csesztem el, sanszos, hogy most is.

szerk.
hehe! vasárnap.
most ott tartok, hogy azt értem, hogy a megfelelő gps-koordináták benne vannak a telefonban (Maps/hun/...), és azért nem mutatja, mert egyszerűen nem párosítja össze semmilyen ikonnal, de! mihelyst megpróbálok ikont elhelyezni a RES/ICONS mappába, rögtön hibaüzenetekkel kihajít a francba (olyan nevű ikont természetesen, amely a konvertált upi-ban is benne van, ill. ikon törlése rögtön megoldja a problémát)!
a konverter működését azt hiszem értem, én a 'create upi from textfile'-t használom, nem hiszem hogy ott rontanám el.
szóval:
v.8.24-ről van szó. ha valakinek működik a traffipaxok (bármilyen poi) működőképes elhelyezése a szoftverben nagy örömet okozna, ha leírná, hogyan - már csak a kíváncsiságom kielégítése, ill. a 'hol b..om el' kérdésre adott válasz miatt is! 1000 és 1 köszönet előre is!

szerk2.:
akkor naplószerűen:
hétfő:
ikon probléma - a 8.14-es verzió ikonjait tettem be az ikon mappába. a 8.22-es valamiért nem volt jó (nem látta a szoftver), a 8.24-ben meg nincsenek traffipaxos ikonok. a konverterrel ezeket az ikonokat (v 8.14) párosítom. és így valóban már egymáshoz rendeli őket a program.
konverter: öööö.... eddig rossz txt-file-lal dolgoztam.... :oops: nem is mondom mit konvertáltam :whaaa: na! ezen változtattam, viszont látom, hogy sokféleképp írják be a koordinátákat!
és így sem rakja ki a traffikat a térképre!
még dolgozom a problémán!
(a google is csak annyira haver, hogy látom, mások is szívtak már ezzel...)
ha van javaslat - szívesen olvasnám.
ha rájövök - írom!
;)

szóval a megoldás:
poipláza ->sygic-os upi letöltése -> abból a konverterrel unicode txt file készítése -> azt összehozni a megfelelő 8bit-es ikonnal -> konverterrel txt-ből upi és tölthető is fel a telefonra (plusz a 8bites ikon-t is)
és működik!
a txt file zavart meg
meg ez a sok jótanács ;)
vaskukac
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-02-05 szomb. 19:19:01
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: vaskukac »

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, SE xperia X8-on stabilan működik-e a v8.24-es. Ha valaki próbálta már, légyszíves írja le a tapasztalatait. Előre is köszi. :Notworty:
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: elam65 »

nembalek ment PÜ !!!!!!!!!!
zoto
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-02-26 szomb. 19:06:32
Készüléktípus: HTC Desire HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sygic McGuider S60v3

Hozzászólás Szerző: zoto »

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy HTC Desire HD készüléket és szeretném telepíteni Mobil Maps 8.24 navigációs programot. Vagyis a programot sikerült telepítenem, de a térképpel nem boldogulok. Letöltöttem a Maps Europe 2010.07-t és bemásoltam a memoriakártyára a map mappába. Ezek után nem történt licenc kód kérés sem, de a térképet sem ismeri fel a program. Mit csinálhattam rosszul?
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”