Ndrive
-
- Újonc
- Hozzászólások: 13
- Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
- Készüléktípus: nokia 5230
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Ndrive
Sziasztok, koszi a segitseget. Az elso oldalon 2009 aprilisi terkepek vannak. Ennel frissebb nincs ezek szerint?
- Damir
- Kiemelt 6. szint
- Hozzászólások: 8779
- Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
- Has thanked: 48 times
- Been thanked: 349 times
Re: Ndrive
2009.09, de nem mindegyik országból. Frissebb nincs.robiblk írta:Sziasztok, koszi a segitseget. Az elso oldalon 2009 aprilisi terkepek vannak. Ennel frissebb nincs ezek szerint?
-
- Újonc
- Hozzászólások: 13
- Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
- Készüléktípus: nokia 5230
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Ndrive
Nagyon erdekes dolog tortent ma, amit mar egyaltalan nem ertek. A kovetkezo 3 terkep van telepitve nokia 5230-on: Romania Suncart 2009.03, Magyarorszag Top-Map.Zrt 2009.06 es Ausztria Tele Atlas N.V. 2009.10. Ugyanaz tortenik, ami eddig, ha Kolozsvarrol navigalni akarok Budapestre peldaul, tervezi az utvonalat es a vegen azt mondja: "nem lehetseges utvonalat talalni!" . Ha viszont navigalast inditok Kolozsvarrol Becsbe, azt latja es lehetove is teszi, persze Budapesten keresztul, tahat ugyanott, ahol azelott is probaltam, atmegy mindharom orszagon keresztul ... !!!??? Kozben rajottem, hogy altalaban a Magyarorszag keleti varosaiba lehetsegesse teszi a navigalast, de a nyugati reszere nem.
- Damir
- Kiemelt 6. szint
- Hozzászólások: 8779
- Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
- Has thanked: 48 times
- Been thanked: 349 times
Re: Ndrive
Tehát akkor nem a térképek illeszkedésével van gond.... Felrakom a román térképet, kipróbálom amit írsz, aztán írok.robiblk írta:Nagyon erdekes dolog tortent ma, amit mar egyaltalan nem ertek. A kovetkezo 3 terkep van telepitve nokia 5230-on: Romania Suncart 2009.03, Magyarorszag Top-Map.Zrt 2009.06 es Ausztria Tele Atlas N.V. 2009.10. Ugyanaz tortenik, ami eddig, ha Kolozsvarrol navigalni akarok Budapestre peldaul, tervezi az utvonalat es a vegen azt mondja: "nem lehetseges utvonalat talalni!" . Ha viszont navigalast inditok Kolozsvarrol Becsbe, azt latja es lehetove is teszi, persze Budapesten keresztul, tahat ugyanott, ahol azelott is probaltam, atmegy mindharom orszagon keresztul ... !!!??? Kozben rajottem, hogy altalaban a Magyarorszag keleti varosaiba lehetsegesse teszi a navigalast, de a nyugati reszere nem.
-
- Újonc
- Hozzászólások: 13
- Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
- Készüléktípus: nokia 5230
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Ndrive
Damir, koszi szepen. Tenyleg nagyon erdekes. Egy orszag kereten belol mindenhol mukodik az iranyitas. Csak mikor Romaniabol Budapest fele vagy Magyarorszag nyugati reszere akarok navigalni nem megy. Kulonben Salzburgbol Bukarestig 1200 km atnavigal, sot Bp-n keresztul.
-
- Újonc
- Hozzászólások: 13
- Csatlakozott: 2011-01-07 pén. 21:50:11
- Készüléktípus: nokia 5230
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Ndrive
Azt hiszem, megoldottam. Letoroltem azt a magyarorszagi terkepet, ami az elso oldalon igy jelenik meg: Magyarország (TM 09.02) legrészletesebb térképe (nincs 3D): HUN_TM v2.14-2009.02 es helyette az alatta 2.14-nel szereplot tettem fel. Ujabb mint a masik 2009.07 Tele Atlas fajta. Es igy mar tokeletesen mukodik minden navigalas ))))
- Damir
- Kiemelt 6. szint
- Hozzászólások: 8779
- Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
- Has thanked: 48 times
- Been thanked: 349 times
Re: Ndrive
Beszarás, tényleg nem tervezi megrobiblk írta:Damir, koszi szepen. Tenyleg nagyon erdekes. Egy orszag kereten belol mindenhol mukodik az iranyitas. Csak mikor Romaniabol Budapest fele vagy Magyarorszag nyugati reszere akarok navigalni nem megy. Kulonben Salzburgbol Bukarestig 1200 km atnavigal, sot Bp-n keresztul.
Lövésem nincs mitől van ez
Viszont a TA-s nem olyan részletes, mint a TM
Bár tudsz váltogatni a térképek között, szóval fentmaradhat a TM-es is.
- Damir
- Kiemelt 6. szint
- Hozzászólások: 8779
- Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
- Has thanked: 48 times
- Been thanked: 349 times
Re: Ndrive
Most ez kérdés?nokiae668 írta:Sziasztok!
S^3 - on müködik az nDrive, előre os köszönöm.
Egyébként nem működik....
-
- 1. szint
- Hozzászólások: 66
- Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 17:37:31
- Készüléktípus: THL W3+
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 0
Re: Ndrive
ami azt illeti nekem kelet-Magyarországon belül is kiírta már, hogy nem lehetséges útvonalat találnirobiblk írta:...Egy orszag kereten belol mindenhol mukodik az iranyitas...
3.5.27-es verzió, és utolsó TM térkép
éppen a TM térképhez ragaszkodtam volna, garmint akartam leváltani vele
(a 9.3.15 még több kereszteződésen áthaladva is vissza akart fordítani az aktuális úton, nem volt hajlandó újratervezni, ill ki is lépett navi közben - ez megint bukta)
nálam így sajna repült az ndrive, visszajött a garmin
...amivel múlt héten jöttem haza pestről és ami szerint tartósan (bő 10km-en keresztül) a mezőn haladtam az autópálya mellett vagy 2 centivel
(utolsó hivatalos progi, utolsó naviguide térkép, úton tartott pozíció)
és hát ugye térképet nézegetni sem nagyon lehet vele
tököm kivan már lassan, hogy egyik sem jó teljesen
(a maps abszolút indokolatlan kitérőket akar tervezni és egyirányú, ill zsákutcákba akar vinni - sztem kuka
a sygic még úgy ahogy, csakhát ahhoz sincs TM térkép
és ferihegy-M0-ás környékén az is elég bizonytalanul pakolgatott egyik útról a másikra 1-1 vagányabb csomópontnál)
az igo tökély?
érdemes beruházni rá?
vagy az is szarakodik néha?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára lacibacsi 2011-01-11 kedd 12:13:05-kor.