We-Travel

Navigációval kapcsolatos alkalmazások témái
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

We-Travel

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Ne rég találtam rá erre a nagyszerünek tünő navigációra ami már nem csak okostelefonokon müködik bármelyik fájlrendszer hozzáférést biztositó (JSR-75)alkalmas telefonon müködik offline módban.
Letölthető a fejlesztő oldaláról és teljesen ingyenes,igaz a vidék lefedetsége nem teleatlas sintü de szerintem nagyon sok mindenkinek hasznos lehet aki nem akar okostelefonra beruházni.
http://we-travel.co.cc/We%20Travel%20-%20Download.php
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: Limahl »

a térképeket és a hangokat hogy lehet feltenni nekem nemsikerül
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Limahl írta:a térképeket és a hangokat hogy lehet feltenni nekem nemsikerül
A memkarin kell létre hozni egy wetravel nevü mappát azon belül egy map nevü mappát és abba kicsomagolni a térképet,mellé egy voice nevü mappát és abba kicsomagolni a hangot aztán elinditod a progit és kijelölöd a wetravel mappát és ennyi.
KomalovicsAndras
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 14:58:05
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: KomalovicsAndras »

Hello!
Ki akartam próbálni a programot, de nem sikerült beraknom a térképet, pedig pozíciót is fogott már a gps. Úgy csináltam, hogy létrehoztam egy wetravel mappát, azon belül meg egy map és egy voice mappát, a programon belül meg a beállítások haladó fájloknál kiválasztottam a mappát, de térképeket nem látok. A hangot azt még nem tudom hol kell megnézni.
Ha vki tudja a választ, akkor legyen szíves nem magában tartani.
Köszönöm!
csapi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 20:06:15
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: csapi »

Sziasztok! Ez a terült számomra teljesen új. De mivel tudják hogy az én telómon van navigáció (n95) szeretnének egy 6300. -ra navigációt. Egy kicsit kevés nekem itt az információ hogy igazán eligazodjak. A kérdésem az lenne, hogy ha az adott helyröl letöltöm,, és azt felteszem erre a telóra hozzá egy külső gps-t, fog müködni mint navigáció? Vagy valami mást ajánlanátok? Már mint program!!Köszönöm a segitségeteket.
Avatar
bezke
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 09:41:44
Készüléktípus: Samsung i9000
Has thanked: 0
Been thanked: 15 times

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: bezke »

Látod donciccio, egy kérésem volt, hogy ne tedd fel sehova máshova ezen általam készített programot, és te megszegted. Ezért a következő javításomat nem osztom meg veletek.
audioart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-18 csüt. 14:57:44
Készüléktípus: Nokia 6303 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: audioart »

Sziasztok!
Nokia 6303 classicra telepítette már valaki ezt az alkalmazást? Itt a fórumon erről egyenlőre elég keveset írtak. A google keresővel soniericsson fórumon elég jó kis leírást találtam, de nem tudom az működik e nokián is? Ha valakinek sikerült telepíteni és használni ossza meg legyen szíves. Előre is köszönöm,.
Avatar
anorche01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-03-06 szomb. 21:23:50
Készüléktípus: se w715
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: anorche01 »

Sziasztok!
Aki nem tudja hogy kell feltelepíteni annak elmagyarázom.
Tölsétek le innen http://handheld.softpedia.com/get/GPS/W ... 6375.shtml a 0.9.12 es verziót!
A memóriakártyán hozzatok létre egy we-travel_data mappát és ebbe tegyétek a zip ből az összes fájlt!
Az innen letöltött http://hotfile.com/dl/8596116/a6f0b80/Map.rar.html rar teljes tartalmáttegyétek a memóriakártya/we-travel_data/Maps mappába! Utána a We-travel_data mappában lévő jar -t telepítsétek fel índácsátok el! Miután megcsináltátok az alap beállításokat, menyetek a menü/Beállítások/gps és ott válaszátok a Belső Gps (JSR-179) -et!
Készen is van!
Remélem működni fog!


Csabi: Igen navigál

Audioart: igen működik nokián! 5800 -án tesztelve
audioart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-02-18 csüt. 14:57:44
Készüléktípus: Nokia 6303 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: audioart »

Köszönöm a linkeket, feltelepítettem és úgy néz ki működni fog. Azonban egy két észrevételem van:
1.) A főútvonalakat duplán rajzolja egymás mellé, amit nem tudom hogyan lehetne eltüntetni.
2.) Néha nem találom egy adott településen belül az utcákat, pontosabban kéri, hogy adjam meg az utca nevét, és nem hoz ki választható alternatívákat.
Még kísérletezem, remélem működni fog.
DoG33
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-03-21 vas. 13:00:37
Készüléktípus: se w995
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: We-Travel

Hozzászólás Szerző: DoG33 »

Hali

Igaz nem nokiás vagyok, de talán tudok segíteni annak, aki használni szretné ezt a progit.
http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php ... &start=350
Ha felmentek ide, akkor sokmindent metudhattok a progiról, és itt megtaláljátok a bezke által készített nagyon profi és részletes Magyarország térképet magyar hanggal, és sok más egyéb kérdésre is választ kaptok a telepítéssel, és használattal kapcsolatban.
Válasz küldése

Vissza: “Navigáció”