amAze

Navigációval kapcsolatos alkalmazások témái
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

amAze

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Sziasztok!
Elég régóta figyelem ennek a jawa alapú navigációnak a fejlődését ami meglepően jónak tűnik annak ellenére,hogy internet alapon működik és csak ajánlani tudom mindazoknak akik nem akarnak áldozni symbiános telóra.
Az adatforgalom attól függ hogyan használjuk,ha csak a nyilas ábrázolást válasszuk akkor egy útvonal terv egy pár kb.ha viszont a 3d-s navigációt használod akkor ahogy haladsz az úton úgy tölti be folyamatosan a térképet,ja és egy nagyon érdekes,hogy műhold nézetben is navigál ahol működik pld.Pesten tökéletes,és persze ez mind magyar kezelőfelülettel és hangnavigációval.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Innen tölthető le:http://wap.amazegps.com/wap.php?referre ... ernational :yeah:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára szaboknak 2009-08-10 hétf. 20:39:00-kor.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Pár képet illesz be légysz róla, köszi :)
syrus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-03-17 szer. 23:46:25
Készüléktípus: nokia e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: syrus »

hello. megtaláltam a progit, egy LG GT500 ra kellene a progi, de nem navigál, csak ha meveszem. ki lehet kerülni valahogy?
Avatar
djpety
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010-09-21 kedd 19:26:17
Készüléktípus: Nexus 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: djpety »

Csináltam egy tört verziót, amit az upfone-nál publikáltam elősször:

http://upfone.hu/content/exkluziv-telje ... maze-gps-5


Benne van a 4.5-ös is, és az 5.2-es is, mind2-vel tudtok navigálni. Ha kevés adatforgalommal meg akarjátok úszni, akkor a nyilas navigációt használjátok.
History: Nokia 3120 > Nokia 6131 > Nokia 5130XM > Nokia C7 > Samsung Galaxy Nexus > LGE Nexus 4
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: Damir »

djpety írta:Csináltam egy tört verziót, amit az upfone-nál publikáltam elősször:

http://upfone.hu/content/exkluziv-telje ... maze-gps-5


Benne van a 4.5-ös is, és az 5.2-es is, mind2-vel tudtok navigálni. Ha kevés adatforgalommal meg akarjátok úszni, akkor a nyilas navigációt használjátok.
Gratula, jó opció egy java-s telóra :yes:
Te készíted majd az Offline verziót is?
Avatar
djpety
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010-09-21 kedd 19:26:17
Készüléktípus: Nexus 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: djpety »

Nem én készítem :) A legjobb ebből az amazeből lenne, de azt 2 perc megoldani, persze nem lehetetlen. Kiváncsi vagyok meddig megy törve, mivel külföldi oldalakon nincs fent, elsőként az upfone-nak adtam át a tört változataimat:D
History: Nokia 3120 > Nokia 6131 > Nokia 5130XM > Nokia C7 > Samsung Galaxy Nexus > LGE Nexus 4
tityahome
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-10-10 vas. 11:20:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: tityahome »

Szia!

Valaki kérdezte hogy miért nem talál az ő telefonja gps-jelet ezzel a programmal és szerintem azért mert az itt letölthető program nem használja a telefon belső gps-ét! Mindig bluetoot gps-t keres! Ezt onnan tudom hogy kipróbáltam LG ARENA-n és ott is ez volt a probléma! Ezért szeretnélek megkérni hogy mindenki örömére készítenél egy LG ARENA-s tört verziót is!? Ez azért lenne jó mert alapból 240*320 felbontást használ az aréna és még sok más telefon is viszont az arénás amaze verzió használja a belső gps-t! Szerintem sokan örülnének neki! Előre is köszönöm szépen! :bye1:
Avatar
djpety
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010-09-21 kedd 19:26:17
Készüléktípus: Nexus 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: djpety »

tityahome írta:Szia!

Valaki kérdezte hogy miért nem talál az ő telefonja gps-jelet ezzel a programmal és szerintem azért mert az itt letölthető program nem használja a telefon belső gps-ét! Mindig bluetoot gps-t keres! Ezt onnan tudom hogy kipróbáltam LG ARENA-n és ott is ez volt a probléma! Ezért szeretnélek megkérni hogy mindenki örömére készítenél egy LG ARENA-s tört verziót is!? Ez azért lenne jó mert alapból 240*320 felbontást használ az aréna és még sok más telefon is viszont az arénás amaze verzió használja a belső gps-t! Szerintem sokan örülnének neki! Előre is köszönöm szépen! :bye1:
Szia!

Most néztem csak, hogy írtál. Ha lesz rá egy kis időm elkészítem!
History: Nokia 3120 > Nokia 6131 > Nokia 5130XM > Nokia C7 > Samsung Galaxy Nexus > LGE Nexus 4
irma95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-02-14 hétf. 12:47:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: irma95 »

Szia!

Megköszönném ha szakítanál időt az LG ARENA-s tört 4.7 verzió elkészítésére. Nagyon nagyon szükségem lenne rá. A progi az Lg mini880-on futna mert sajna az 5.2 nem megy rajta valami oknál fogva. Köszi szépen! :D
Avatar
djpety
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010-09-21 kedd 19:26:17
Készüléktípus: Nexus 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: amAze

Hozzászólás Szerző: djpety »

irma95 írta:Szia!

Megköszönném ha szakítanál időt az LG ARENA-s tört 4.7 verzió elkészítésére. Nagyon nagyon szükségem lenne rá. A progi az Lg mini880-on futna mert sajna az 5.2 nem megy rajta valami oknál fogva. Köszi szépen! :D
Szia!

Bocsi, tényleg megígértem, csak kiment a fejemből. Tehát álljon itt az LG ARENA változat, a 4.7-es amAze-ből.
http://tinyurl.com/aMaze47-ARENA-Cracked
History: Nokia 3120 > Nokia 6131 > Nokia 5130XM > Nokia C7 > Samsung Galaxy Nexus > LGE Nexus 4
Válasz küldése

Vissza: “Navigáció”