Mobile GMaps

Navigációval kapcsolatos alkalmazások témái
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Damir88 írta:Na ez egy jó móka volt :D
Végig követtem nagyjából SteveBeard útját, már amennyire vezetés közben tudtam figyelni. De azért rá-rá néztem :D
Amúgy nem lehet beállítani, hogy folyamatosan kövessen vagy engem vagy egy másik személyt? :hmm2:
Szia!
Ez nekem is tetszett, mikor Budán jártál nem tudtam, hogy tovább mész, már reménykedtem, hogy összefutunk... :D
Én végig követtelek, beállítottam, hogy ne kövessen engem, és csak téged néztelek 20km-es nézetben, így elég sokáig lehet látni merre jársz.
Saját magad úgy tudod követni, hogy beállítod a mobil követést... hogy a másikat lehet-e nem tudom....
ilyet nem fogsz találni. Ugyanis a Google tiltotta ki az idegen progit (az MGM-et) a szervereiből és nem fordítva. Amikor még használtam az MGM-et akkor a Google Mappal használtam jópár éve (mert akkoriban a többi térkép botrányosan gyenguc volt) aztán egyik napról a másikra nem töltötte be a G térképet ugyanaz a sw. Ekkor írták hogy a Google kitiltotta őket..
Sajnos online tényleg nem megy, viszont ha elkészíted előre, akkor offline tudod használni a google térképeit is.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:
Damir88 írta:Na ez egy jó móka volt :D
Végig követtem nagyjából SteveBeard útját, már amennyire vezetés közben tudtam figyelni. De azért rá-rá néztem :D
Amúgy nem lehet beállítani, hogy folyamatosan kövessen vagy engem vagy egy másik személyt? :hmm2:
Szia!
Ez nekem is tetszett, mikor Budán jártál nem tudtam, hogy tovább mész, már reménykedtem, hogy összefutunk... :D
Én végig követtelek, beállítottam, hogy ne kövessen engem, és csak téged néztelek 20km-es nézetben, így elég sokáig lehet látni merre jársz.
Saját magad úgy tudod követni, hogy beállítod a mobil követést... hogy a másikat lehet-e nem tudom....
Ott voltál a közelben? Nem vettem észre, pedig összefuthattunk volna :D
Sajnos nem volt meg, csak a 100m-es nézet, nem volt időm a többit rápakolni. De majd a hétvégén :D
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Nekem is csak a 13 és 15van meg... a yahoon néztelek, akkor indultam a reptérről, de aztán láttam, hogy távolodsz végig az M1-en Győrig, majd Pápa és Celldömölk... beugorhattál volna hozzánk is :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:Nekem is csak a 13 és 15van meg... a yahoon néztelek, akkor indultam a reptérről, de aztán láttam, hogy távolodsz végig az M1-en Győrig, majd Pápa és Celldömölk... beugorhattál volna hozzánk is :D
Nyáron sokat járunk Vonyarcra, egyszer biztos beugrok majd, ha akkor is áll a meghívás :D
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

:offtopic2: :nap2: Nanáááá, hogy áll!! ;) :partytime: :beer2: :ontopic2:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

Köszönöm :Notworty:
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: rydair »

neba.. ezzel kajak lehet követni egymást? :whaaa:
Kicsit utánnaolvasok már :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

rydair írta:neba.. ezzel kajak lehet követni egymást? :whaaa:
Kicsit utánnaolvasok már :D
De lehet ám!
Hajrá ;)
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: enazati »

Damir88 írta:
SteveBeard írta:Nekem is csak a 13 és 15van meg... a yahoon néztelek, akkor indultam a reptérről, de aztán láttam, hogy távolodsz végig az M1-en Győrig, majd Pápa és Celldömölk... beugorhattál volna hozzánk is :D
Nyáron sokat járunk Vonyarcra, egyszer biztos beugrok majd, ha akkor is áll a meghívás :D
Hali! Damir, én kihagynám! Stev szörnyű helyen lakik! Szennyezett levegő, rossz kilátás, csapnivaló borok....! A bornapok sem a legjobbak a környéken! :whaaa: :whaaa:
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

enazati írta:
Damir88 írta:
SteveBeard írta:Nekem is csak a 13 és 15van meg... a yahoon néztelek, akkor indultam a reptérről, de aztán láttam, hogy távolodsz végig az M1-en Győrig, majd Pápa és Celldömölk... beugorhattál volna hozzánk is :D
Nyáron sokat járunk Vonyarcra, egyszer biztos beugrok majd, ha akkor is áll a meghívás :D
Hali! Damir, én kihagynám! Stev szörnyű helyen lakik! Szennyezett levegő, rossz kilátás, csapnivaló borok....! A bornapok sem a legjobbak a környéken! :whaaa: :whaaa:
Ugye ezt most csak poénnak szántad :?2: :hmm2:
Válasz küldése

Vissza: “Navigáció”