Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Sokan jelezték hogy a szignózott HelloOX vagy nem települ vagy futás közben leáll a Nokia legújabb telefonjain vagy firmware-ein.
Erre találta meg a megoldást abgnokia és allanwkf.
A módszerhez szükség van az OPDA-tól megszerezhető szignófáljokra!


És jöjjön a módszer:
1. Szignózd a MapDrives_V1.01_Unsigned.sis és ROMPatcher_V1.01_Unsigned.sis fáljokat az OPDA-s fáljokkal! N96 esetében a ROMPatcher_V1.01_Unsigned.sis helyett a
ROMPatcher_N96_V1.01_Unsigned.sis-t kell szignózni!

2. Telepítsd fel ezeket, és az Y-Browser-t vagy az X-Plore-t! Fontos hogy az X-Plore-nak ne legyen allfiles hozzáférése!
3. Futtasd a MapDrives-t! Majd nyisd meg a telepített fáljböngészőt és győződj meg róla hogy van egy A: meghajtód!
4. Másold a Copy2A mappa tartalmát az A: meghajtóra! N96 esetében az N96/Copy2A mappa tartalmát kell másolni!
5. Töröld a MapDrives-t!
6. Indítsd újra a telefonod!
7. Indítsd el a ROMpatcher-t, majd alkalmazd benne az installserver_FP2 patchet! (Volt akinek nem működött a sima 1.0-ás FP2 installserver, azoknak ajánlom az 1.1-eset! Linkek lejjebb!)
8. Hogy menjen a patchek automata elindítása, kapcsold be az Installserver patchet majd telepítsd a csomagból a RomPatcher.sisx fáljt! N96 esetében a ROmpatcher_N96.sisx szükséges!

N97 tulajoknak:
Kövesd az 1-4 pontokat!
Ezután a MapDrives törlése helyett indítsd újra a telefont, alkalmazd az installservert(AZ FP2-eset), ezután töröld a MapDrives-t, és megint indítsd újra a telefont!
Ezek után alkalmazd újra a patchet és telepítsd a ROMPatchert!

És akkor itt lenne a csomag amiben minden szükséges fáljt megtaláltok kivéve az 1.1-es Installservert!

Kód: Egész kijelölése

http://www.4shared.com/file/119962698/437ed234/NewHack.html
És az 1.1-es Installserver:
http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... load=24194

A Csomagból csak az installserver 1.1 szükséges!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
firci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-07-05 vas. 23:39:18
Készüléktípus: N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: firci »

HelMindent megcsinálok, bemásolok az a: ra , elindítom a RomPatchert patchelem az open4all-t ujraindítom de sehogy sem férek hozzá semmilyen filekezelővel a sys könyvtárakhoz, se z:-n se c:-n. Mi lehet a gond??? Ja N96 a teló. V30-as szoft.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

firci írta:HelMindent megcsinálok, bemásolok az a: ra , elindítom a RomPatchert patchelem az open4all-t ujraindítom de sehogy sem férek hozzá semmilyen filekezelővel a sys könyvtárakhoz, se z:-n se c:-n. Mi lehet a gond??? Ja N96 a teló. V30-as szoft.
N96-on jelezték a gondokat, arra a megoldás az hogy neked kell az N96-os ROMpatchert kicsomagolni és azt bemásolni az A meghajtóra... sajnos...
Amúgy van frissebb megoldás is!
http://www.smartnews.hu/2009/07/helloox ... jratoltve/
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: stukker »

Szia Főnix!
Érdeklődnék, N86-on, 11-es softtal is műkődik a hack a hello2-vel? Még frissítés előtt állok, olyan infóm van, csak a 10-esen
ment. Az újról swmmi infó nincs. Köszönöm szépen. :Notworty:
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

stukker írta:Szia Főnix!
Érdeklődnék, N86-on, 11-es softtal is műkődik a hack a hello2-vel? Még frissítés előtt állok, olyan infóm van, csak a 10-esen
ment. Az újról swmmi infó nincs. Köszönöm szépen. :Notworty:
A fentebb belinkelt HelloOX2 megy minden telefonon KIVÉVE az E51 400-as szofját!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
kisbodza
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:04:05
Készüléktípus: Lumia 820
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: kisbodza »

Sziasztok!

6650-em van és fődarabcserézték.A 03.31-es szoftvert kapott,amit én a régi jó hello carbide-dal nem tudtam becsapni,hogy ne kelljen szignóznom a progikat.Próbáltam a kínai oldalt is,de ott meg elakadtam.Segítsetek légyszi egy egyszerű leírással,ha tudtok,előre is köszi!
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: sutyi »

kisbodza írta:Sziasztok!

6650-em van és fődarabcserézték.A 03.31-es szoftvert kapott,amit én a régi jó hello carbide-dal nem tudtam becsapni,hogy ne kelljen szignóznom a progikat.Próbáltam a kínai oldalt is,de ott meg elakadtam.Segítsetek légyszi egy egyszerű leírással,ha tudtok,előre is köszi!
Az aláírásomban....... :yes: :whistle:
Kép
kisbodza
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:04:05
Készüléktípus: Lumia 820
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: kisbodza »

sutyika írta:
kisbodza írta:Sziasztok!

6650-em van és fődarabcserézték.A 03.31-es szoftvert kapott,amit én a régi jó hello carbide-dal nem tudtam becsapni,hogy ne kelljen szignóznom a progikat.Próbáltam a kínai oldalt is,de ott meg elakadtam.Segítsetek légyszi egy egyszerű leírással,ha tudtok,előre is köszi!
Az aláírásomban....... :yes: :whistle:
Köszi,megpróbálom ezt,nekem is volt egy leírás,de sztem az régi volt!
kisbodza
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:04:05
Készüléktípus: Lumia 820
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: kisbodza »

kisbodza írta:
sutyika írta:
kisbodza írta:Sziasztok!

6650-em van és fődarabcserézték.A 03.31-es szoftvert kapott,amit én a régi jó hello carbide-dal nem tudtam becsapni,hogy ne kelljen szignóznom a progikat.Próbáltam a kínai oldalt is,de ott meg elakadtam.Segítsetek légyszi egy egyszerű leírással,ha tudtok,előre is köszi!
Az aláírásomban....... :yes: :whistle:
Köszi,megpróbálom ezt,nekem is volt egy leírás,de sztem az régi volt!
Na,tegnap este megcsináltam,de ma meg nem tudok belépni,hogy megnézzem,elkészültek-e a cer és key fájlok.hibát ír:

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in E:\cer.opda.cn\sources\public\misc.php on line 111

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: No input file specified. in E:\cer.opda.cn\sources\public\misc.php on line 111

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in E:\cer.opda.cn\sources\public\misc.php on line 111

Notice: Trying to get property of non-object in E:\cer.opda.cn\sources\public\misc.php on line 112

Notice: Trying to get property of non-object in E:\cer.opda.cn\sources\public\misc.php on line 113
Most hogyan tovább?
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Szignózás kikerülése a legújabb telefonokon (pl N86)

Hozzászólás Szerző: sutyi »

kisbodza írta: Na,tegnap este megcsináltam,de ma meg nem tudok belépni,hogy megnézzem,elkészültek-e a cer és key fájlok.hibát ír:.......
Most hogyan tovább?
Nem nálad van a gond,nekem is ezt dobta.... az oldal nem tud beléptetni, erre utal a fenti hibaüzenet.
Próbálkozz, hátha hamarosan javítják......
És a továbbiakban, ha ezzel kapcsolatos problem van, ide írj légyszíves, ez a topic foglakozik az OPDA oldallal:
viewtopic.php?f=84&t=91
Köszönöm! :yes: :bye1:
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”