Hogyan készítsünk saját Developer Certificate-et

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Hogyan készítsünk saját Developer Certificate-et

Hozzászólás Szerző: sutyi »

Osztom Gyula és wt véleményét......
Nézzünk egy egyszerű példát:
A mindenki által ismert rapidshare tárhelyhez egy prémium acc egy évre 17800 kemény magyar forint.
Nem ecsetelném az előnyeit,de gondoljunk bele:ennyi pénzért mennyi tartalomhoz férünk hozzá non-stop,"legálisan".
Merem állítani,az átlag felhasználók kb 5-10%-a rendelkezik ilyen acc-al,tehát elenyésző.
De az az elenyésző pár % sem fogja úton-útfélen publikálni a hozzáférés jelszavát.
Pedig "csak" 18rugó..........
Ezzel szemben itt a PID,ami 200$,azaz cirka 40k huf.
Ki az a megveszekedett barom /elnézést/,aki megvesz egy ilyen holmit,azt bedobja warezba?
Ennek az esélye,hogy ilyet találsz,elenyésző.....

De mielőtt azzal vádolnál,fúrom a dolgot,csendben megjegyzem:eddíg cirka 300 embernek szereztem meg a fileokat,
a symbiansignedtől,opdatól,stb.És még párszáz,akit a saját tapasztalatom alapján útbaigazítottam.
Egyszerűen arról van szó,PID nélkül olyan ez az egész történet,mintha ott állnál a Ferrari-d mellett,benzin nélkül.Fikció.

Viszont a pénzes vonalon el lehetne indulni:ha van benned affinitás,nyiss egy számlát,hirdesd itt az oldalon,hogy PID-hez
vársz felajánlásokat,200 $ összejöhet az oldalnak,ha minden érdeklődő csak egy doboz cigi árát dobja be a közösbe...
Kép
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Hogyan készítsünk saját Developer Certificate-et

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

sutyika írta:Osztom Gyula és wt véleményét......
Nézzünk egy egyszerű példát:
A mindenki által ismert rapidshare tárhelyhez egy prémium acc egy évre 17800 kemény magyar forint.
Nem ecsetelném az előnyeit,de gondoljunk bele:ennyi pénzért mennyi tartalomhoz férünk hozzá non-stop,"legálisan".
Merem állítani,az átlag felhasználók kb 5-10%-a rendelkezik ilyen acc-al,tehát elenyésző.
De az az elenyésző pár % sem fogja úton-útfélen publikálni a hozzáférés jelszavát.
Pedig "csak" 18rugó..........
Ezzel szemben itt a PID,ami 200$,azaz cirka 40k huf.
Ki az a megveszekedett barom /elnézést/,aki megvesz egy ilyen holmit,azt bedobja warezba?
Ennek az esélye,hogy ilyet találsz,elenyésző.....

De mielőtt azzal vádolnál,fúrom a dolgot,csendben megjegyzem:eddíg cirka 300 embernek szereztem meg a fileokat,
a symbiansignedtől,opdatól,stb.És még párszáz,akit a saját tapasztalatom alapján útbaigazítottam.
Egyszerűen arról van szó,PID nélkül olyan ez az egész történet,mintha ott állnál a Ferrari-d mellett,benzin nélkül.Fikció.

Viszont a pénzes vonalon el lehetne indulni:ha van benned affinitás,nyiss egy számlát,hirdesd itt az oldalon,hogy PID-hez
vársz felajánlásokat,200 $ összejöhet az oldalnak,ha minden érdeklődő csak egy doboz cigi árát dobja be a közösbe...
Igen ezen én is gondolkodtam hogy csinálok egy PayPal számlát, és arra várom a felajánlott összegeket...
De nem hinném hogy akárki áldozna egy fillért is rá... főleg ha 20 évesnél öregebb az a fillér....
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Lezárt

Vissza: “Szignózás”