FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
underx
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 19:18:37
Készüléktípus: 5800XM + SGS 8gb+16 gb
Nem: Férfi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 2 times

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: underx »

Küldöm!
Köszönöm!
[ROM]Mitra 4.6
5800 TUBE [room] N97 mini v30 Full N8 Ed. for 5800 X6 by Zoz780
Avatar
xray6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 21:45:55
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: xray6 »

hali!
én az OPDA-an már 3napja várom a cer. és ker. fájlaimat de semmi még mindig nincs kész pedig úgy csináltam ahogy ti leírtátok a segédletben de semmi?
mi a gond segítsen vki



thx előre is
Avatar
underx
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 19:18:37
Készüléktípus: 5800XM + SGS 8gb+16 gb
Nem: Férfi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 2 times

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: underx »

Ne aggodj én is már 4 napja várom,és ott2 napja egy db sem készül!
Légy türelemmel,addig IMÁDKOZZ!!!!
[ROM]Mitra 4.6
5800 TUBE [room] N97 mini v30 Full N8 Ed. for 5800 X6 by Zoz780
recevier013
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-21 vas. 21:13:59
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: recevier013 »

Sziasztok, nekem lenne egy elég hülye kérdésem, mivel em igazán értek ehez a dolgohoz. Most vettem egy noki 5800-át és hackelni akarom, be is regeltem az OPDA-ra már 2 napja várom a fájlokat, de még semmi, na mind1 ez mellékes. Az volna a kérdésem hogy ha most csinálok egy szoftverfrissítést akkor ha véletlenül megkérdezik a cer. és key. fájl az ugyan ugy jo lesz a telohoz. Nem tudom hogy a szoftver verziója befolyásolja e a 2 fájl használtatát.
Válaszotokat elöre is köszi, ha már volt ilyen jellegű kérdés akkor meg bocsi, bár én nem találkoztam vele.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: potter55 »

recevier013 írta:Sziasztok, nekem lenne egy elég hülye kérdésem, mivel em igazán értek ehez a dolgohoz. Most vettem egy noki 5800-át és hackelni akarom, be is regeltem az OPDA-ra már 2 napja várom a fájlokat, de még semmi, na mind1 ez mellékes. Az volna a kérdésem hogy ha most csinálok egy szoftverfrissítést akkor ha véletlenül megkérdezik a cer. és key. fájl az ugyan ugy jo lesz a telohoz. Nem tudom hogy a szoftver verziója befolyásolja e a 2 fájl használtatát.
Válaszotokat elöre is köszi, ha már volt ilyen jellegű kérdés akkor meg bocsi, bár én nem találkoztam vele.
Csinálhatod a szoftverfrissítést attól ugyan úgy tudod használni a fájlokat. A fájlokat az IMEI alapján készül, amit a szoftverfrissítés nem tud megváltoztatni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

recevier013 írta:Sziasztok, nekem lenne egy elég hülye kérdésem, mivel em igazán értek ehez a dolgohoz. Most vettem egy noki 5800-át és hackelni akarom, be is regeltem az OPDA-ra már 2 napja várom a fájlokat, de még semmi, na mind1 ez mellékes. Az volna a kérdésem hogy ha most csinálok egy szoftverfrissítést akkor ha véletlenül megkérdezik a cer. és key. fájl az ugyan ugy jo lesz a telohoz. Nem tudom hogy a szoftver verziója befolyásolja e a 2 fájl használtatát.
Válaszotokat elöre is köszi, ha már volt ilyen jellegű kérdés akkor meg bocsi, bár én nem találkoztam vele.

Vissza térve arra hogy 2napja várod a fájlokat! Azért várod 2 napja mert sajnos fenn akadás van az OPDAn :weep: és lehet még fogtok is várni :(
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
recevier013
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-21 vas. 21:13:59
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: recevier013 »

klaussn95 írta:Vissza térve arra hogy 2napja várod a fájlokat! Azért várod 2 napja mert sajnos fenn akadás van az OPDAn :weep: és lehet még fogtok is várni :(
Köszi a gyors válaszokat,remélem hamar beindul az oldal,mert jó pár dolgot összeszedtem már amit a telóra akarok pakolni. :D
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

recevier013 írta:
klaussn95 írta:Vissza térve arra hogy 2napja várod a fájlokat! Azért várod 2 napja mert sajnos fenn akadás van az OPDAn :weep: és lehet még fogtok is várni :(
Köszi a gyors válaszokat,remélem hamar beindul az oldal,mert jó pár dolgot összeszedtem már amit a telóra akarok pakolni. :D

Már újra indult lesd meg! 6000 fájlt csináltak meg 3óra alatt... csekold meg lehet megjöttek a tied is! :)
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
Anthony84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-07-17 pén. 09:36:08
Készüléktípus: Nokia 6220c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: Anthony84 »

Sziasztok! Nekem sehogy sem megy ez a szignózás, pedig már kipróbáltam jó néhány módszert. Tudna nekem esetleg igényelni .key és .cer fájlokat? IMEI:352........... Nokia 6220c Előre is köszönöm! Ha esetlegesen vki tudna nekem csinálni és elküldené pm-ben, annak nagyon hálás lennék! Mégegyszer köszönöm!
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: FreeSigner v1.01 - Programok szignózása a telefonodon

Hozzászólás Szerző: sutyi »

Anthony84 írta:Sziasztok! Nekem sehogy sem megy ez a szignózás, pedig már kipróbáltam jó néhány módszert. Tudna nekem esetleg igényelni .key és .cer fájlokat? IMEI:352........... Nokia 6220c Előre is köszönöm! Ha esetlegesen vki tudna nekem csinálni és elküldené pm-ben, annak nagyon hálás lennék! Mégegyszer köszönöm!
Pacsi! Először is, IMEI-t nem publikálunk! Másodszor, lekérem a cuccod, ha megvan, küldöm. Űdv!
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”