A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
121212
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012-12-02 vas. 21:21:47
Készüléktípus: Nokia E 75
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: 121212 »

Nem..damir aláírásában lévő nokia maps sis-t!Nokia navit szeretnem ingyenesen hasznalni !
121212
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012-12-02 vas. 21:21:47
Készüléktípus: Nokia E 75
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: 121212 »

kukszi írta:
121212 írta:megpróbaltam feltenni a cumót a telora amit alapból szignozni kene..mostmár nem tanusítván hibat ír hanem frissitési hibat
Mit akartál telepiteni? QT ? Hard reseteld a telot eltünik minden róla elötte csinálj mentést. és ujra hack.
Reseteltem..a norton továbbra se aktív...lejárt..de nem tudom miért nem engedi
Basler
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:02:11
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: Basler »

Sziasztok!
Amikor telepíteni szeretném a NortonSymbianHackLDD-t, akkor a telefonon elmegy egy pillanatra a kép, majd nem érzékel tovább az érintőképernyő. Csak a hardveres gomb működik. Csak újraindítással jön vissza az érzékelés. Mi lehet a baj?
Köszi!
Cosmopolite
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-11-09 pén. 19:31:06
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: Cosmopolite »

Üdv Mindenkinek !

Van egy gondom - nem kicsi ! Sürgős segítséget kérnék !
C7-et (Nokia Belle Refresh 111.040.1511- van rajta) próbáltam hackelni a smartnews iránymutatása alapján (szignózások megúszása okán) , de már az UMUHack telepítése után, a különféle lépések közben kifagyott a telefon, csupán az aksi kivételével tudtam kikapcsolni. Azóta már számtalanszor próbáltam kezdeni vele valamit, de nem megy. A következő a kóresemény:
Bekapcsolás után kezd a telefon életre kelni, de kb fél perc után kifagy minden, a képernyő elsötétül, csak 2-3 ikon alul világít a fekete kijelzőn, továbbá a hardveres hívás gombok, jelzőfény világít folyamatosan. A hardveres gombokra nem reagál, csupán a csúsztatható gombra kapcsol a vaku ki/be. Kikapcsoláshoz aksi eltávolítás kell mindig. Nem tudok a kifagyásig felhasználható fél percben semmi programot uninstallni, utánanézni semminek, Usb-n keresztül már a PC sem érzékeli ebben az állapotában.
Mit lehet csinálni ilyenkor ? Van valami kevésbé drasztikus gyógymód ?
Köszönöm !
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Szia. neked az FP1 hack kell a telora. Ha más nem segít akkor először szoft reset ha az se akkor hard reset a telonak.
These users thanked the author kukszi for the post:
Cosmopolite (2013-10-01 kedd 18:32:44)
Rating: 2.63%
Skyp: kukuc-
Cosmopolite
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-11-09 pén. 19:31:06
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: Cosmopolite »

Köszönöm ! Egyelőre úgy néz ki, a soft reset segített rajta.
Amennyiben jól olvasom, a Norton Hack-os az FP1-es hack. Bízhatok benne? - vagy ez is okozhat az előzőhöz hasonló galibát a telefonon ?
(- továbbá jó lenne valami írtó gyors-egyszerű megoldással függetleníteni is a Telenortól a telefont így garancia/hűségidő után, és azt sem tudom, a gyári Ovi navigáció mellé megéri-e feltenni a Garmin navigációját? (az Ovi-navit ez elmúlt 1-2 évben fél európában használtam, csak nagy ritkán franciában, svájcban... megbolondult...)
Elnézést, hogy egy poszt alá raktam mindent, de nem akartam mindenhova odapiszkítani :)
Előre is Thx. mindenért !
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”