Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
kilincs2003
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-04-07 kedd 15:55:16
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: kilincs2003 »

Damir írta:
kilincs2003 írta:Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.
Mostanában azt tapasztalom, hogy nem signózza a SignSis a programot/játékot ezzel a hibaüzenettel: "Hiba a szignózás közben! 1., Győződj meg róla, hogy a CER file helyes 2., Lehet, hogy a jelszó helytelen?" Találtam róla egy leírást itt: viewtopic.php?f=80&t=2097#szign, de egyik megoldás sem segített.
Ugyanakkor van egy olyan problémám is, hogy amit a SignSis-el tudtam szignózni, arra a telefon "Tanusítványhiba. Lépjen kapcsolatba a szoftver készítőjével" hibaüzenettel megszakítja a telepítést. Eddig semmi probléma nem volt. N82-őm van.
Tudtok valamit javasolni?
Köszi előre is!
Szia!

Próbálj meg OPDA-ról szerezni fájlokat, azokkal nem szokott ilyen gond lenni: viewtopic.php?f=84&t=91
Köszi a választ. Újra regisztráltam, de amint beírtam az IMEI számot, már fel is dobta, az előző fájlokat, letölteni és törölni meg nem lehet még. Viszont annyit megtudtam, hogy 2012-04-18ig jók az előző signózófájlok.
Azért is furcsálom, mert van amelyiket tudja és van amelyiket nem tudja signózni a progi.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: Damir »

kilincs2003 írta:
Damir írta:
kilincs2003 írta:Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.
Mostanában azt tapasztalom, hogy nem signózza a SignSis a programot/játékot ezzel a hibaüzenettel: "Hiba a szignózás közben! 1., Győződj meg róla, hogy a CER file helyes 2., Lehet, hogy a jelszó helytelen?" Találtam róla egy leírást itt: viewtopic.php?f=80&t=2097#szign, de egyik megoldás sem segített.
Ugyanakkor van egy olyan problémám is, hogy amit a SignSis-el tudtam szignózni, arra a telefon "Tanusítványhiba. Lépjen kapcsolatba a szoftver készítőjével" hibaüzenettel megszakítja a telepítést. Eddig semmi probléma nem volt. N82-őm van.
Tudtok valamit javasolni?
Köszi előre is!
Szia!

Próbálj meg OPDA-ról szerezni fájlokat, azokkal nem szokott ilyen gond lenni: viewtopic.php?f=84&t=91
Köszi a választ. Újra regisztráltam, de amint beírtam az IMEI számot, már fel is dobta, az előző fájlokat, letölteni és törölni meg nem lehet még. Viszont annyit megtudtam, hogy 2012-04-18ig jók az előző signózófájlok.
Azért is furcsálom, mert van amelyiket tudja és van amelyiket nem tudja signózni a progi.
Tedd fel a Helloox2.03-at, azután nem lesz gond a szignózással: http://www.smartnews.hu/2009/07/helloox ... jratoltve/
kilincs2003
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-04-07 kedd 15:55:16
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: kilincs2003 »

Szia!

Próbálj meg OPDA-ról szerezni fájlokat, azokkal nem szokott ilyen gond lenni: viewtopic.php?f=84&t=91[/quote]

Köszi a választ. Újra regisztráltam, de amint beírtam az IMEI számot, már fel is dobta, az előző fájlokat, letölteni és törölni meg nem lehet még. Viszont annyit megtudtam, hogy 2012-04-18ig jók az előző signózófájlok.
Azért is furcsálom, mert van amelyiket tudja és van amelyiket nem tudja signózni a progi.[/quote]

Tedd fel a Helloox2.03-at, azután nem lesz gond a szignózással: http://www.smartnews.hu/2009/07/helloox ... jratoltve/[/quote]

Köszi a javaslatot. Sajnos akadt egy kis problémám, mégpedig, hogy egy kicsit a 22-es csapdájába estem. A helloOX2 unsigned, de nem tudom signózni. Szóval se szignózni nem tudok, se hackelni. :P
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: Damir »

kilincs2003 írta:Köszi a javaslatot. Sajnos akadt egy kis problémám, mégpedig, hogy egy kicsit a 22-es csapdájába estem. A helloOX2 unsigned, de nem tudom signózni. Szóval se szignózni nem tudok, se hackelni. :P
Nekem ezzel mindent sikerült eddig szignózni:

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/41DUJS1U03
kilincs2003
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-04-07 kedd 15:55:16
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: kilincs2003 »

Damir írta:
kilincs2003 írta:Köszi a javaslatot. Sajnos akadt egy kis problémám, mégpedig, hogy egy kicsit a 22-es csapdájába estem. A helloOX2 unsigned, de nem tudom signózni. Szóval se szignózni nem tudok, se hackelni. :P
Nekem ezzel mindent sikerült eddig szignózni:

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/41DUJS1U03
Hihetetlen, nem indul el, pedig letöltöttem egy másik oldalról is. W7-em van.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: Damir »

kilincs2003 írta:
Damir írta:
kilincs2003 írta:Köszi a javaslatot. Sajnos akadt egy kis problémám, mégpedig, hogy egy kicsit a 22-es csapdájába estem. A helloOX2 unsigned, de nem tudom signózni. Szóval se szignózni nem tudok, se hackelni. :P
Nekem ezzel mindent sikerült eddig szignózni:

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/41DUJS1U03
Hihetetlen, nem indul el, pedig letöltöttem egy másik oldalról is. W7-em van.
Nekem is....
kilincs2003
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-04-07 kedd 15:55:16
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: kilincs2003 »

Damir írta: Nekem ezzel mindent sikerült eddig szignózni:

Kód: Egész kijelölése

Tiltott fájlmegosztó!/41DUJS1U03
Hihetetlen, nem indul el, pedig letöltöttem egy másik oldalról is. W7-em van.[/quote]

Nekem is....[/quote]

Találtam egy másik megoldást. Az OPDA oldalán volt egy olyan sis applikáció, amivel a telefonon tudok szignózni, és így sikerült. Nem tudom mi lehet a baj amúgy a gépen való szignózással.
Szityu1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-24 kedd 20:02:46
Készüléktípus: Nokia N82 LG P990 NokiaC6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: Szityu1 »

Mindent a leírtak alapján tettem és percek alatt letöltötte a két fájlt.Signózni is lehet velük,úgyhogy tökéletesen működik. :yeah:
Avatar
lanszelot
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 00:33:18
Készüléktípus: SGS2 Omega v23 - Defy - N95
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: lanszelot »

Helló!
Olyan programot keresek amivel telefonon tudom szignozni a fájlokat.nokia n95 öm van.
Előre is köszönöm !
Samsung Galaxy S2: CM 10.1
Motorola Defy: Mokee OS
Nokia N95: symbian
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Szignófájlok beszerzése telefonnal, pár perc alatt.

Hozzászólás Szerző: ferret »

lanszelot írta:Helló!
Olyan programot keresek amivel telefonon tudom szignozni a fájlokat.nokia n95 öm van.
Előre is köszönöm !
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=38489
Kép Kép
Lezárt

Vissza: “Szignózás”