Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
matt1234
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 17:31:24
Készüléktípus: 6210 navigator
Tartózkodási hely: Lehet hogy veled szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: matt1234 »

nbabb23 írta:Hát ez télleg virusos, akk inkább az opdán kérek fájlokat! Ez a siscontets jósymbian 5th -re is? Mert ott csak 3rd van.
Amugy hol olvassak utána?
Na kerem::
A SISCotents egy program ami segit szignozni a programjaidat az OPDArol kert cer. key. fajlok segitsegevel. (ezt egy levegovel mondtam)
Amit olvass el :yes: viewtopic.php?f=107&t=140
Szerintem MOCO mindent kitargyal benne.
Aztan 5800: viewtopic.php?f=51&t=37
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

Köszi mindenkinek sikerült szignóznom!
Avatar
matt1234
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 17:31:24
Készüléktípus: 6210 navigator
Tartózkodási hely: Lehet hogy veled szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: matt1234 »

nbabb23 írta:Köszi mindenkinek sikerült szignóznom!
Szivesen. :yeah:
jkoplev
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 16:37:32
Készüléktípus: Nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: jkoplev »

Segítsetek légyszi...
Nemrég frissítettem firmwaret a mobilomon (5530XM), telefonmemória törlődött, memóriakártya is formázva lett. Fel szeretném rakni a Quickofficet, a freesignerhez ügyeskedni kellett (expired certificate), de átállítottam a dátumot, és így már felment. Beraktam a régi szignós fájljaimat (.cer és .key.), de error lett, nem sikerült szignózni a Quickofficet. Gondoltam a szignósfájlokkal van gond, a topic első postjában linkelt odalon igényeltem új fájlokat, de ezekkel is ugyanaz a helyzet sajnos. Nem tudom, mitévő legyek, ezek szerint a freesignerrel van baj,de fogalmam sincs, mi lehet :| A quickoffice a legújabb ami a letöltések között van, a freesigner meg v1.01-es. Mit tanácsoltok, mit tegyek?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: potter55 »

jkoplev írta:Segítsetek légyszi...
Nemrég frissítettem firmwaret a mobilomon (5530XM), telefonmemória törlődött, memóriakártya is formázva lett. Fel szeretném rakni a Quickofficet, a freesignerhez ügyeskedni kellett (expired certificate), de átállítottam a dátumot, és így már felment. Beraktam a régi szignós fájljaimat (.cer és .key.), de error lett, nem sikerült szignózni a Quickofficet. Gondoltam a szignósfájlokkal van gond, a topic első postjában linkelt odalon igényeltem új fájlokat, de ezekkel is ugyanaz a helyzet sajnos. Nem tudom, mitévő legyek, ezek szerint a freesignerrel van baj,de fogalmam sincs, mi lehet :| A quickoffice a legújabb ami a letöltések között van, a freesigner meg v1.01-es. Mit tanácsoltok, mit tegyek?
Próbáld meg ezzel a programmal és ennek alapján a szignózást.
És ezt a QuickOffice verziót próbáld meg szignózni és telepíteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
jkoplev
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 16:37:32
Készüléktípus: Nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: jkoplev »

potter55 írta:
jkoplev írta:Segítsetek légyszi...
Nemrég frissítettem firmwaret a mobilomon (5530XM), telefonmemória törlődött, memóriakártya is formázva lett. Fel szeretném rakni a Quickofficet, a freesignerhez ügyeskedni kellett (expired certificate), de átállítottam a dátumot, és így már felment. Beraktam a régi szignós fájljaimat (.cer és .key.), de error lett, nem sikerült szignózni a Quickofficet. Gondoltam a szignósfájlokkal van gond, a topic első postjában linkelt odalon igényeltem új fájlokat, de ezekkel is ugyanaz a helyzet sajnos. Nem tudom, mitévő legyek, ezek szerint a freesignerrel van baj,de fogalmam sincs, mi lehet :| A quickoffice a legújabb ami a letöltések között van, a freesigner meg v1.01-es. Mit tanácsoltok, mit tegyek?
Próbáld meg ezzel a programmal és ennek alapján a szignózást.
És ezt a QuickOffice verziót próbáld meg szignózni és telepíteni.
Megpróbáltam, nem jött be :sad: Azt írta ki, hogy vagy a cer file rossz (biztos hogy nem rossz, jó IMEI-re kértem, ma érkezett meg délután), vagy a jelszó (azt meg deafulton hagytam, 0000-n).
Két független rendszer (mobilos és sz.gépes), szignófájlok jók, nemtom mi lehet a baja. Én az IMEI-re gyanakszom. Létezik olyan, hogy nem is az az IMEI, amit *#06#-re kiír?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jkoplev 2010-01-09 szomb. 20:00:14-kor.
Avatar
matt1234
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 17:31:24
Készüléktípus: 6210 navigator
Tartózkodási hely: Lehet hogy veled szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: matt1234 »

Megpróbáltam, nem jött be :sad: Azt írta ki, hogy vagy a key file rossz (biztos hogy nem rossz, jó IMEI-re kértem, ma érkezett meg délután), vagy a jelszó (azt meg deafulton hagytam, 0000-n).[/quote]

A program a program fajloknal van. A cer.key. is benne a mappaban. es inditas elott elinditod az exe fajt.
Igy van?
jkoplev
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 16:37:32
Készüléktípus: Nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: jkoplev »

matt1234 írta:Megpróbáltam, nem jött be :sad: Azt írta ki, hogy vagy a key file rossz (biztos hogy nem rossz, jó IMEI-re kértem, ma érkezett meg délután), vagy a jelszó (azt meg deafulton hagytam, 0000-n).

A program a program fajloknal van. A cer.key. is benne a mappaban. es inditas elott elinditod az exe fajt.
Igy van?[/quote]

Minden ugyanabban a mappában van, a "sign" fájlnak át is állítottam a kompatibilitását win98-ra hogy normálisan fusson, elindítom, utána a szignózóprogit, mindent beillesztek ott a helyére, elindítom, végigmegy a kék csík, utána kiírja az errort.
bamba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 07:23:35
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: bamba »

matt1234 írta:
nbabb23 írta:hello!
regisztráltam az oldalon , ok miden müködik már zöldre váltott a cer és a key felirat(complete) és ha rákattintok akk vmi setup exe-t lehet letölteni. És ez milyen program? Hol tudom feltölteni a sis fáljt amit szignózni kell?
bocsi elég béna vok :D
Szia Szoval ahogy Damir irta OPDA a link>>>http://cer.opda.cn/en/?module=index&action=login
jobb felso sarok:::REGISTER
kitoltod csak ne felejtsd el a jelszot meg a nevet
utana APPLY Cer ezt is kitoltod
1:model
2:imei
3:ismet imei
4:irj valamit mint az alternativa

nehany ora mulva van cer es key fajlod
letoltod a siscontents programot::::http://www.softpedia.com/get/Compressio ... ents.shtml
leiras benne es szignozol a telefonodra amit akarsz tobbek kozt hellox et is
De en a helyedben mielott megbabralom a telefont kicsit olvasgatnek. Ugyan ezek vannak leirva szinte minden oldalon es nagyon sok felhasznalo alairasaban
:yeah:
Sziasztok!
Na Én pont így jártam el. Reggel regeltem, kitöltöttem mindent... gondoltam délutánra meg lesz.
Nem rég ránéztem, és azt írta: You have no appli... vagyis mintha nem töltöttem volna ki az adatokat, holott apply statusban volt reggel.
5let?
Üdv,
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Újabb szignósoldal - angolul ezúttal

Hozzászólás Szerző: Damir »

bamba írta:
matt1234 írta:
nbabb23 írta:hello!
regisztráltam az oldalon , ok miden müködik már zöldre váltott a cer és a key felirat(complete) és ha rákattintok akk vmi setup exe-t lehet letölteni. És ez milyen program? Hol tudom feltölteni a sis fáljt amit szignózni kell?
bocsi elég béna vok :D
Szia Szoval ahogy Damir irta OPDA a link>>>http://cer.opda.cn/en/?module=index&action=login
jobb felso sarok:::REGISTER
kitoltod csak ne felejtsd el a jelszot meg a nevet
utana APPLY Cer ezt is kitoltod
1:model
2:imei
3:ismet imei
4:irj valamit mint az alternativa

nehany ora mulva van cer es key fajlod
letoltod a siscontents programot::::http://www.softpedia.com/get/Compressio ... ents.shtml
leiras benne es szignozol a telefonodra amit akarsz tobbek kozt hellox et is
De en a helyedben mielott megbabralom a telefont kicsit olvasgatnek. Ugyan ezek vannak leirva szinte minden oldalon es nagyon sok felhasznalo alairasaban
:yeah:
Sziasztok!
Na Én pont így jártam el. Reggel regeltem, kitöltöttem mindent... gondoltam délutánra meg lesz.
Nem rég ránéztem, és azt írta: You have no appli... vagyis mintha nem töltöttem volna ki az adatokat, holott apply statusban volt reggel.
5let?
Üdv,
OPDA, hányszor kell még leírni :roll:
Lezárt

Vissza: “Szignózás”