Szignózás teljes kikerülése!

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
tukiwik
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 14:16:56
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: tukiwik »

oké.megprobálom azzal. De nagyon nem vagyok mester csak van a fullsceenes wallpapper progi amiatt az egészet csinálom.
más progit nem nagyon igényelek.

köszi mindent
Nokia 5230V 20.0.005
RM-588
Avatar
sander177
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 02:29:03
Készüléktípus: Nokia E72 Samsung Galaxy Tab
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: sander177 »

tukiwik írta:oké.megprobálom azzal. De nagyon nem vagyok mester csak van a fullsceenes wallpapper progi amiatt az egészet csinálom.
más progit nem nagyon igényelek.

köszi mindent
mondjuk a hackelés nem nagy ügy, de ha cask azt az egy progit használod, akkor elég, ha csak azt szignózod le és telepíted fel.
szignózni meg tudsz a telódon is, meg a pc-n is, amelyik neked kényelmesebb.
Nokia E72
Samsung Galaxy Tab (XWJJ7)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tukiwik írta:oké.megprobálom azzal. De nagyon nem vagyok mester csak van a fullsceenes wallpapper progi amiatt az egészet csinálom.
más progit nem nagyon igényelek.

köszi mindent
Szerintem az a baj hogy a HelloC.-t a memóriakártyára telepítetted, de azt a telefonmemóriára kell. Ha ez a leírás alapján csinálod akkor azt nem olvastad mert oda van írva.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Sparr0w
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-02 szer. 18:41:45
Készüléktípus: n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: Sparr0w »

Szevasztok! Segítséget szeretnék kérni. Telefonom Nokia n80. Pontos verzió *#0000# alapján: v4.0623.0.42;20-09-2006;rm-92; Nokia n80 59.01
smartnews.hu/2008/05/szignozas-teljes-kikerulese - ez alapján hackeltem, de nem működik akármit telepítek utána azt írja h "sérült file". Tehát mégegyszer: a hack rendben ment végig, restartoltam is a telót, és a .sys filek telepítésénél írja h sérültek. Ha törlöm az .exe-t akkor megint írja hogy nem telepíthető (mert nem signózott ugye...). IGEN a beállításoknál megvan a minden telepítendő, meg az online tanusítvány kikapcsolva. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Sparr0w írta:Szevasztok! Segítséget szeretnék kérni. Telefonom Nokia n80. Pontos verzió *#0000# alapján: v4.0623.0.42;20-09-2006;rm-92; Nokia n80 59.01
smartnews.hu/2008/05/szignozas-teljes-kikerulese - ez alapján hackeltem, de nem működik akármit telepítek utána azt írja h "sérült file". Tehát mégegyszer: a hack rendben ment végig, restartoltam is a telót, és a .sys filek telepítésénél írja h sérültek. Ha törlöm az .exe-t akkor megint írja hogy nem telepíthető (mert nem signózott ugye...). IGEN a beállításoknál megvan a minden telepítendő, meg az online tanusítvány kikapcsolva. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.
Sérült fájlt akkor ír ki amikor rossz installserver.exe-t másolsz be a c:/sys/bin mappába. Neked PreFP1-s kell. Töröld ki ami ott van és másold be a jót, utána megint indítsd újra a telefont és utána próbálj meg feltelepíteni egy s60v3-as programot.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Sparr0w
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-02 szer. 18:41:45
Készüléktípus: n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: Sparr0w »

Ami a linkelt leírásnál vannak mind próbáltam, tudnál linkelni egy biztosan működőt?

http://www.4shared.com/get/48982852/c64 ... 34A4.dc156

ezt próbaltam de szintén ugyan az a helyzet.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Sparr0w írta:Ami a linkelt leírásnál vannak mind próbáltam, tudnál linkelni egy biztosan működőt?

http://www.4shared.com/get/48982852/c64 ... 34A4.dc156

ezt próbaltam de szintén ugyan az a helyzet.
Ebben a csomagban van olyan ami neked kell.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Sparr0w
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-02 szer. 18:41:45
Készüléktípus: n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: Sparr0w »

Pre_FP1_Installserver mappából bemásoltam a c:\sys\bin mappába az .exe filet, restart, de ugyan az: sérült file. Tudnál adni egy .sys filet aminek biztosan működnie kell ezután? Most el kell mennem itthonról, majd holnap elolvasom, köszönöm az eddigi segítséget.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Sparr0w írta:Pre_FP1_Installserver mappából bemásoltam a c:\sys\bin mappába az .exe filet, restart, de ugyan az: sérült file. Tudnál adni egy .sys filet aminek biztosan működnie kell ezután? Most el kell mennem itthonról, majd holnap elolvasom, köszönöm az eddigi segítséget.
Pl ez vagy ez.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
batka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 13:48:40
Készüléktípus: n8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: batka »

Sziasztok! melyik oldalon lehet key és cer fájlt kapni a leggyorsabban? volt egy olasz oldal is, de nem találom...:(
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”