Szignózás teljes kikerülése!

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

hanti írta:
potter55 írta:
hanti írta:Srácok valakinek sikerült már a hack az i9810-en?
Próbáld ki hátha jó lesz: link.

köszi ezt már felraktam, de most újból megpróbáltam és nem müködik.
Rendben felmegy és amikor engedélyezni akarom kilép a menübe, már több fajta exe-ét próbáltam és az inov8- é pirosodott be egyedűl a többi egyszerüen kilép,
tanácstalan vagyok.
Minden tippet szívesen fogadok, egy próbát megér!
Omnia HD-re jelenleg NINCS megfelelő ROMPatcher... ha tudnám hogy hogy kell módosítani, magam tenném meg, de sajnos nem tudom :? ...
Addig is annyit tudsz tenni hogy mivel a Samsung firmware eszközei ROFS alapúak, keress rá a rofs_tools.zip fáljra, szedd le (megauploados link) csomagold ki a ROFS img fáljt, tedd bele az installservert (írd felül) vagy szimplán módosítsd az SWIPolicy.ini fáljt! utána visszacsomagol, firmwaret telepít... ennyit tudok tenni...
SAjnos részletesebben nem tudom elmondani mert magam is csak olvastam...
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
hanti
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:27:08
Készüléktípus: NOTE 4 C
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: hanti »

Omnia HD-re jelenleg NINCS megfelelő ROMPatcher... ha tudnám hogy hogy kell módosítani, magam tenném meg, de sajnos nem tudom :? ...
Addig is annyit tudsz tenni hogy mivel a Samsung firmware eszközei ROFS alapúak, keress rá a rofs_tools.zip fáljra, szedd le (megauploados link) csomagold ki a ROFS img fáljt, tedd bele az installservert (írd felül) vagy szimplán módosítsd az SWIPolicy.ini fáljt! utána visszacsomagol, firmwaret telepít... ennyit tudok tenni...
SAjnos részletesebben nem tudom elmondani mert magam is csak olvastam...[/quote]

Köszi, de inkább signózok amig megoldódik a gond, az all file hozzáférést megoldottam egyenlőre így jó.
Helyes
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:20:45
Készüléktípus: Nokia 5800 Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: Helyes »

Pár napja az 5800ámra feltettem a legújabb fw-t és így ismét előkellett kerítsem a cer keyfájlokat, sajnos az eredetiek egy pendrive-on vannak amik kölcsönbe ésmost nemtom visszakérni. De egy kis utánanézés után megintleszedtem az opdáról. Gondoltam gyorsan felrakom az QuickOffice-t. De szignőzás közbe vagyis a végén ezt kaptam válaszul a programtól: "Failed!
Hiba a szignózás közben!
1)Győződj róla hogy a CER fájl helyes
2)Lehet,hogy a jelszó helytelen?
(If everything is valid,check the directory it could have been created) "
Ezután az opdas honlapon próbáltam szignózni itt a kisebbik pár kb-os fájlt sikerült míg a 4-5 megásra upload failedet dob kikb 2perc után. Tudnátok segíteni?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: Damir »

Helyes írta:Pár napja az 5800ámra feltettem a legújabb fw-t és így ismét előkellett kerítsem a cer keyfájlokat, sajnos az eredetiek egy pendrive-on vannak amik kölcsönbe ésmost nemtom visszakérni. De egy kis utánanézés után megintleszedtem az opdáról. Gondoltam gyorsan felrakom az QuickOffice-t. De szignőzás közbe vagyis a végén ezt kaptam válaszul a programtól: "Failed!
Hiba a szignózás közben!
1)Győződj róla hogy a CER fájl helyes
2)Lehet,hogy a jelszó helytelen?
(If everything is valid,check the directory it could have been created) "
Ezután az opdas honlapon próbáltam szignózni itt a kisebbik pár kb-os fájlt sikerült míg a 4-5 megásra upload failedet dob kikb 2perc után. Tudnátok segíteni?
Van másik 2 szingós oldal, próbálj meg azokról igényelni ;)
imressor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-08-03 hétf. 15:02:04
Készüléktípus: nokia n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: imressor »

Üdv mindenkinek!

Szeretném a segítségeteket kérni! N85-öm van és elakadtam vele szignózás terén. Megvolt a HelloCarbide és az Xplore is, de nekem egyszerűen nincs C:\sys\bin mappám. Vagy legalábbis nem látom. Így az Installserver.exe-t sem tudom bemásolni.

Minden jellegű segítséget előre is köszönök. Ha valaki msn-en beszélne inkább, akkor: baladge21@freemail.hu
Roppant hálás lennék érte.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

imressor írta:Üdv mindenkinek!

Szeretném a segítségeteket kérni! N85-öm van és elakadtam vele szignózás terén. Megvolt a HelloCarbide és az Xplore is, de nekem egyszerűen nincs C:\sys\bin mappám. Vagy legalábbis nem látom. Így az Installserver.exe-t sem tudom bemásolni.

Minden jellegű segítséget előre is köszönök. Ha valaki msn-en beszélne inkább, akkor: baladge21@freemail.hu
Roppant hálás lennék érte.
Az a módszer sajnos N85-ön nem fog működni, de ez igen. Ha meg vannak az opda-s cer és key fájlok és leszignótad a HelloOX 1.03-at akkor az telepítsd fel, indítsd el és a többit a program elintézi.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
imressor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-08-03 hétf. 15:02:04
Készüléktípus: nokia n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: imressor »

Üdv!

Köszönöm a gyors választ, megnézem a linket! További szép napot!
Tényleg kösz! :taps4: Nem is reméltem, h ilyen hamar kapok segítséget.
laskoibence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-14 pén. 00:04:13
Készüléktípus: N80 IE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: laskoibence »

új vagyok a nokiások körében...ez az első symbianos telóm...n80...:)mindent megcsináltam a szignálás kikerülése miatt..de még most is azt irja hogy az alkalmazás telepitése nem támogatott...valaki tudja esetleg a megoldást? :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: potter55 »

laskoibence írta:új vagyok a nokiások körében...ez az első symbianos telóm...n80...:)mindent megcsináltam a szignálás kikerülése miatt..de még most is azt irja hogy az alkalmazás telepitése nem támogatott...valaki tudja esetleg a megoldást? :D
Neked s60v3-as programok jók a telefonra. A letöltéseknél nincs odaírva semmi akkor az s60v2-s. Általában az s60v3-as programokhoz odaírják hogy az.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
laskoibence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-14 pén. 00:04:13
Készüléktípus: N80 IE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szignózás teljes kikerülése!

Hozzászólás Szerző: laskoibence »

és abbol kevesebb van akkor?
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”