A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Minden ami szignózással kapcsolatos az S60-as Nokiákon.
csacsi67
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010-07-05 hétf. 09:13:42
Készüléktípus: E52 N9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: csacsi67 »

gyikasz írta:
kukszi írta:Igen az F: meghajtos fájlokat tőltsd le és a Dr.web progit is az F: meghajtora telepitsd.
Gondolom elég fárasztó vagyok már nektek akik értenek ehhez a témához, de Úgy is csináltam, mindent. Megpróbáltam az E:és F: fájlokkal is, nem értem sajnos mi lehet. A ROMpatcher-t ha elindítom kiírja, hogy sys/bin/patcer*.LDDnot found üzenetet (ez mit jelent? jó vagy nem?) és ha le okézom megnyitja. Felad két mappát az alsó az open4all előttük 1-1 kék karika benne egy nyíl jobbra. Ha rányomok, akkor piros X-re változik. Ha autóra rakom akkor kék lesz de zöld sehogy sem akar lenni. Ezután hiába megyek a fájlkezelőbe a C:sys/bin mappához nem férek hozzá. Ötlet?

Lehet egyáltalán hack-elni a telomat? Nokia E52 051.018 szoftverz.
Ment egy pü.
gyikasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012-01-22 vas. 17:34:21
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: gyikasz »

Sziasztok!

Végre sikerült hack-elni a Nokia E52 telómat 051.018. szoftverz.

Az az igazság, hogy több napja próbálkoztam már vele, de sajnos hiába és főleg sikertelenül.
Nem igazán értek ehhez a témához, de hack-eltem már telót és ennél szájbarágósabban tényleg nem lehetne már leírni a módszereket.

Szóval...köszönöm mindenkinek a segítségét, aki írt nekem tanácsot és próbált infot adni nekem, de legfőképpen köszönöm kukszi-nak.

Végül a 4. módszer jött be, de igazából már az elején elrontottam a dolgot, sajnos "önhibámon kívül". A ROMPatcher-ben az open4all-t nem tudtam aktiválni.

Szóval mint kiderült az volt a baj..., hogy win7 a gépemen a private mappa bemásolásakor nem írta felül a memoriakártyán lévő private mappát, hanem összefésülte őket. Innentől kezdve pedig a folytatás felesleges volt.

A lényeg, hogy megvan. Még egyszer köszönöm mindenkinek. Szép estét.
pfbalazs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-14 szer. 21:55:01
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: pfbalazs »

Sziasztok, béna vagyok...
Van egy X6-om és nem engedi feltelepíteni a DrWeb AV-t =\ kiírja hogy tanúsítvány hiba. Mit csináljak? Legyetek szívesek segíteni. =) jah és ezt a hibakódot dobja ki az ovi suite: 2153775105

üdv
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

pfbalazs írta:Sziasztok, béna vagyok...
Van egy X6-om és nem engedi feltelepíteni a DrWeb AV-t =\ kiírja hogy tanúsítvány hiba. Mit csináljak? Legyetek szívesek segíteni. =) jah és ezt a hibakódot dobja ki az ovi suite: 2153775105

üdv
Szia

Ne ovi suittal telepítsd, hanem telefonról!
These users thanked the author nokiae668 for the post:
pfbalazs (2012-02-02 csüt. 14:17:20)
Rating: 2.63%
pfbalazs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-14 szer. 21:55:01
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: pfbalazs »

nokiae668 írta:
pfbalazs írta:Sziasztok, béna vagyok...
Van egy X6-om és nem engedi feltelepíteni a DrWeb AV-t =\ kiírja hogy tanúsítvány hiba. Mit csináljak? Legyetek szívesek segíteni. =) jah és ezt a hibakódot dobja ki az ovi suite: 2153775105

üdv
Szia

Ne ovi suittal telepítsd, hanem telefonról!

Szia

Nem működik úgyse=S valami más ötlet?, most frissítettem meg ovival a telóm szoftverét lehet ez a baj? nem tudom de ne már =( mit csináljak vele?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pfbalazs írta: Szia

Nem működik úgyse=S valami más ötlet?, most frissítettem meg ovival a telóm szoftverét lehet ez a baj? nem tudom de ne már =( mit csináljak vele?
Próbáld ki a másik módszert.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
pfbalazs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-14 szer. 21:55:01
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: pfbalazs »

potter55 írta:
pfbalazs írta: Szia

Nem működik úgyse=S valami más ötlet?, most frissítettem meg ovival a telóm szoftverét lehet ez a baj? nem tudom de ne már =( mit csináljak vele?
Próbáld ki a másik módszert.

Köszönet lesz még ha sikerül megfejteni miért nem enged telepíteni... =\, már kipróbáltam és ahol telepíteni kell valamit is semmit se enged se gépről se telóról rögtön kiírja a tanúsítvány lejártát vagy a dátum és időt.

Köszi ;))
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pfbalazs írta: Köszönet lesz még ha sikerül megfejteni miért nem enged telepíteni... =\, már kipróbáltam és ahol telepíteni kell valamit is semmit se enged se gépről se telóról rögtön kiírja a tanúsítvány lejártát vagy a dátum és időt.

Köszi ;))
Mért nem a pontos hibát írod le? Előbbi is ezt írta ki, amikor tanúsítványhibát írtál? :hmm2:
A megoldás: Állítsd vissza a telefon dátumát kb 2 évvel és utána próbáld meg telepíteni, ha akkor is kiírja, akkor állíts még vissza rajta. Ha sikerül, akkor visszaállíthatod a mai napra.
These users thanked the author potter55 for the post:
pfbalazs (2012-02-03 pén. 08:31:35)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: ferret »

potter55 írta:
pfbalazs írta: Köszönet lesz még ha sikerül megfejteni miért nem enged telepíteni... =\, már kipróbáltam és ahol telepíteni kell valamit is semmit se enged se gépről se telóról rögtön kiírja a tanúsítvány lejártát vagy a dátum és időt.

Köszi ;))
Mért nem a pontos hibát írod le? Előbbi is ezt írta ki, amikor tanúsítványhibát írtál? :hmm2:
A megoldás: Állítsd vissza a telefon dátumát kb 2 évvel és utána próbáld meg telepíteni, ha akkor is kiírja, akkor állíts még vissza rajta. Ha sikerül, akkor visszaállíthatod a mai napra.
És ne felejtsd el az alkalmazáskezelő beállítást is megnézni. Így kell lennie: Szoft.telepítés:mind és online tan.ell.:ki
Kép Kép
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: A szignózás kikerülése a Smartnews szerint...

Hozzászólás Szerző: kukszi »

1. lépés legyen bekapcsolva a számítógépeden a rejtett fájlok és mappák láthatósága. Megnyitod az egyik meghajtod felül eszközök , mappa beállításai, nézet , rejtett fájlok és mappák megjelenése legyen bepipálva , alkalmaz , oké .

2. lépés telefonodon alkalmazás kezelőben a szoftvertelepítés mindre az online tanúsítvány ellenőrzést kapcsold ki.

3.lépés telepítsd X-plore fájlkezelőt a telefonodra. Indítsd el nyomd meg a 0 gombot az első négy opció legyen bepipálva. Rejtett fájlok megjelenése, ROM meghajtok megjelenése ,RAM meghajtok megjelenése , Rendszer fájlok megjelenése.

Módszer 4

Ez az eredeti, első módszer.

1. Csatlakoztassuk a telefont tároló módban a számítógéphez, vagy a memóriakártyát tegyük kártyaolvasóba és azt csatlakoztassuk a számítógéphez. A lényeg, hogy hozzáférjünk a tárhely Private mappájához!

2. Töltsük le a QuarantineDriversLDD.zip fájlt és tartalmát másoljuk az E: meghajtóra! Ha az F: meghajtót használjuk, akkor EZT töltsük le.

3. Töltsük le a DrWeb6 antivírus szoftvert,telepítsük az E: meghajtóra indítsuk el és menjünk az Options – Quarantine menüpontra.

4. Most Options – Select all, majd Options – Restore. Ezzel a három fájl bekerül a C:\sys\bin-be!

5. Telepítsük fel a ROMPatcher+ 3.1 Lite-ot.

6. Alkalmazzuk az open4all patch-et, aktiváljuk hogy zöld legyen. Utána opcióknál tedd auto-ra!amivel immár hozzáférhetünk a rendszerfájlokhoz .

7. a telefon típusunknak megfelelő installserver.exe-t töltsük le és másoljuk a telefon E: meghajtóra.

8. bemásolást végezhetjük az X-Plore fájlkezelővel C:\sys\bin mappába kell az E: meghajtóról az instalserver.exe fájl másolni.


Csak követni kell a lépéseket és sikerülni fog mindenkinek.
Skyp: kukuc-
Válasz küldése

Vissza: “Szignózás”