All files hack

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

Üdv!

E51-em hackeltem HelloX 1.03-al, az új szoftvert, fel is mennek a progik, ez rendben van, de nem tudok hozzáférni az E:/SYS mappához. Garmin miatt kellene, hogy egy progit kitöröljek hogy ne fogyassza az akkut. X-Plorer látja megfelelő beállításokkal a SYS mappát, de belépni nem tudok. Próbáltam a régi Hellocarbide-ot futtatni, de nem működik a Menu1 után csak simán kilép, és nem lesz elérhető a mappa. Tehát az Allfiles hack úgy néz ki nem jó már. Van tippetek hogy ezzel az új hackel hogy lehet hozzáférni a rejtett mappákhoz? Azaz bele is írni vagy törölni onnan? :roll:

köszi :)
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

g0liat írta:Üdv!

E51-em hackeltem HelloX 1.03-al, az új szoftvert, fel is mennek a progik, ez rendben van, de nem tudok hozzáférni az E:/SYS mappához. Garmin miatt kellene, hogy egy progit kitöröljek hogy ne fogyassza az akkut. X-Plorer látja megfelelő beállításokkal a SYS mappát, de belépni nem tudok. Próbáltam a régi Hellocarbide-ot futtatni, de nem működik a Menu1 után csak simán kilép, és nem lesz elérhető a mappa. Tehát az Allfiles hack úgy néz ki nem jó már. Van tippetek hogy ezzel az új hackel hogy lehet hozzáférni a rejtett mappákhoz? Azaz bele is írni vagy törölni onnan? :roll:

köszi :)
Rompatcherbe aktiváld a patcheket ;)
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

migabi24 írta:
g0liat írta:Üdv!

E51-em hackeltem HelloX 1.03-al, az új szoftvert, fel is mennek a progik, ez rendben van, de nem tudok hozzáférni az E:/SYS mappához. Garmin miatt kellene, hogy egy progit kitöröljek hogy ne fogyassza az akkut. X-Plorer látja megfelelő beállításokkal a SYS mappát, de belépni nem tudok. Próbáltam a régi Hellocarbide-ot futtatni, de nem működik a Menu1 után csak simán kilép, és nem lesz elérhető a mappa. Tehát az Allfiles hack úgy néz ki nem jó már. Van tippetek hogy ezzel az új hackel hogy lehet hozzáférni a rejtett mappákhoz? Azaz bele is írni vagy törölni onnan? :roll:

köszi :)
Rompatcherbe aktiváld a patcheket ;)
a Rompatcher.sisx nem fut "certificate error" hibával leáll, szignóztam hátha, akkor pedig elkezdődik az install de "Required application access not granted" hibával leáll. Amúgy ahogy néhányaknak, nekem se futott le teljesen a hack..
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

g0liat írta:
migabi24 írta:
g0liat írta:Üdv!

E51-em hackeltem HelloX 1.03-al, az új szoftvert, fel is mennek a progik, ez rendben van, de nem tudok hozzáférni az E:/SYS mappához. Garmin miatt kellene, hogy egy progit kitöröljek hogy ne fogyassza az akkut. X-Plorer látja megfelelő beállításokkal a SYS mappát, de belépni nem tudok. Próbáltam a régi Hellocarbide-ot futtatni, de nem működik a Menu1 után csak simán kilép, és nem lesz elérhető a mappa. Tehát az Allfiles hack úgy néz ki nem jó már. Van tippetek hogy ezzel az új hackel hogy lehet hozzáférni a rejtett mappákhoz? Azaz bele is írni vagy törölni onnan? :roll:

köszi :)
Rompatcherbe aktiváld a patcheket ;)
a Rompatcher.sisx nem fut "certificate error" hibával leáll, szignóztam hátha, akkor pedig elkezdődik az install de "Required application access not granted" hibával leáll. Amúgy ahogy néhányaknak, nekem se futott le teljesen a hack..
Akkor neked nincs meghackelve a telód, ugyanis a rompatcherrel lehet aktiválni ha az nem települt akkor, nem fogsz hozzáférni, de mondok egyszerűbbet, csatlakoztasd adatátvitel módba a telód a pc-hez, és géppel megtudod nyitni a szükséges mappát lehet, hogy engedélyezned kell a rejtett mappák megjelenítésést ;)
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

a Rompatcher.sisx nem fut "certificate error" hibával leáll, szignóztam hátha, akkor pedig elkezdődik az install de "Required application access not granted" hibával leáll. Amúgy ahogy néhányaknak, nekem se futott le teljesen a hack..[/quote]Akkor neked nincs meghackelve a telód, ugyanis a rompatcherrel lehet aktiválni ha az nem települt akkor, nem fogsz hozzáférni, de mondok egyszerűbbet, csatlakoztasd adatátvitel módba a telód a pc-hez, és géppel megtudod nyitni a szükséges mappát lehet, hogy engedélyezned kell a rejtett mappák megjelenítésést ;)[/quote]

Na ez működik, elértem a mappát, így tudtam módosítani! Hát ha nincs meghackelve, hogy mennek fel a progik rá minden további nélkül? :hmm2:

Köszi a tippet!
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: plunk »

Van több ROMPatcher verzió is. Próbálj meg másikat. ;)
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

plunk írta:Van több ROMPatcher verzió is. Próbálj meg másikat. ;)
egyet ismerek csak. hol lehet más féle verzió?
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: plunk »

g0liat írta:
plunk írta:Van több ROMPatcher verzió is. Próbálj meg másikat. ;)
egyet ismerek csak. hol lehet más féle verzió?
EGYIK, MÁSIK

Leírás ahhoz hogy távolítsd el az előzőt

Remélem valamelyik működni fog.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

plunk írta:
g0liat írta:
plunk írta:Van több ROMPatcher verzió is. Próbálj meg másikat. ;)
egyet ismerek csak. hol lehet más féle verzió?
EGYIK, MÁSIK

Leírás ahhoz hogy távolítsd el az előzőt

Remélem valamelyik működni fog.
Mivel nem tudtam a C:\ könyvtárakban lépkedni, így uninstalláltam a HelloOX 1.03-at. Utána feltettem a 1.04-et, végigment, viszont azóta a telefon újraindulgat amikor épp már úgy néz ki feláll. :sad: Mit tegyek ? Valami reset hozhatja csak ki ebből a ciklusból? :roll:

na nem vártam, a telefon resetje segített de háááány óra lesz míg visszateszek mindent rá se merek gondolni. És marad az 1.03 nem kockáztatok, a megállt telepítés ellenére is felmentek a programok szóval...
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
g0liat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 19:04:09
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: All files hack

Hozzászólás Szerző: g0liat »

Mivel nem tudtam a C:\ könyvtárakban lépkedni, így uninstalláltam a HelloOX 1.03-at. Utána feltettem a 1.04-et, végigment, viszont azóta a telefon újraindulgat amikor épp már úgy néz ki feláll. :sad: Mit tegyek ? Valami reset hozhatja csak ki ebből a ciklusból? :roll:

na nem vártam, a telefon resetje segített de háááány óra lesz míg visszateszek mindent rá se merek gondolni. És marad az 1.03 nem kockáztatok, a megállt telepítés ellenére is felmentek a programok szóval...


Tanúlság: akinek nem megy az 1.04. azaz újraindul , az tegyen 1.03-at. Nálam állandó, hogy az "applying patch" nem megy tovább, nyomtam egy Cancelt. E:\HelloOX mappában a rompatchert manuálisan installáltam (most ment, korábban minden hibával leállat, ez sem világos..) és így már az FP2 patch-et applikálta és egy restart után már látszódnak is azok a biz. rejtett mappák.
még1x thx :taps1:
Nokia 5800 XM
C6 v52.0.7 HackeD
Válasz küldése

Vissza: “Modding”