ROM Patcher

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Salmi írta:Próbáld meg ezeket: http://www.easy-share.com/1903969706/c2z n96.rmp, vagy http://www.mediafire.com/file/ytdegtumk1m/c2z n96.rmp De ha nem megy, akkor firmwarespecifikus c2z patch kell, amivel még nem találkoztam.
szia elküldenéd mégegyszer mert egyik oldaolon sem jön be
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
csiti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-11-20 pén. 13:51:31
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: csiti »

Hello. Lehet hogy most nagyon egyszerű dolgot kérdek de én egyszerűen nem tudok rájönni. Még nagyon amatőr vagyok ebben a témába és ezért szeretném segítségeteket kérni.Én nem olyan rég feltelepítettem a ROMpatcher-t. Le is töröltem de csak úgy simán. Olvastam fórumokban meg itt-ott hogy még lekell manuálisan is törölni valahonnan. Pl.: C:\private\10003a3f\import\apps\ROMPatch er_reg.rsc .. Azt szeretném kérdezni és reméllem lesz valaki oly szíves hogy elmondja hogy hogyan tudok belépni ezekbe a C:\private meg ezek mappákba. Meg ha be tudok lépni akkor hogyan lehetne onnan törölni? Mert gondolom ezek a fáljok védettek vagy nem? Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: potter55 »

csiti írta:Hello. Lehet hogy most nagyon egyszerű dolgot kérdek de én egyszerűen nem tudok rájönni. Még nagyon amatőr vagyok ebben a témába és ezért szeretném segítségeteket kérni.Én nem olyan rég feltelepítettem a ROMpatcher-t. Le is töröltem de csak úgy simán. Olvastam fórumokban meg itt-ott hogy még lekell manuálisan is törölni valahonnan. Pl.: C:\private\10003a3f\import\apps\ROMPatch er_reg.rsc .. Azt szeretném kérdezni és reméllem lesz valaki oly szíves hogy elmondja hogy hogyan tudok belépni ezekbe a C:\private meg ezek mappákba. Meg ha be tudok lépni akkor hogyan lehetne onnan törölni? Mert gondolom ezek a fáljok védettek vagy nem? Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
A RomPatcher-ben volt egy open4all fájl, amit ha bekapcsolsz fértél hozzá a private mappához.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
csiti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-11-20 pén. 13:51:31
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: csiti »

És ha nem kapcsoltam be akkor nem is tudom eltávolítani sose? :wacko:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: potter55 »

csiti írta:És ha nem kapcsoltam be akkor nem is tudom eltávolítani sose? :wacko:
De ha formázod a telefont akkor teljesen eltűnik a telefonról.
De előtte ments le a telefonról mindent és után formázd, mert mindent töröl a telefonról.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
csiti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-11-20 pén. 13:51:31
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: csiti »

Leformáztam a telefont a *#7370# segítségével és azt írja hogy: a szükséges alkalmazáshozzáférés nincs megadva. Ilyenkor mi a teendő?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: ferret »

csiti írta:Leformáztam a telefont a *#7370# segítségével és azt írja hogy: a szükséges alkalmazáshozzáférés nincs megadva. Ilyenkor mi a teendő?
Külön nem fogod tudni telepíteni, csak hackelt telóra megy fel. a helloox viszont automatikusan telepíti.
Kép Kép
Avatar
csiti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-11-20 pén. 13:51:31
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: csiti »

Feltelepítettem a helloox-t és elinditom és addig jut el hogy installing rootCerts . Utánna csak tölt és semmi tovább. Ezzel nagyon sok időt kell várni vagy valami baja van?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: Damir »

csiti írta:Feltelepítettem a helloox-t és elinditom és addig jut el hogy installing rootCerts . Utánna csak tölt és semmi tovább. Ezzel nagyon sok időt kell várni vagy valami baja van?
Milyen telefon milyen szoftverrel?
Avatar
csiti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-11-20 pén. 13:51:31
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROM Patcher

Hozzászólás Szerző: csiti »

Nokia e52 031.012 szoftverrel
Válasz küldése

Vissza: “Modding”