Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Látod hogy zöld. :) Amúgy a kettes kamerahangtól nincs némítva.
knorby98 írta:
Taylor írta:Szia! Majd megnézem mit lehetne tenni. A többség utálja, ezért lett némítva. Közben megnéztem, sehogy sem hozható vissza újra integrálás és frissítés nélkül.



Köszi hogy megnézted! Jó lesz így is csak én szerettem ha jelez amikor oké a fókusz.
These users thanked the author Taylor for the post:
knorby98 (2011-11-20 vas. 16:46:14)
Rating: 2.63%
Kép
knorby98
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-01-20 csüt. 17:18:21
Készüléktípus: Sony XperiaT
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: knorby98 »

Taylor írta:Látod hogy zöld. :) Amúgy a kettes kamerahangtól nincs némítva.


Az exponálás hangja valóban a 2. kamerahangtól nem néma, de a fókusz csippanás az nálam kussba van mindenhol.
De hagyjuk jó ez így, valamit valamiért. Kaptam egy frankó bellét! Köszi!
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?Ja és a store is gyengén muzsikál, hol van kedve letölteni vmit hol nincs!De leginkább nincs!
A te szoftod előtt a delight 3.3 volt fent kiadása óta!Ezeket a problémákat nem produkálta!Gond nélkül lejött rá az új maps is, próbáltam erre is hátha akkor helyreáll a térképletöltő + felteszi a helyzetem widgetet is!De egyszerűen le se jön!
Ötlet?
Soltee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010-10-30 szomb. 21:47:05
Készüléktípus: Nokia N9
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Soltee »

A RomPatcher ebben nincs benne ugye, mert a hívásrögzítő csipog...
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

-Nálam a térkép és térképtöltő tökéletes. Gondolom flash előtt nem törölted a sys-sistem-private mappákat vagy vissza állítottad a fájlokat és beállításokat. Tipikus user error. Kellene erről írni egy cikket, de nincs erőm hozzá.

-RomPatchert rá kell telepíteni és kész. Minek építsem be amikor telepíthető? ;)
sergio81 írta:üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?Ja és a store is gyengén muzsikál, hol van kedve letölteni vmit hol nincs!De leginkább nincs!
A te szoftod előtt a delight 3.3 volt fent kiadása óta!Ezeket a problémákat nem produkálta!Gond nélkül lejött rá az új maps is, próbáltam erre is hátha akkor helyreáll a térképletöltő + felteszi a helyzetem widgetet is!De egyszerűen le se jön!
Ötlet?
Kép
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

sergio81 írta:üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?
Ötlet?
Nálam se volt saját helyzetem widget, de minden más oké volt. Tedd fel ezt, és lesz saját pozíció widgeted ELVILEG: http://www.mediafire.com/?2n72g7l5gwug7gh wifi-vel települ, vagy nettel! ;) :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Térkép alkalmazások widget van ami tartalmazza a sasát helyzetet. Mert ebben az új maps van. Nem??? Na felraktam! Ez benne van az UDA-ban!!!
:!:
bazy írta:
sergio81 írta:üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?
Ötlet?
Nálam se volt saját helyzetem widget, de minden más oké volt. Tedd fel ezt, és lesz saját pozíció widgeted ELVILEG: http://www.mediafire.com/?2n72g7l5gwug7gh wifi-vel települ, vagy nettel! ;) :up:
Kép
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

Taylor írta:-Nálam a térkép és térképtöltő tökéletes. Gondolom flash előtt nem törölted a sys-sistem-private mappákat vagy vissza állítottad a fájlokat és beállításokat. Tipikus user error. Kellene erről írni egy cikket, de nincs erőm hozzá.

-RomPatchert rá kell telepíteni és kész. Minek építsem be amikor telepíthető? ;)
sergio81 írta:üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?Ja és a store is gyengén muzsikál, hol van kedve letölteni vmit hol nincs!De leginkább nincs!
A te szoftod előtt a delight 3.3 volt fent kiadása óta!Ezeket a problémákat nem produkálta!Gond nélkül lejött rá az új maps is, próbáltam erre is hátha akkor helyreáll a térképletöltő + felteszi a helyzetem widgetet is!De egyszerűen le se jön!
Ötlet?
Természetesen törölve lett minden amit kell!Sőt formázva még a mem kari is!és nem lett visszaállítva a csak a névjegyzék meg az üzenetek!3szor megcsináltam hátha vmi hiba csúszott közbe de mindháromszor ugyanez volt a helyzet!Jelzem eddig szinte az összes bellét kipróbáltam és mindet sikerült hibátlanul föltolni!
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Nem kételkedem benned, de erre nem tudok mit mondani mert nálam, és a többségnél rendben van.

sergio81 írta:
Taylor írta:-Nálam a térkép és térképtöltő tökéletes. Gondolom flash előtt nem törölted a sys-sistem-private mappákat vagy vissza állítottad a fájlokat és beállításokat. Tipikus user error. Kellene erről írni egy cikket, de nincs erőm hozzá.

-RomPatchert rá kell telepíteni és kész. Minek építsem be amikor telepíthető? ;)
sergio81 írta:üdv!
Taylor!Az normális hogy a teón nem működik a térképbetöltő és nincs saját helyzetem widget?Ja és a store is gyengén muzsikál, hol van kedve letölteni vmit hol nincs!De leginkább nincs!
A te szoftod előtt a delight 3.3 volt fent kiadása óta!Ezeket a problémákat nem produkálta!Gond nélkül lejött rá az új maps is, próbáltam erre is hátha akkor helyreáll a térképletöltő + felteszi a helyzetem widgetet is!De egyszerűen le se jön!
Ötlet?
Természetesen törölve lett minden amit kell!Sőt formázva még a mem kari is!és nem lett visszaállítva a csak a névjegyzék meg az üzenetek!3szor megcsináltam hátha vmi hiba csúszott közbe de mindháromszor ugyanez volt a helyzet!Jelzem eddig szinte az összes bellét kipróbáltam és mindet sikerült hibátlanul föltolni!
Kép
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

[quote="Taylor"]Nem kételkedem benned, de erre nem tudok mit mondani mert nálam, és a többségnél rendben van.


Azért köszi!
Válasz küldése

Vissza: “Modding”