CertHack-All Symbian

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

nokiae668 írta:BZS: Az autocertheckbe most már bele lehet rakni az RP+ 3.0 át és igy együtt települ a hackel, és ez mind a 3 tipusu telora felmegy!!! Sokkal jobb lenne ugy szerintem! :) ;)
Ami jól működik, azt nem kell bolygatni. Ha akarod csináld meg, és tedd fel. S^3 alatt(V5 stb) tökéletesen megy a régebbi rp+ is, s^3 ra meg fel lehet tenni, de a hack ott is megy
rp nélkül is. Nem magunkból kell kiindulni. Szerintem akik certhack-et használnak, azok többségét tovább nem érdekli ez a dolog, csak ne kelljen szignózni.
Akit meg komolyabban érdekel a dolog, az meg nem certhack-el fog hackelni. Ennyi. Zárjuk már le ezt a dolgot. Mint írtam megcsinálhatod, és mehet a letöltésbe, és ide is felteszem akkor az első oldalra,
de mivel szerintem semmi értelme, jelentősége, én nem foglalkozok a dologgal. Nem hiába senki nem csinálta újra. ;)
klespo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-03-07 vas. 16:08:46
Készüléktípus: NOKIA 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: klespo »

Todo írta:
Elméletileg müködnie kell "Auto CertHack minden symbianra!" attól, hogy a Sony Vivaz nem Nokia, még symbian! Egy próbát megér! Vagy nem?
...hm nem az enyém a teló, de én már sokmindennel próbálkoztam vele 3év 5800 tapasztalattal. Nagy reménységnek indult az erősebb vas, jobb kamera, szép design miatt, de már a gazdája is lemondott róla. -hála a SONY fafejségének szinte 1általán nem buherálható Érthetetlen hozzáállás..
Azért köszi, majd azért kipróbálom ha hozzám kerül.
bzsoltii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 16:45:28
Készüléktípus: Nokia C7-00 Belle Refresh
Tartózkodási hely: Kübeckhausen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: bzsoltii »

Sziasztok !

Segítséget kérnék tőletek a CertHack-el kapcsolatban. Korábban az 5800-át sikerült ily módon a szignózásoktól menteni, de most a C7-et az istennek nem sikerül. A nokioteca-tól kért két különböző szignófájlokkal sikerül szignóznom a progit, de telepítéskor tanúsítványhibát ír. Az IMEI szám jó, nem a dobozról van.
Nem értem a dolgot, nem tudom hol rontom el.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: Todo »

bzsoltii írta:Sziasztok !

Segítséget kérnék tőletek a CertHack-el kapcsolatban. Korábban az 5800-át sikerült ily módon a szignózásoktól menteni, de most a C7-et az istennek nem sikerül. A nokioteca-tól kért két különböző szignófájlokkal sikerül szignóznom a progit, de telepítéskor tanúsítványhibát ír. Az IMEI szám jó, nem a dobozról van.
Nem értem a dolgot, nem tudom hol rontom el.
Nem te rontod el! A nokioteca-tól kapott szignófájlokkal senki nem tud szignózni, vagyis szignózni igen csak a szignozott programok nem települnek senkinek!
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

Üdv nektek. Próbáljátok a Rompatcher+ 3.1-lite ot. Azt elvileg nem kell szignózni.
Letöltések közt megtaláljátok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bzs73 2011-07-27 szer. 22:49:16-kor.
bzsoltii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 16:45:28
Készüléktípus: Nokia C7-00 Belle Refresh
Tartózkodási hely: Kübeckhausen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: bzsoltii »

Köszönöm a segítséget ! Lényegében akkor az van, hogy jelen állás szerint nem igazán lehet szignófájlokhoz ingyen hozzájutni (az OPDA és a Cert is pénzt kér), ha mégis, akkor azok tulajdonképpen használhatatlanok. A rompatcher +3.1-nél szintén tanúsítványhibát ír.
Valahogyan az az érzésem kár volt a symbian-nál maradnom.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bzsoltii írta:Köszönöm a segítséget ! Lényegében akkor az van, hogy jelen állás szerint nem igazán lehet szignófájlokhoz ingyen hozzájutni (az OPDA és a Cert is pénzt kér), ha mégis, akkor azok tulajdonképpen használhatatlanok. A rompatcher +3.1-nél szintén tanúsítványhibát ír.
Valahogyan az az érzésem kár volt a symbian-nál maradnom.
A szignós topikban (utolsó pár oldal) több embernek sikerült kérni fájlokat és a HelloOX2 v2.10-et sikerült szignózni. Azzal is tudod hackelni a telefont.
These users thanked the author potter55 for the post:
Elims (2011-08-14 vas. 15:42:47)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
máyki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-03-30 hétf. 18:49:45
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: máyki »

helo.nekem a legujjabb c7-es nokiám van.14.2-es a soft rajta.nemmegy fölrá a hack, hiába signózom.már prob sok hack progit,de nemjártam sikerrel.megoldás kellene.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: Todo »

máyki írta:helo.nekem a legujjabb c7-es nokiám van.14.2-es a soft rajta.nemmegy fölrá a hack, hiába signózom.már prob sok hack progit,de nemjártam sikerrel.megoldás kellene.

Itt a megoldás: http://smartphonepro.hu/node/105
Én ezt használom mióta elkészült, és tökéletesen müködik!
Avatar
gold
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-05-27 pén. 22:19:35
Készüléktípus: Samsung GALAXY S II
Nem: Férfi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: CertHack-All Symbian

Hozzászólás Szerző: gold »

Sziasztok

Nokia N8-mat szeretném hackelni de:
1- Szignózd a CertHack_Installer.sist a saját cer-key fájljaiddal.

cer-key fájljaimat honnan tudom beszerezni mert ami a linkbe van oldal annak fele kínai és nem értem.

Köszi!
Válasz küldése

Vissza: “Modding”