Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
matrixtech
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009-12-22 kedd 23:04:45
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia Arc S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: matrixtech »

Igen "jóbarát" én ennyit tudok, nem is titkolom. Nem én kezdtem a csipkelődést, hanem te. És ugye ha már ilyen nagy tudásnak vagy birtokában tudhatnád hogy mint írtad is idézem: "c6 fw (az 5800-ra portolt is) meg az n97 fw 99%-ban ua." Nos ez igaz az 5800 gyári softjára és a C6 softjára is. Így ha működik C6 portolt 5800-án, akkor működik a gyári softtal is. De ha gondolod alá támasztom screenshot-okkal is ;) Részemről befejeztem az offot, csak segíteni akartam de mint látom vannak itt nálam sokkal de sokkal okosabbak, műveltebbek meg még ki tudja mik. Te meg csak "jóbarát" folytasd csak a gyönyörű hangnemedet, hátha egyszer megtetszel valakinek :D
matrixtech.hu
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: Damir »

Csak tudnám, hogy miért nem lehet a dolgokat megbeszélni egymás baszogatása nélkül..... :sly:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

matrixtech írta:Igen "jóbarát" én ennyit tudok, nem is titkolom. Nem én kezdtem a csipkelődést, hanem te. És ugye ha már ilyen nagy tudásnak vagy birtokában tudhatnád hogy mint írtad is idézem: "c6 fw (az 5800-ra portolt is) meg az n97 fw 99%-ban ua." Nos ez igaz az 5800 gyári softjára és a C6 softjára is. Így ha működik C6 portolt 5800-án, akkor működik a gyári softtal is. De ha gondolod alá támasztom screenshot-okkal is ;) Részemről befejeztem az offot, csak segíteni akartam de mint látom vannak itt nálam sokkal de sokkal okosabbak, műveltebbek meg még ki tudja mik. Te meg csak "jóbarát" folytasd csak a gyönyörű hangnemedet, hátha egyszer megtetszel valakinek :D
az 5800 meg a c6/n97 kb 80%-ban azonos. kicsit nézz utána, aztán ha tudod miben azonos és miben különbözik akkor beszélgethetünk. az a baj hogy azt sem tudod miről beszélsz de azért beszélsz róla. a c6 portolt fw-ben a c6/n97 féle symbian^2-es matrixmenu és annak minden kapcsolódó összetevője is bennevan ami a gyári v52-es fw-ben baromira nincs. én arra tippelek hogy ezért nem megy a v52-vel és ezért megy csont nélkül n97-en (meg a c6-os portolt fw-ben). de mivel te látom sokkal okosabb vagy és szerinted miért ne működne a gyári v52 -vel akkor nem értem miért nem segítesz a jóembernek ahelyett hogy nekem akarod megmutatni pár ilyen semmitmondó hozzászólással hogy mennyire értesz hozzá. ha van v52-es nem c6-os verzióról screenshotod, amiben működik ez a slider akkor légy olyan jófej hogy a "működnie kell" meg hasonló roppant hasznos hsz-ek helyett segíts annak akinek nem működik.
pl írd le hogy raktad bele, mivel, mibe, stb. majd ha ilyet látok és nem haszontalan hsz-eket akkor nem fogok csipkelődni.
bocs de az nem segítség hogy ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem csak leírod hogy nálad valami egészen máson működik. ezzel most mégis mit segítettél? a c6-os fw-el neki is működne (akár úgy hogy ki van szedve és beteszi akár egy normálist használ amiből nincs kidobálva minden). meg hogy szerinted(!) mindkét fw ugyanaz, tehát mennie kell. ez pláne nem segítség. nekem ebben a hsz-ben IS több segítség van (kiemeltem vastaggal) mint a te összesedben.

szerk: amúgy úgyis vissza akarom tenni az 5230-ra a rendes szoftot a héten (ez a c6-os fw egy f.störmelék úgy ahogy van) és kipróbálom hogy abban működik-e, te meg légyszíves akkor prezentálj egy próbát az 5800 gyári v52-jével. ha beleteszed, működik, leírod hogyan sikerült akkor emelem kalapom. ha meg erre nem vagy hajlandó csak kakaskodni akkor a további -a kérdéshez nem kapcsolódó- véleményeket arról hogy neked mi minden működik az offtopik topikba légyszíves mert ahogy írják is ez senkit nem érdekel és nem tartozik sem a topikhoz sem a kérdéshez. bocsi a többiektől.
hehe, Haxi hát a te hsz-ed is kb ugyananyira off :D
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2011-01-03 hétf. 00:17:09-kor.
Avatar
Haxi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2010-07-05 hétf. 17:01:29
Készüléktípus: 58C6XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: Haxi »

Lol most tovább offoltok? Benéztem volna hogy van e valami ujdonság telcsimre! Nem a vitátokra vagyok kiváncsi és sztem más sem. :p
Avatar
benq
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-08-13 csüt. 19:28:31
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia KYNO
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Akksi

Hozzászólás Szerző: benq »

A háttérben fut a r.patcher a benn lévő patchekkel, akkor az akksit meríti jobban?
Pl. C6FW, amiben ugye alapból bele van rakva.

Vélemények?
Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Akksi

Hozzászólás Szerző: Damir »

benq írta:A háttérben fut a r.patcher a benn lévő patchekkel, akkor az akksit meríti jobban?
Pl. C6FW, amiben ugye alapból bele van rakva.

Vélemények?
Nem meríti észrevehetően.
Mammuth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-01-03 hétf. 15:32:01
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: Mammuth »

Üdv!
Szeretném visszatenni az eredeti gyári FW-t a telomra.Hogy tudom ezt megtenni?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Mammuth írta:Üdv!
Szeretném visszatenni az eredeti gyári FW-t a telomra.Hogy tudom ezt megtenni?
Így tudod.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Coyote85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-04-23 pén. 15:26:47
Készüléktípus: Nokia 5800 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: Coyote85 »

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok! :)
Az lenne a kérdésem h a téma effektek közül melyek felelősek a főképernyő ill a menü a telefon megdöntéskori forgásáért?
Vagy ezeket nem lehet külön pakolgatni?
Az lenne amúgy a "gondom", hogy az új c6 CFW-ben nem tetszik a főképernyő ill a menü elfordulása. Ezeket ki szeretném cserélni egy másik C6 CWF-ben lévőre. A többi tetszik, csak ezeket szeretném kicserélni!

Előre is köszönöm a segítséget!

BUÉK ;)
jopont73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-02-10 szer. 13:18:29
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 CFW/MOD Lista/Mit-hova-miért-hogyan...

Hozzászólás Szerző: jopont73 »

Sziasztok. Tudna nekem segíteni valaki abba. hogy 5800-C6 Rom-ba hol lehet szerkeszteni a billentyűzár időzítést? Előre is köszönöm :)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Modding”