N97 Főzőtt/Cooked ROM

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
joebacsi72
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 16:26:00
Készüléktípus: GT-I9000 JB 4.2.1
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: joebacsi72 »

Hali Farkas-Laci !
Bocsika de kicsit el voltam havazva. A korábban ide írt kérés törölve (remélem még nem késő), maradok az eddigi CFW-nél. Sajna az újakban sem jó a rádió adó, én meg sokat használom a lakásban.

Sokat már tényleg nem lehet várni ezektől a telóktól, itt a vége-fuss el véle! :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joebacsi72 2011-09-04 vas. 16:21:33-kor.
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

joebacsi72 írta:Hali Farkas-Laci !
Bocsika de kicsit el voltam havazva. Találtam azóta egy két CFW-t de mivel a rofs2 tartalmazza a modot a magyar nyelvet bel kellene ugye buherálni. No gondoltam egyszer ezt is ki kell próbálni. Nem vagyok türelmetlen típus de úgy az 50. flashelés után kezdtem unni, hogy nem jó. Az eredetivel /angol és wietnámi nyelv/ elindul a teló. Ha viszont beleteszem a magyart /a wietnámit ki kell vennem ekkor mert visszacsomagoláskor azt mondja túl nagy a fájl méret/ akkor csak a nokia feliratig jut el amikor megjelenne a főképernyő akkor fogja magát a teló és újra indul. egész addig mjg ki nem írja, hogy vigyem szervízbe. Az NFEstd 03-at használtam volna hozzá. Megpróbálnád esetleg Te is?
Ezen a linken van és a VIP-es HAPPY BIRTHDAY-28.8.2011 /tab to unlock/ változat kellene nekem.

http://www.pdaviet.net/showthread.php?1 ... 011/page15

Köszönöm elöre is.
Készen is lenne. Kipróbálni nem tudom, várom a visszajelzéseket:
:download:
joebacsi72
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 16:26:00
Készüléktípus: GT-I9000 JB 4.2.1
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: joebacsi72 »

HÚÚÚÚ, nagyon gyors voltál! :D Na mindegy már töltöm le és teszem is fel hátha megbarátkozom vele. No meg ha már annyit fáradtál vele!

Köszi!
joebacsi72
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 16:26:00
Készüléktípus: GT-I9000 JB 4.2.1
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: joebacsi72 »

Hali!
Lehet én vagyok a béna de ugyan azt csinálja mint az általam összeeszkábáltal! Újra indul a Nokia üdvözlő felirat után!
Hát lehet nem éri meg vacakolni vele!
Azért köszönöm!
joebacsi72
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 16:26:00
Készüléktípus: GT-I9000 JB 4.2.1
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: joebacsi72 »

Hali Farkas-Laci!

SIKERÜLT megcsinálni! :taps1:

Válaszolt a kérdésemre a CFW készítője és megmondta, hogy a C6v40-es magyarját kell beletenni!

Lenne egy másik kérdésem! Van a CFW-be egy-két előtelepített progi azt ki lehet bogarászni onnan valahogy? Küzdök vele! :D

Köszi!
badmad
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-11-17 szer. 20:14:37
Készüléktípus: nokia 6310i
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: badmad »

joebacsi72 írta:Hali Farkas-Laci!

SIKERÜLT megcsinálni! :taps1:

Válaszolt a kérdésemre a CFW készítője és megmondta, hogy a C6v40-es magyarját kell beletenni!

Lenne egy másik kérdésem! Van a CFW-be egy-két előtelepített progi azt ki lehet bogarászni onnan valahogy? Küzdök vele! :D

Köszi!
Hello Joebácsi72 ha megkérnélek nem tudnád feltölteni C6v40-es magyarjával kiegészitett romot.Vagyis egy letöltési linket esetleg?Nagyon megköszönném a segítségedet :szia:
joebacsi72
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 16:26:00
Készüléktípus: GT-I9000 JB 4.2.1
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: joebacsi72 »

Szia Badmad!

Hát csak fél siker lett az általam összebarkácsolt magyarítás, mert a billentyűzet kiosztása nem lett jó, nem lehetett magyarra állítani. És túl sok számomra felesleges progi is volt a CFW-be integrálva. Hiába tetszett /és nem is volt már kedvem vacakolni vele/ inkább leszedtem és felraktam egy sima lecsupaszított v22.0.110-es CFW-t. Ha megtalálom akkor felteszem a linkjét. Sajna egy kölcsönkért laptoppal csináltam a CFW cserét és nem ugrik be a mod készítője. Igaz vagy 10 CFW-t is kipróbáltam mire a most használtat megtaláltam. És nem emlékszem melyiknél is maradtam végül. Sajnos ez már a korommal jár! :)
badmad
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-11-17 szer. 20:14:37
Készüléktípus: nokia 6310i
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: badmad »

[quote="joebacsi72"]Szia Badmad!

Hát csak fél siker lett az általam összebarkácsolt magyarítás, mert a billentyűzet kiosztása nem lett jó, nem lehetett magyarra állítani. És túl sok számomra felesleges progi is volt a CFW-be integrálva. Hiába tetszett /és nem is volt már kedvem vacakolni vele/ inkább leszedtem és felraktam egy sima lecsupaszított v22.0.110-es CFW-t. Ha megtalálom akkor felteszem a linkjét. Sajna egy kölcsönkért laptoppal csináltam a CFW cserét és nem ugrik be a mod készítője. Igaz vagy 10 CFW-t is kipróbáltam mire a most használtat megtaláltam. És nem emlékszem melyiknél is maradtam végül. Sajnos ez már a korommal jár! :)[/quote

Szia Joebácsi!
Én is keresem a külömböző főzeteket ehez a telefonhoz volt már fen egypár de nem igazán találom az igazit.Minden segítséget szívessen veszek igazán!Hát én sem egy mai gyerek vagyok ez az emlékezet dolog nagyon ismerős nekem is.De egy kicsit erőltesd meg az agyad :D légyszíves.Látva edigi munkáidat én csak gratulálni tudok hozzájuk :taps2: Köszönöm a gyors válaszod!Üdv Bad
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

farkas-laci írta:
joebacsi72 írta:Hali Farkas-Laci !
Bocsika de kicsit el voltam havazva. Találtam azóta egy két CFW-t de mivel a rofs2 tartalmazza a modot a magyar nyelvet bel kellene ugye buherálni. No gondoltam egyszer ezt is ki kell próbálni. Nem vagyok türelmetlen típus de úgy az 50. flashelés után kezdtem unni, hogy nem jó. Az eredetivel /angol és wietnámi nyelv/ elindul a teló. Ha viszont beleteszem a magyart /a wietnámit ki kell vennem ekkor mert visszacsomagoláskor azt mondja túl nagy a fájl méret/ akkor csak a nokia feliratig jut el amikor megjelenne a főképernyő akkor fogja magát a teló és újra indul. egész addig mjg ki nem írja, hogy vigyem szervízbe. Az NFEstd 03-at használtam volna hozzá. Megpróbálnád esetleg Te is?
Ezen a linken van és a VIP-es HAPPY BIRTHDAY-28.8.2011 /tab to unlock/ változat kellene nekem.

http://www.pdaviet.net/showthread.php?1 ... 011/page15

Köszönöm elöre is.
Készen is lenne. Kipróbálni nem tudom, várom a visszajelzéseket:
:download:
Kiegészíteném:
Elvileg ennek működnie kell, magyar billkiosztás is van benne!!! Valaki kipróbálhatná...
:download:
badmad
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-11-17 szer. 20:14:37
Készüléktípus: nokia 6310i
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: badmad »

farkas-laci írta:
farkas-laci írta:
joebacsi72 írta:Hali Farkas-Laci !
Bocsika de kicsit el voltam havazva. Találtam azóta egy két CFW-t de mivel a rofs2 tartalmazza a modot a magyar nyelvet bel kellene ugye buherálni. No gondoltam egyszer ezt is ki kell próbálni. Nem vagyok türelmetlen típus de úgy az 50. flashelés után kezdtem unni, hogy nem jó. Az eredetivel /angol és wietnámi nyelv/ elindul a teló. Ha viszont beleteszem a magyart /a wietnámit ki kell vennem ekkor mert visszacsomagoláskor azt mondja túl nagy a fájl méret/ akkor csak a nokia feliratig jut el amikor megjelenne a főképernyő akkor fogja magát a teló és újra indul. egész addig mjg ki nem írja, hogy vigyem szervízbe. Az NFEstd 03-at használtam volna hozzá. Megpróbálnád esetleg Te is?
Ezen a linken van és a VIP-es HAPPY BIRTHDAY-28.8.2011 /tab to unlock/ változat kellene nekem.

http://www.pdaviet.net/showthread.php?1 ... 011/page15

Köszönöm elöre is.
Készen is lenne. Kipróbálni nem tudom, várom a visszajelzéseket:
:download:
Kiegészíteném:
Elvileg ennek működnie kell, magyar billkiosztás is van benne!!! Valaki kipróbálhatná...
:download:
Szia Farkas Laci!
Most töltöm lefele kipróbálom majd írok,hogy mizus vele.Köszi szépen a linket.Kiváncsi vagyok hogyan muzsikál!!!Üdv Bad :Notworty: :Notworty:
Válasz küldése

Vissza: “Modding”