Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

kaszak írta:kérem valaki írja már le hogy kel telepíteni mert a link nem jó
A telepítés menete -> feljebb tekerés és hozzászólások olvasása. (az is lehet, hogy én írtam azt is, ahol választ találsz) :)
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Tosh233
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-03-14 csüt. 21:18:29
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Tosh233 »

Hello srácok!!! Lenne egy iszonyú nagy gondom, és remélem, hogy itt meg tudjátok válaszolni! Nem rég a JAF nevű programmal fw-t cseréltem a készüléken, működik is, de viszont 2 percenként legalább mintha újraindítaná a készüléket. Elsötétül a kijelző, majd mind ahogy indul bejön a NOKIA logó, és belép a menübe, de viszont PIN kódot nem kér... Cseréltem rajt fw-t, de mindegyiknél ugyan ez van!!! Nagyon kérem aki tud az segítsen mert már nem tudok mit kitalálni!!! :(
Zirkone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-03-24 szomb. 10:30:30
Készüléktípus: Nokia N95-1 RM-159
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Zirkone »

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Van egy N5800-XM RM356 típusú telefonom, amire rátettem egy Symbian Anna (Symbian Latino oldalról való 7.9) CFW-t.
Angolul értek én mindent, de sms-t írni és netezni (Pl Facebook) jó lenne egy pár ékezetes betű is a dologba. Próbálkoztam RM-612 Hun nyelvi csomival, belepakoltam de behányt tőle a symbian. A nokia qwerty editorja haszontalan mert nem nyitja meg amit kellene. Gondolkodtam hogy mi lenne ha kivenném a nyelvi csomagot magából a FW-ből és lefordigatnám magamnak. Csak nem tudom van e hozzá progi .... Esetleg valakinek jobb ötlet? Hálás lennék ha valaki tudna segíteni ... :(
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Damir »

Zirkone írta:Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Van egy N5800-XM RM356 típusú telefonom, amire rátettem egy Symbian Anna (Symbian Latino oldalról való 7.9) CFW-t.
Angolul értek én mindent, de sms-t írni és netezni (Pl Facebook) jó lenne egy pár ékezetes betű is a dologba. Próbálkoztam RM-612 Hun nyelvi csomival, belepakoltam de behányt tőle a symbian. A nokia qwerty editorja haszontalan mert nem nyitja meg amit kellene. Gondolkodtam hogy mi lenne ha kivenném a nyelvi csomagot magából a FW-ből és lefordigatnám magamnak. Csak nem tudom van e hozzá progi .... Esetleg valakinek jobb ötlet? Hálás lennék ha valaki tudna segíteni ... :(
Szia!

A bevitel nyelvét kéne átállítani, azonban lehet, hogy mivel módosított a szoftver, nincs benne a magyar bevitel. Hogy hogyan lehet belerakni, azt sajnos nem tudom. Talán valamelyik szoftverfőző tudna segíteni itt az oldalon, Taylor, bladehu2, nokiae668, penge922.

A másik kérdésedet töröltem, egy kérdést csak 1 topicba tegyél fel.
drodee1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-04-01 hétf. 22:27:49
Készüléktípus: nokia 5800xpm
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: drodee1 »

Üdv néktek kedves nokia fan barátaim!
A következőben szeretném a segítségeteket kérni.
Szeretnék új firmwarert tenni a tube-ra (rm-356)személy szerint a köv:
---------(Nokia 5800 XpressMusic Fastest Custom Firmware - Starsoft)
Viszont sehonnan sem tudom letölteni.
Kérlek segítsetek egy használható linket találni!
Köszönöm
Tosh233
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-03-14 csüt. 21:18:29
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Tosh233 »

Hello mindenkinek!!! Lenne egy kérdésem!!! Nemrégiben megpróbáltam fleshelni a telefonomat a JAF nevű progival, egy házilag főzött Symbian Belle fw-t akartam rátelepíteni, de az eredmény az lett, hogy 2 percenként újraindult a telefonom, egy szakértő szerint kiégettem belőle az alap biost is!!! Jó pénzért megcsinálta nekem az illető, de akkor is hajt a kíváncsiság, hogy megérné-e feldobni rá a fw-t, és ha igen, akkor pls valaki segítsen, hogy hogy kell, mert nem akarom újra lesütni a gépet!!! :D Kössz!!!!

http://www.nokianews.hu/Nokia_Belle_cus ... 10.06.html
ermefa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-04-04 csüt. 22:13:37
Készüléktípus: c-7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: ermefa »

Jelenleg egy Belle 111.030.0609 RM675 szoftver van a készülékemen. Szeretném frissíteni, de attól tartok, h frissítés után nem tartja meg a magyar nyelvet, ugyanis a Product code: 059B532. Akérdésem az lenne...ha a Nokia SS PRO nevű programmal ezt átírom pl. 059B539 RM-675 russian hungary charcoal black-re, azt követően frissíthetem-e, és marad-e magyar nyelvű?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: kukszi »

ermefa írta:Jelenleg egy Belle 111.030.0609 RM675 szoftver van a készülékemen. Szeretném frissíteni, de attól tartok, h frissítés után nem tartja meg a magyar nyelvet, ugyanis a Product code: 059B532. Akérdésem az lenne...ha a Nokia SS PRO nevű programmal ezt átírom pl. 059B539 RM-675 russian hungary charcoal black-re, azt követően frissíthetem-e, és marad-e magyar nyelvű?
Szia. Ha át tudod irni akkor frisitheted. Ha nem akkor meg phőnixel rárakod a szoftvert .
Skyp: kukuc-
ermefa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-04-04 csüt. 22:13:37
Készüléktípus: c-7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: ermefa »

Köszi
Danken
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-07-14 vas. 14:19:49
Készüléktípus: 5800
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Danken »

Üdv, felraktam a telefonomra (5800) az Latino 7.9-et és olyanokat produkál, hogy pl megpróbálok belépni egy menübe és nem nyitja meg hanem csak villanik egyet és ki is lép. Billentyűzetnél nem tudok számokat írni, ha fektetve van a mobil. Egyáltalán nincs animáció mikor a gyorsmenüt előhívom, vagy elforgatom a mobilt. Ez az én ketyerém hibája, vagy rosszul raktam fel?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”