Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

KonyN8 írta:HAli !
Amiatt írtam az N8 as topicba , hogy akik még Annát vagy régebbit használnak nyugodtan térjenek át a TE Bellédre. Mert nagyon jó cucc. A Leírás hiányos 1 kicsit. Igen a a képek és a vidi+leírás alapján ösze lehet hozni a dolgot, ezt is írtam. De mennyivel egyszerűbb lenne, ha simán leírnád a fileok nevét amit az RM mappába kell tenni. Maga a letöltő oldal is nehezíti a "munkát" (mediafire) . Érdemes lenne egy packot összeállítani azoknak akik hozzám hasonlóan most csináltak ilyet először. Ami 1 teljes RM-*** mappát tartalmaz és csak be kell másolni. valamint a "STAY IN FLASH MODE" rublikára felhívni a figyelmet ( a kint lévő képen nincs be X elve , a vidin viszont látszik. Nekem amiatt nem ment végig a telepítés vagy 10 alkalommal mert a leírásban ez nem szerepelt valamint a képen se látszott. Utána persze egyből sikerült nem kis örömömre.

Még egyszer is nagyon szépen Köszi a Bellét ! Biztos sokat dolgoztatok rajta. Sokkal jobb lett vele a telefonom. Amiatt írtam le az észrevételeimet , hogy még több embernek sikerüljön és egyszerűbb legyen a dolog.

ÜDV!
Szia

Szerintem az útolsó bekezdés első kettő mondatában van a lényeg.
Köszönöm a sok munkát!

Üdv Cs
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

KonyN8 írta:HAli !
Amiatt írtam az N8 as topicba , hogy akik még Annát vagy régebbit használnak nyugodtan térjenek át a TE Bellédre. Mert nagyon jó cucc. A Leírás hiányos 1 kicsit. Igen a a képek és a vidi+leírás alapján ösze lehet hozni a dolgot, ezt is írtam. De mennyivel egyszerűbb lenne, ha simán leírnád a fileok nevét amit az RM mappába kell tenni. Maga a letöltő oldal is nehezíti a "munkát" (mediafire) . Érdemes lenne egy packot összeállítani azoknak akik hozzám hasonlóan most csináltak ilyet először. Ami 1 teljes RM-*** mappát tartalmaz és csak be kell másolni. valamint a "STAY IN FLASH MODE" rublikára felhívni a figyelmet ( a kint lévő képen nincs be X elve , a vidin viszont látszik. Nekem amiatt nem ment végig a telepítés vagy 10 alkalommal mert a leírásban ez nem szerepelt valamint a képen se látszott. Utána persze egyből sikerült nem kis örömömre.

Még egyszer is nagyon szépen Köszi a Bellét ! Biztos sokat dolgoztatok rajta. Sokkal jobb lett vele a telefonom. Amiatt írtam le az észrevételeimet , hogy még több embernek sikerüljön és egyszerűbb legyen a dolog.

ÜDV!
Üdv!

A leírás mint írtam a feltöltött Phoenixel oké. Nem muszáj kipipálni azt a bizonyost. Az egybe tömörített romnál nehéz a javítás.
Kép
Avatar
danekdt
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:04:38
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: danekdt »

Köszönöm, már közben ovi suital sikerült, az volt a probléma igazából hogy megvan az összes ACDC és és évekszerint mappákban azon belül ilyen lemez olyan lemez külön mappákban és a többi előadó is külön-külön mappákban vannak emiatt akadt nehézségem minden egyes mappát végignézni. de az ovi beolvasta az összeset.köszönöm a választ.
Taylor írta:Üdv! Xplore. Kijelölöd amit kell és törlöd. Miért kell túl bonyolítani?
danekdt írta:Helló az lenne a kérdésem hogy fent van az oroginal v1es Belle és most a képeket csak az images mappából látja és nekem sajnos a zenéim közt nagyon sok albumborító kép van,és azért foglalnak némi helyet ezeket eddig utólag töröltem a galériából. nincs valami módszer hogy a galéria lássa azokat a képeket is? elég idegölő egyesével minden mappát meg nyitni és törölni a képeket?!?! :D
A válaszokat elörre is köszönöm.
http://www.flickr.com/photos/danekdt Ha van egy kis időd,nézd meg a telefonnal készült fotoim és értékeld, köszönöm!
beryary
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:26:06
Készüléktípus: N8-00 - N95 8GB
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: beryary »

Hi all.
Kérdésem az volna, hogy eddig a képeket illetve videókat a megfelelő mappákba rögzítette, (Images - Videos) most meg a DCIM - 100NOKIA almappába rak mindent !
"Nokia_N8_Pro_Edition_RC_V2_By_Taylor" van fent, de eddig minden OK volt. Nem hiszem, hogy elállítottam vna vmit, de meglehet :)
Ötletek ?
Előre is THX

Közben találtam rá "választ" a fórumban.... Na de hiába rakom át a "Videos" mappába a felvételt, nem jelenik meg a lejátszandó file-ok között ?????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beryary 2012-01-12 csüt. 08:37:29-kor.
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: joe3 »

beryary írta:Hi all.
Kérdésem az volna, hogy eddig a képeket illetve videókat a megfelelő mappákba rögzítette, (Images - Videos) most meg a DCIM - 100NOKIA almappába rak mindent !
"Nokia_N8_Pro_Edition_RC_V2_By_Taylor" van fent, de eddig minden OK volt. Nem hiszem, hogy elállítottam vna vmit, de meglehet :)
Ötletek ?
Előre is THX
Ez most már így lesz mindenkinél így van.
beryary
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:26:06
Készüléktípus: N8-00 - N95 8GB
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: beryary »

"Ez most már így lesz mindenkinél így van."

És akkor, hogy lehet megoldani, hogy lássa a gyári lejátszó ?
fzoli990
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: fzoli990 »

Elvileg ez egy bug, mert a videokkal akármit csinálsz nem fogja látni (legalábbis a régieket) viszont az ujonnan felvetteket megjeleniti a galéria. Érdekes hogy a Videoszerkesztővel szerkesztett (régi) videot is mutatja a galéria, pedig nincs a DCIM mappába. Így nem a video elérési utja okozza a hibát. Ez a Taylor által felturbozott belle gondolom még egy béta, így vannak benne hibák, majd talán az első hivatalos verzioban javitva lesz. Remélem a DCIM mappa is csak a béta státusznak köszönhető mert nekem jobban tetszett a régi megoldás
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: spider2 »

Helló Taylor!

E7-re régebben ígértél magyar bellét. Várható ez mostanában valamikor Tőled? Köszi!!!
These users thanked the author spider2 for the post:
LaLi_87 (2012-01-12 csüt. 18:24:54)
Rating: 2.63%
szabojoe82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-11 pén. 22:24:02
Készüléktípus: Belle N8 by Taylor
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: szabojoe82 »

fzoli990 írta:Elvileg ez egy bug, mert a videokkal akármit csinálsz nem fogja látni (legalábbis a régieket) viszont az ujonnan felvetteket megjeleniti a galéria. Érdekes hogy a Videoszerkesztővel szerkesztett (régi) videot is mutatja a galéria, pedig nincs a DCIM mappába. Így nem a video elérési utja okozza a hibát. Ez a Taylor által felturbozott belle gondolom még egy béta, így vannak benne hibák, majd talán az első hivatalos verzioban javitva lesz. Remélem a DCIM mappa is csak a béta státusznak köszönhető mert nekem jobban tetszett a régi megoldás
az újonnan felvetteket azért jeleníti meg a galéria ,mert ugyanúgy a dcim mappába kerülnek. tehát ha a régi videókat a videos mappából bemásolod a dcim mappába , akkor megjelennek a galériában a képek között. ez visszafelé is igaz ha dcim mappából kimásolod,akkor meg jelennek a videók menü pont alatt. szóval ez nem hiba.csak beállítás kérdése.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Szia!

Ígértem volna konkrétan? Nem emlékszem.
spider2 írta:Helló Taylor!

E7-re régebben ígértél magyar bellét. Várható ez mostanában valamikor Tőled? Köszi!!!
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Modding”