Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

Taylor írta:-Megosztási mappa frissítve! A javított core fájlal működik a szerkeszthető eq.

-Más. Ha februárban jön a hivatalos Belle akkor abból természetesen készül egy Pro verzió. Addig is lehet írogatni hogy kinek mi az elképzelése. Mit és hogyan szeretne, stb.
Ki mit szeret :) Nálam az tisztított változat jön be(ami úgy jó ahogy van :yes: ),majd telepítem ami nekem kell.
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: golan7 »

symbian7610 írta:
Taylor írta:-Megosztási mappa frissítve! A javított core fájlal működik a szerkeszthető eq.

-Más. Ha februárban jön a hivatalos Belle akkor abból természetesen készül egy Pro verzió. Addig is lehet írogatni hogy kinek mi az elképzelése. Mit és hogyan szeretne, stb.
Ki mit szeret :) Nálam az tisztított változat jön be(ami úgy jó ahogy van :yes: ),majd telepítem ami nekem kell.
Szerintem meg a kettő verzió között kellene maradni (mármint az UDA esetében)i: az alapvető progik - amit szerintem mindenki használ - store, maps, office, adobe pdf, stb. maradjon, a többi nem kell (pl.:Shazam, ovi music stb.)
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
gelmar
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 18:55:12
Készüléktípus: Xperia M2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Has thanked: 57 times
Been thanked: 14 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: gelmar »

golan7 írta:
symbian7610 írta:
Taylor írta:-Megosztási mappa frissítve! A javított core fájlal működik a szerkeszthető eq.

-Más. Ha februárban jön a hivatalos Belle akkor abból természetesen készül egy Pro verzió. Addig is lehet írogatni hogy kinek mi az elképzelése. Mit és hogyan szeretne, stb.
Ki mit szeret :) Nálam az tisztított változat jön be(ami úgy jó ahogy van :yes: ),majd telepítem ami nekem kell.
Szerintem meg a kettő verzió között kellene maradni (mármint az UDA esetében)i: az alapvető progik - amit szerintem mindenki használ - store, maps, office, adobe pdf, stb. maradjon, a többi nem kell (pl.:Shazam, ovi music stb.)
Szerintem is az "arany középút lenne a jó megoldás" :))
Sony Xperia M2
ASUS Fonepad /ME371MG/
Lumia 925
N8 V9
-----------------------------------------------------------------------
" nem az számít hogy mit mondanak, hanem az hogy ki mondja!!"
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Damir »

Én a Shazamot nem szedném ki, elég jó kis progi az ;)
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: golan7 »

Damir írta:Én a Shazamot nem szedném ki, elég jó kis progi az ;)
Szerintem az elég könnyen telepíthető utólag is, de teszem azt a Nokia Reader nem igazán jó tisztított uda-re telepítve!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

golan7 írta:
symbian7610 írta:
Taylor írta:-Megosztási mappa frissítve! A javított core fájlal működik a szerkeszthető eq.

-Más. Ha februárban jön a hivatalos Belle akkor abból természetesen készül egy Pro verzió. Addig is lehet írogatni hogy kinek mi az elképzelése. Mit és hogyan szeretne, stb.
Ki mit szeret :) Nálam az tisztított változat jön be(ami úgy jó ahogy van :yes: ),majd telepítem ami nekem kell.
Szerintem meg a kettő verzió között kellene maradni (mármint az UDA esetében)i: az alapvető progik - amit szerintem mindenki használ - store, maps, office, adobe pdf, stb. maradjon, a többi nem kell (pl.:Shazam, ovi music stb.)
Nálam a az office, adobe pdf,(meg amit még lehet).. az e:\ van mind telepítve... így a C:\ bőven marad üres helyem..223.2 MB. én így szeretem. :yeah:
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
proxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-09-25 vas. 19:22:53
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: proxi »

Sziasztok!
Kellene nekem egy kis help..
Fent volt az n8on egy moddolt cfw és most visszaraktam a gyárit de a menü nem ált vissza ez mitől van?
Avatar
simonjoe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011-01-30 vas. 17:02:19
Készüléktípus: Lumia 920
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zsámbék
Has thanked: 20 times
Been thanked: 3 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: simonjoe »

Sziasztok!
Hosszas töprengés után feltettem a főzött Bellét. Köszönet a chef-nek!!!!! Egy dolgot nem tudok beállítani, ha a mail-jeimet próbálom lekérdezni és itthon van Wi-Fi, sajnos nem arra akar csatlakozni. Azt írja, hogy nincs elérhető kapcsolat, persze az adatkapcsolatot lekapcsoltam a Wi-Fi-t viszint be. Prioritásnak a Wi-fi van az első helyen. Ennek elenére nem akar a vezetéknélküli hálózatra felpattanni. Ha találkozott már ilyennel vki, please, HELP!!

THX!!!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

proxi írta:Sziasztok!
Kellene nekem egy kis help..
Fent volt az n8on egy moddolt cfw és most visszaraktam a gyárit de a menü nem ált vissza ez mitől van?
Tuti hogy elfelejtetted törölni a rendszer mappákat(private, resource, sys, system), meg E-t F-t formázni a flash előtt.

ui: egy kérdést csak 1fórumba tegyél fel legközelebb (lsd.fórum szabályzat), mert ezt már nem csak itt látom! ;) :yes:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

simonjoe írta:...ha a mail-jeimet próbálom lekérdezni és itthon van Wi-Fi, sajnos nem arra akar csatlakozni. Azt írja, hogy nincs elérhető kapcsolat, persze az adatkapcsolatot lekapcsoltam a Wi-Fi-t viszint be. Prioritásnak a Wi-fi van az első helyen. Ennek elenére nem akar a vezetéknélküli hálózatra felpattanni. Ha találkozott már ilyennel vki, please, HELP!!
THX!!!
Hát ja, igen, ismerős. Először próbáld meg a 3G-t is kikapcsolni. Ha így sem mukodne, indítsd újra a wifi router-t, és a telefont! ;) :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Válasz küldése

Vissza: “Modding”