Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Damir írta: Akkor valami hasonló gebasz van a sima divx/xvid filmekkel is, amiken nincs hang, nem? Mármint Belle-en. :hmm2:
Ilyen esetben úgy vélem, hogy szinte biztos, hogy a videó rész nem támogatott formátumú.
fzoli990
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: fzoli990 »

sziasztok! Kérek valakit h segítsen nekem ezt a firmware-t feltenni az n8asonra! Letöltöttem a phoenix-et és a firmware-t is (RC2), most azzal kinlódok h phoenixbe bent vagyok frissítenék, de nem a 059D63-as product kódot jeleniti meg a phoenix miután betöltöttem taylor féle rc2-es bellét, hanem vmi teljesen mást... de több dologban tanácstalan vagyok, ugyh a legjobb az lenne ha vki felvenni msn-re és válaszolna a kérdéseimre

köszönöm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fzoli990 2012-01-05 csüt. 15:09:29-kor.
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: free93 »

fzoli990 írta:sziasztok! Kérek valakit h segítsen nekem ezt a firmware-t feltenni az n8asonra! Letöltöttem a phoenix-et és a firmware-t is (RC2), most azzal kinlódok h phoenixbe bent vagyok frissítenék, de nem a 059D63-as product kódot jeleniti meg a phoenix miután betöltöttem taylor féle rc2-es bellét, hanem vmi teljesen mást... de több dologban tanácstalan vagyok, ugyh a legjobb az lenne ha vki felvenni msn-re és válaszolna a kérdéseimre : fzoli990@hotmail.com

köszönöm
Attól, hogy a firmware más product kódot ír, nem fogja megváltoztatni a tiédet :)
Ha mindent alaposan elolvasol, 5 perc alatt meg tudod csinálni magadnak is. :yes:
Avatar
akidobos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 18:01:27
Készüléktípus: Nokia N8-00 DG
Tartózkodási hely: Bátonyterenye
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: akidobos »

akidobos írta:Jó ez a 3G kapcsoló vidzsit, csak épp' kettős módba kapcsol, nem rendesen 3G-be. Mindenkinél így működik? Amikor ténylegesen 3G-be teszem, akkor egy felkiáltójel jelenik meg a kapcsoló widgetben. Jó lenne, ha tényleg 3G-be kapcsolna..
Mintha most máshogy működne a kettős mód,mint a korábbi verziókban. Eddig az volt a kettős mód, hogy 3G-n volt, de ha nincs lefedettség, átmegy GSM-be. Most GSM-en van és ha kell neki a nagyobb sebesség és elérhető, akkor vált 3G-re. Akku kímélő.
Nokia N8 RM-596 Pro Edition RC V7.1 111.040.0904. By Taylor http://www.smartphonepro.hu
denon
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-10-17 szomb. 22:56:48
Készüléktípus: nokia N8
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: denon »

Salmi írta:
Damir írta: Akkor valami hasonló gebasz van a sima divx/xvid filmekkel is, amiken nincs hang, nem? Mármint Belle-en. :hmm2:
Nekem csont nélkül mentek azok az mkv és divx filmek az Annán,sőt még az előtte lévő szofton is amik Bellén nem. Most akármilyen mkv filemet játszok le csak hang van, divx filmeknél meg ha belepörgetek már nem játsza tovább (olyan 1 Gb nál nagyobb ) . Szép meg jó is ez a Belle de valahogy a film játszással nem foglalkoztak(nak).
fzoli990
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: fzoli990 »

na sikerült feltennem a Belle-t. Namost ez ugy van moddingolva hogy ugyan az unsigned progik felmennek, ez jó :) de Rompatcher ilyesmi? ha a rendszerfájlokhoz hozzá akarok férni? meg volt Anna-ra oylan patch is ami hivás közben a pittyegést megszünteti. na igy ezt sem tudom használni. van erre megoldás?
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: free93 »

fzoli990 írta:na sikerült feltennem a Belle-t. Namost ez ugy van moddingolva hogy ugyan az unsigned progik felmennek, ez jó :) de Rompatcher ilyesmi? ha a rendszerfájlokhoz hozzá akarok férni? meg volt Anna-ra oylan patch is ami hivás közben a pittyegést megszünteti. na igy ezt sem tudom használni. van erre megoldás?

Esetleg töltsd le a rompatchert és a hozzá való patcheket :D
sagit73
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 19:41:10
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sagit73 »

free93 írta:
fzoli990 írta:na sikerült feltennem a Belle-t. Namost ez ugy van moddingolva hogy ugyan az unsigned progik felmennek, ez jó :) de Rompatcher ilyesmi? ha a rendszerfájlokhoz hozzá akarok férni? meg volt Anna-ra oylan patch is ami hivás közben a pittyegést megszünteti. na igy ezt sem tudom használni. van erre megoldás?

Esetleg töltsd le a rompatchert és a hozzá való patcheket :D
És a Taylor pro v2 Belle-hez melyik rompatcher kell ?
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: free93 »

sagit73 írta:
free93 írta:
fzoli990 írta:na sikerült feltennem a Belle-t. Namost ez ugy van moddingolva hogy ugyan az unsigned progik felmennek, ez jó :) de Rompatcher ilyesmi? ha a rendszerfájlokhoz hozzá akarok férni? meg volt Anna-ra oylan patch is ami hivás közben a pittyegést megszünteti. na igy ezt sem tudom használni. van erre megoldás?

Esetleg töltsd le a rompatchert és a hozzá való patcheket :D
És a Taylor pro v2 Belle-hez melyik rompatcher kell ?
Rompatcher+ 3.1 :)
These users thanked the author free93 for the post:
sagit73 (2012-01-06 pén. 10:44:07)
Rating: 2.63%
takacs2626
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-12-18 pén. 08:16:03
Készüléktípus: Samsung Note 3 - 4.4.2
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: takacs2626 »

Sziasztok!

Pár oldallal korábban szó volt az office hibáról, hogy frissítési hibát ír. Én feltettem Taylor megosztásából az általa ajánlott adobe readert, de továbbra is fent áll a hiba, mikor telepíteni szeretném a javított office-t. Ha a 7.xxxet teszem fel, vagy a Taylor előző csogagját, akkor felmegy, de csak az excelt olvassa be, a word-öt nem.
Valaki tuf valamit hozzáfűzn?

Esetleg szétbontva a sis file-t, orvosolható bemásolással a telepítési hiba?
Esetleg romba kellene főzni?

Ötlet?

Előre is köszi

Üdv.

Másnál nem jelentkezik ugyan ez?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”