Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Taylor írta:Lehetséges. Nálad így frankó? Frissítem a leírást. Köszi! A Daily mobilén nem jelezték ezt.

nokiae668 írta:Sziasztok!
Taylor:
Ezt widgeteket véletlenül nem így kellene müködésre bírni, (bemásolós módszerrel)???

- Remove the folder c:\private\200159c0\themes
- Сopy the files to their respective locations in C:
- restart you phone
- Add widget on desktop

Mert nekem nincs új widget ha csak simán bemásolom és újraindítom! ;)
Nekem igy már jó, de összeomlott a főképernyő majd helyreállt a gyári elrendezéssel! ;) Na köszi szépen, nem tudom miért van hogy valakinek igy valakinek ugy müködik! :hmm2: ;) egyébként a DM en is jelezte valaki onnan szedtem az ötletet, meg az értesítések widgetnél is ez a móka volt!!! :D ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nokiae668 2011-12-21 szer. 17:17:44-kor.
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor írta:Én nem találtam hibát a Pro RC V2-ben. Bazi, megnézném nálad a gyári RC V2 hogy megy. Az nem lényeg hogy a full EURO3-at raktad fel.
Ha még majd egyszer lesz egy kis kedvem újrarakni valamikor, talán megpróbálhatom, de már a komplett telót (durván 23Gb-nyi adat :shock: ) 2napon belül 4.szerre raktam újra, vagy egy tucat refurbish, vagy 4 downgrade, meg vagy 20szori rendszermappa törlés, ami így szerintem már önmagában is Guiness-World-Record :mrgreen: , és mindig ugyan azok a hibák (kivétel most utoljára, mert most csak a widgetek frissítése a gond, minden más ok).
Meg a módosítások is tetszenek benne, ezért akarnám ezt feltenni, csak épp értetlenül állok az anomáliák előtt. De mihelyt visszateszem a V1.1-et, minden oké lesz. :hmm2: :sly: :shifty:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Nálam a widgetek is jók, soha nem fagynak le. Nem valami utólag telepített program vágja tönkre?


bazy írta:
Taylor írta:Én nem találtam hibát a Pro RC V2-ben. Bazi, megnézném nálad a gyári RC V2 hogy megy. Az nem lényeg hogy a full EURO3-at raktad fel.
Ha még majd egyszer lesz egy kis kedvem újrarakni valamikor, talán megpróbálhatom, de már a komplett telót (durván 23Gb-nyi adat :shock: ) 2napon belül 4.szerre raktam újra, vagy egy tucat refurbish, vagy 4 downgrade, meg vagy 20szori rendszermappa törlés, ami így szerintem már önmagában is Guiness-World-Record :mrgreen: , és mindig ugyan azok a hibák (kivétel most utoljára, mert most csak a widgetek frissítése a gond, minden más ok).
Meg a módosítások is tetszenek benne, ezért akarnám ezt feltenni, csak épp értetlenül állok az anomáliák előtt. De mihelyt visszateszem a V1.1-et, minden oké lesz. :hmm2: :sly: :shifty:
Kép
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Ez a csomag elvileg telepítős, ha bemásolod olyan mint ha feltelepítetted volna. Tehát sima bemásolással menni-e kellene. De holnap megcsinálom nektek a C7 udát ezzel.
Kép
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor írta:Nálam a widgetek is jók, soha nem fagynak le. Nem valami utólag telepített program vágja tönkre?
Sajnos tuti nem, mivel ezt a frissen flash-elt V2 is csinálja, direkt várok 1-2órát, mielőtt nekiállnék mindent visszatenni. Meg sose tettem rá más progit, mint a V1.1-re. De nem nagy tragédia, max visszateszem azt, és irigykedek azokra, akiknél minden rendben... :confused3: :cry2: , és bye bye szép új widgetes V2 :cry3:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Valami megoldás kell hogy legyen! Simkártya és memóri kártya nélkül is próbáld ki.Több ötletem nem nagyon van. Meg nézd meg a gyári RC V2-vel is.

bazy írta:
Taylor írta:Nálam a widgetek is jók, soha nem fagynak le. Nem valami utólag telepített program vágja tönkre?
Sajnos tuti nem, mivel ezt a frissen flash-elt V2 is csinálja, direkt várok 1-2órát, mielőtt nekiállnék mindent visszatenni. Meg sose tettem rá más progit, mint a V1.1-re. De nem nagy tragédia, max visszateszem azt, és irigykedek azokra, akiknél minden rendben... :confused3: :cry2: , és bye bye szép új widgetes V2 :cry3:
Kép
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor írta:Valami megoldás kell hogy legyen! Simkártya és memóri kártya nélkül is próbáld ki.Több ötletem nem nagyon van. Meg nézd meg a gyári RC V2-vel is.
Na, csak fúrdal a kíváncsiság, megpróbálom előbb a memkari, simkari nélkül, ha nem megy, akkor a szűz V2, ha így sem, akkor marad a V1.1.DE előtte megpróbálok egy gyanús widgetet törölni, cserélni, ugyanis közben feltűnt, hogy akkor fagynak le a widgetek, mikor az időjárást akarom frissíteni, meg a kis felhő, hold, vagy napikonok nem látszanak. Amit kiadtál telepítőcsomagot, a weatherwidgetet bemásolom újra, lesz ami lesz, had szóljon! :gitar: :metal: :metal: :metal: :cool3: :ugeek: :cool3:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Widgetek, telepítése Symbian Belle-re:

1.Másoljuk be a mappákat a C: meghajtóra (vagy egyenként a fájlokat a C: megfelelő mappáiba)!
2.Távolítsuk el a C:\private\200159c0\ mappában lévő “themes” mappát!
3.Indítsuk újra a készüléket!
4.Adjuk hozzá a főképernyőhöz a widget-et! Kész.

Ezt Salmi írta az értesítések widgetnél!!!

Első újraindítás után összeomlik a főképernyő, rendszertől függ, hogy milyen hamar áll helyre! (Mert közeben a készülék a további dolgait is tölti)
Taylor, gondolom azért van erre a törlésre szükség hogy úgy lássa készülék a widgetteket, mintha most flasheltem volna, Nem? ;)
Csak a themes mappát kell törölni én úgy csináltam és rendben van! :D ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nokiae668 2011-12-21 szer. 18:32:59-kor.
These users thanked the author nokiae668 for the post:
Salmi (2011-12-21 szer. 19:34:11)
Rating: 2.63%
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Bemásolósan nem próbáltam. Salmi írt egy leírást, szerintem az a tuti! Smartnews
Kép
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Taylor írta:Bemásolósan nem próbáltam. Salmi írt egy leírást, szerintem az a tuti! Smartnews
Még egy kérdés, azt a kék hátteret honnan szerezhetem be, hogy legyen teljes a lista! :D ?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”