Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Igen!
LaLi_87 írta:Most akkor a Rofs2 meg az UDAt is át kell másolni a teljes EURO3 verziohoz?
Kép
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Nálam tökéletes! De valamelyik nap összedobom! ;)
bazy írta:
Taylor Mester
Egy olyan verziót nem tudnál kiadni a V.2-ből, amiből nincs kigyalulva semmi, csak mondjuk simán törölhetőek a dolgok, mint eddig? Lehet, hogy ésszerűtlen kérés, de nagyon megköszönném, mivel lassan elég sok dologgal meggyűlik a bajom, amit a telepítőcsomagból tettem fel, és amit sem a hardreset, sem az újraflash nem oldott meg, pedig minden a nagy könyv szerint csinálva, és szerintem ha integrálva lennének, a gondok tova szállnának, mivel csak ennyi az eltérés a régiekhez képest. :shifty: Meg nem tudom, ezzel összefüggésben van-e, de rendszerint kifagynak a widgetek (leginkább az újak, de a régiek is) :( Így most elég össze-vissza a telóm.
Kép
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Todo »

bazy írta:
Taylor Mester
Egy olyan verziót nem tudnál kiadni a V.2-ből, amiből nincs kigyalulva semmi, csak mondjuk simán törölhetőek a dolgok, mint eddig? Lehet, hogy ésszerűtlen kérés, de nagyon megköszönném, mivel lassan elég sok dologgal meggyűlik a bajom, amit a telepítőcsomagból tettem fel, és amit sem a hardreset, sem az újraflash nem oldott meg, pedig minden a nagy könyv szerint csinálva, és szerintem ha integrálva lennének, a gondok tova szállnának, mivel csak ennyi az eltérés a régiekhez képest. :shifty: Meg nem tudom, ezzel összefüggésben van-e, de rendszerint kifagynak a widgetek (leginkább az újak, de a régiek is) :( Így most elég össze-vissza a telóm.
http://www.smartphonepro.hu/node/178
Úgytünik ez érintetlen!
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Hello Taylor!

"teljes EURO3" ez most más,mint amit 2 napja kiadtál a bugmentességre gondolok elsősorban?A tegnapelőtti verzióban az alapértelmezett program még mindig nem működik.A maiban"Nem tartalmazza a Nokia új widget csomagját!"-ez eléggé sajnálatos.
perti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 09:06:21
Készüléktípus: N8
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: perti »

spider2 írta:
perti írta:
spider2 írta:Igen, igy már nekem is működik a store:

Store and Maps install:

-Extract rar.
-See you Nokia_N8_Pro_Edition_RC_V2_Deleted_Apps folder
-Install: 1_Nokia_Maps_and_Store.sis
-Install: 2_Nokia_Maps_Online_Install.sis
-Install: Nokia Store

Így próbáltam a térképet feltenni (sorrendben a három fájllal), de csak a Nokia Store került fel, a térképet nem találtam.
A második telepítése után csatlakozni akart a netre, de nem sikerült neki???
Mit csináltam rosszul?
Valamilyen csipogásmentes hívásrögzítő azóta sem működik senkinek?

Egyébként szuper lett a csomag!!!
Igen a Maps-nak kell az internet a telepitéshez. Működik a hivásrögzítő is, megy a BoldBeast és a Dudu is rompatcher+-al aktiválva a csipogás patchet.
Az én "csipogás patch"-em Anna alatt tökéletesen működött. Honnét lehetne letölteni az esetlegesen itt is működő patch-et?
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Ez szűz! Az alapértelmezett programok soha nem fognak menni. És nyugtában értékeld a napot! :twisted:

feroooo írta:Hello Taylor!

"teljes EURO3" ez most más,mint amit 2 napja kiadtál a bugmentességre gondolok elsősorban?A tegnapelőtti verzióban az alapértelmezett program még mindig nem működik.A maiban"Nem tartalmazza a Nokia új widget csomagját!"-ez eléggé sajnálatos.
These users thanked the author Taylor for the post:
feroooo (2011-12-20 kedd 21:25:58)
Rating: 2.63%
Kép
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Ez az uda pikk-pakk meg van! De akkor univerzálisra csinálom és nem lesz kicsi! Tehát full minden nyelv benne lesz! Most nincs időm. Később csinálom ENG-HUN verziót! ;)

bazy írta:
Taylor Mester
Egy olyan verziót nem tudnál kiadni a V.2-ből, amiből nincs kigyalulva semmi, csak mondjuk simán törölhetőek a dolgok, mint eddig? Lehet, hogy ésszerűtlen kérés, de nagyon megköszönném, mivel lassan elég sok dologgal meggyűlik a bajom, amit a telepítőcsomagból tettem fel, és amit sem a hardreset, sem az újraflash nem oldott meg, pedig minden a nagy könyv szerint csinálva, és szerintem ha integrálva lennének, a gondok tova szállnának, mivel csak ennyi az eltérés a régiekhez képest. :shifty: Meg nem tudom, ezzel összefüggésben van-e, de rendszerint kifagynak a widgetek (leginkább az újak, de a régiek is) :( Így most elég össze-vissza a telóm.
These users thanked the author Taylor for the post:
bazy (2011-12-20 kedd 21:29:59)
Rating: 2.63%
Kép
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Todo írta:http://www.smartphonepro.hu/node/178
Úgytünik ez érintetlen!
Ahhan, néztem is, csak ebben meg nincsenek benne a módosítások. Na mindegy, downgrade, aztán még megpróbálok egy két dolgot.
"Nem a remény hal meg utoljára, hanem a szerencsétlen balek, akinek még reménye sincs!" :smartass: Vagy nem így van? :hmm: :D :D :D
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor írta:Ez az uda pikk-pakk meg van! De akkor univerzálisra csinálom és nem lesz kicsi! Tehát full minden nyelv benne lesz! Most nincs időm. Később csinálom ENG-HUN verziót! ;)
Ok, ezt előre is megköszöntem, addig nem is piszkálom a telcsit, de egy downgrade-t nyomok neki, biztos ami biztos. :yes: ;)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

Taylor,nagyon bejön az RC_V2,nálam hibátlanul megy minden,szerintem tökéletesre sikerült,a programok telepítésével sem volt sok gondom, bár értetlenül állok előtte,hogy nem mindenkinél van így.

Még egyszer köszönöm a munkád ! :Notworty:
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”