Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Taylor írta:Hamarosan a full Euro3 és még meglepi! :D
Ennel jobb hír nem is lehetne ma :)
Kép
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

?? Mi volt a V2-vel?

Tünde írta:
Taylor írta:Hamarosan a full Euro3 és még meglepi! :D
Szia Taylor! Várom a meglepit :) Abban bízom, hogy az új "full Euro3" a problémámat orvosolja mert vissza kellett raknom a V1.1 szoftot
ami most jól működik V2 höz képest. Köszi az eddigi segítséget és a lehetőséget, hogy jobb lehet a telefon! :taps2:
Ja, előreláthatólag mikor lesz meglepi??? :pislog:
Kép
Daredevil22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 15:53:28
Készüléktípus: N8
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Daredevil22 »

Daredevil22 írta: Valamint az FM TRANSMITTER-es kérdésem még mindig él..megoldható-e, hogy a telefon a hívást a rádióra továbbítsa és úgy működjön mint egy autós fm transmitter kihangosító?
Másik topicban nsee válaszolt végre a kérdésemre, mégpedig azt h tudtával nincs ilyen megoldás.
:!: :!: :!: Akkor most úgy kérdezem h egyáltalán megoldható e? :!: :!: :!:

U.i.: miért kell mindent 5X megkérdezni mire válaszol vki? :whaaa:
Soltee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010-10-30 szomb. 21:47:05
Készüléktípus: Nokia N9
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Soltee »

Daredevil22 írta:
Daredevil22 írta: Valamint az FM TRANSMITTER-es kérdésem még mindig él..megoldható-e, hogy a telefon a hívást a rádióra továbbítsa és úgy működjön mint egy autós fm transmitter kihangosító?
Másik topicban nsee válaszolt végre a kérdésemre, mégpedig azt h tudtával nincs ilyen megoldás.
:!: :!: :!: Akkor most úgy kérdezem h egyáltalán megoldható e? :!: :!: :!:

U.i.: miért kell mindent 5X megkérdezni mire válaszol vki? :whaaa:

Mert valószínű, hogy senki sem tudja a választ, azért!

Régen volt kérdés, hogy esetleg a navigációt is ki lehetne-e tenni így, de nem lehetett megoldani (tudtommal)
These users thanked the author Soltee for the post:
Daredevil22 (2011-12-20 kedd 19:44:14)
Rating: 2.63%
Avatar
Tünde
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010-04-09 pén. 09:11:04
Készüléktípus: S4
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Tünde »

Taylor írta:?? Mi volt a V2-vel?
Hááát kopizom ami miatt nyafiztam, a navigációt megoldottam közben, dee..

"Tegnap összehoztam a V1.1 siker fény csillogás :D de ma megláttam Taylor ajándékát és felcsillant a szemem addig míg fel nem tettem, mostanra harmadszor és mindent formáztam ! , hard reset
meg minden, számítógépet is újra indítottam satöbbi. Tmobilos kártyám van, de angol nyelven jelentkezik, kiválasztom coutry=Hungary és mégis! Ennek ilyennek kell lennie?
Nem találtam a navigációt, feltelepítettem a Deleted Apps -ból a két Nokia Maps sis és utána sem találom a programok között.
Az sms -nél hiáb állítom be, hogy ne legyen csoport mégis úgy jeleníti meg.... már a körmöm is lekopott de nem baj csak lenne már jó a telcsim! :pislog:
Így hirtelen ennyi a nyűgöm :( segítség!
"

Ja és a kis piszok csinált egy kis adatforgalmat meg sms-t küldött a harminc55555nulla5 számra :shock: miután nem engedélyeztem a Nokia fiókot hiszen van!
Ezek után hard reset és lett magyar nyelv :shock: , de eltűntek dolgok pl nincs nagy analóg óra stb... nem is értem miért van ez harmadik szoftfrissítés után után is!? Mindent a leírás szerint csinálok lépésről lépésre
mindent formázok előtte, köztük is...
Ez történt. :oops: Pedig olyan rendesek vagytok, sokat segítettetek és nem is vagyok béna, naaa. ;)
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Ne az országot állítsd át hanem a nyelvet! Régi a simed ez tuti! Távkapcsolattal megflashelem neked és tuti hogy jó lesz! Fogadjunk?
Tünde írta:
Taylor írta:?? Mi volt a V2-vel?
Hááát kopizom ami miatt nyafiztam, a navigációt megoldottam közben, dee..

"Tegnap összehoztam a V1.1 siker fény csillogás :D de ma megláttam Taylor ajándékát és felcsillant a szemem addig míg fel nem tettem, mostanra harmadszor és mindent formáztam ! , hard reset
meg minden, számítógépet is újra indítottam satöbbi. Tmobilos kártyám van, de angol nyelven jelentkezik, kiválasztom coutry=Hungary és mégis! Ennek ilyennek kell lennie?
Nem találtam a navigációt, feltelepítettem a Deleted Apps -ból a két Nokia Maps sis és utána sem találom a programok között.
Az sms -nél hiáb állítom be, hogy ne legyen csoport mégis úgy jeleníti meg.... már a körmöm is lekopott de nem baj csak lenne már jó a telcsim! :pislog:
Így hirtelen ennyi a nyűgöm :( segítség!
"

Ja és a kis piszok csinált egy kis adatforgalmat meg sms-t küldött a harminc55555nulla5 számra :shock: miután nem engedélyeztem a Nokia fiókot hiszen van!
Ezek után hard reset és lett magyar nyelv :shock: , de eltűntek dolgok pl nincs nagy analóg óra stb... nem is értem miért van ez harmadik szoftfrissítés után után is!? Mindent a leírás szerint csinálok lépésről lépésre
mindent formázok előtte, köztük is...
Ez történt. :oops: Pedig olyan rendesek vagytok, sokat segítettetek és nem is vagyok béna, naaa. ;)
Kép
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Frissítés: 2011.12.20:

English, Hungary, Czech, German, Polish, Slovak nyelveket tartalmazó Rofs2 letöltése a megosztási mappában.

Az Euro3-hoz és a Russian verziókhoz a minden nyelvet tartalmazó UDA fájlt kell feltenni, letöltés a megosztási mappában.
These users thanked the author Taylor for the post:
LaLi_87 (2011-12-20 kedd 20:41:57)
Rating: 2.63%
Kép
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor Mester
Egy olyan verziót nem tudnál kiadni a V.2-ből, amiből nincs kigyalulva semmi, csak mondjuk simán törölhetőek a dolgok, mint eddig? Lehet, hogy ésszerűtlen kérés, de nagyon megköszönném, mivel lassan elég sok dologgal meggyűlik a bajom, amit a telepítőcsomagból tettem fel, és amit sem a hardreset, sem az újraflash nem oldott meg, pedig minden a nagy könyv szerint csinálva, és szerintem ha integrálva lennének, a gondok tova szállnának, mivel csak ennyi az eltérés a régiekhez képest. :shifty: Meg nem tudom, ezzel összefüggésben van-e, de rendszerint kifagynak a widgetek (leginkább az újak, de a régiek is) :( Így most elég össze-vissza a telóm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bazy 2011-12-20 kedd 20:51:33-kor.
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
denon
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-10-17 szomb. 22:56:48
Készüléktípus: nokia N8
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: denon »

Köszi! Most készültem flaselni, de még jó hogy vártam. :-)
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Most akkor a Rofs2 meg az UDAt is át kell másolni a teljes EURO3 verziohoz?
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Modding”