S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Gyuri-n95
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:53:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: Gyuri-n95 »

ferret írta:Gyuri-n95: Ezek eddig is futottak a háttérben, csak az a nagy rakás ... gyári taskmanager nem mutatta őket, csak a készenlétet és a menüt. Ha egy normális taskmanagert használnál, akkor eddig is láttad volna ezeket a háttérben.
Értem, de nincs harag? :D Akkor áttérek a jbaktaskman-ra. ;)
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: ferret »

Nincs harag. :)
Jól teszed. Nem fogod megbánni ;) soha többé nem fogod használni a gyárit. Ha nem válik be, akkor még a handy taskmant tudom ajánlani.
Kép Kép
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

ferret írta:Én akkor írok/mondok valakinek ilyet, hogy érthető, ha az illető gyengeelméjű.
Te, de nem mindenki olyan mint te, mindenki más és más, nincs 2 egyforma ember, érthető??? :D :D :D
Kép
Samsung Galaxy S4
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: istnag »

Sziasztok! Feltettem a 3 extra ikonos modot amiben a középső a tárcsázás lenne,de sajna nem az állandóan a bright light-t teszi oda! Van erre vmi megoldas egyébként vszinű azért van mert előtte fent volt nekem a sima verziója, de pont azért szedtem le mert nem volt tárcsázás! Meg lehet oldani format nélkül valahogy? Köszi előre is!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

istnag írta:Sziasztok! Feltettem a 3 extra ikonos modot amiben a középső a tárcsázás lenne,de sajna nem az állandóan a bright light-t teszi oda! Van erre vmi megoldas egyébként vszinű azért van mert előtte fent volt nekem a sima verziója, de pont azért szedtem le mert nem volt tárcsázás! Meg lehet oldani format nélkül valahogy? Köszi előre is!
ezt töröld: C:\private\10202BE9\10275102.txt
aztán reboot, majd utána telepítsd a DL (dialer) végűt, megint reboot és utána a középső gomb a tárcsázó kell legyen, a két szélsőt pedig tudod állítani
a hivatkozások közt.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: istnag »

bladehu2 írta:
istnag írta:Sziasztok! Feltettem a 3 extra ikonos modot amiben a középső a tárcsázás lenne,de sajna nem az állandóan a bright light-t teszi oda! Van erre vmi megoldas egyébként vszinű azért van mert előtte fent volt nekem a sima verziója, de pont azért szedtem le mert nem volt tárcsázás! Meg lehet oldani format nélkül valahogy? Köszi előre is!
ezt töröld: C:\private\10202BE9\10275102.txt
aztán reboot, majd utána telepítsd a DL (dialer) végűt, megint reboot és utána a középső gomb a tárcsázó kell legyen, a két szélsőt pedig tudod állítani
a hivatkozások közt.
Megpróbálom köszönöm szépen!! sajnos nem megy, nincs meg az a fájl :? Még milyen fájlokat telepít azt meg tudnátok mondani, mondjuk a registrybe, mert akkor ezek szerint ott lesz vmi beragadva :roll: Megpróbáltam azt hogy feltelípettem újra semmi ill. mégis
ez ki :censored: tt velem a teló rendszerhibára hivatkozik és egy idő után lefagy, elég gyors voltam leszedtem újra indítottam, majd egy fura jelenségre lettem figyelmes alap névjegysávos kijelzőt használok, bemegyek a hivatkozásokhoz és ahol elvileg 4-t lehet beállítani most 5!!! lehetőség van :shock: ,bár az első nem látszik a főképernyőn :wacko:
Sztem ez reset lesz :duhos2:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

istnag írta:Megpróbálom köszönöm szépen!! sajnos nem megy, nincs meg az a fájl :? Még milyen fájlokat telepít azt meg tudnátok mondani, mondjuk a registrybe, mert akkor ezek szerint ott lesz vmi beragadva :roll: Megpróbáltam azt hogy feltelípettem újra semmi ill. mégis
ez ki :censored: tt velem a teló rendszerhibára hivatkozik és egy idő után lefagy, elég gyors voltam leszedtem újra indítottam, majd egy fura jelenségre lettem figyelmes alap névjegysávos kijelzőt használok, bemegyek a hivatkozásokhoz és ahol elvileg 4-t lehet beállítani most 5!!! lehetőség van :shock: ,bár az első nem látszik a főképernyőn :wacko:
Sztem ez reset lesz :duhos2:
hát ezt nem tudom hogy sikerült. csak ezt a txt-t teszi fel (amit mellesleg kézzel is bemásolhatsz ha épp úgy tetszik),de még sehol se láttam hogy bárkinél rendszerhibát okozott volna. és ilyen 5 beállítható parancsoikont se láttam még. biztosem tettél fel semmi mást ami esetleg ugyanezt a txt-t bizgetné? egyedi főképernyők (voda,orange) vagy valami?
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: istnag »

bladehu2 írta:
istnag írta:Megpróbálom köszönöm szépen!! sajnos nem megy, nincs meg az a fájl :? Még milyen fájlokat telepít azt meg tudnátok mondani, mondjuk a registrybe, mert akkor ezek szerint ott lesz vmi beragadva :roll: Megpróbáltam azt hogy feltelípettem újra semmi ill. mégis
ez ki :censored: tt velem a teló rendszerhibára hivatkozik és egy idő után lefagy, elég gyors voltam leszedtem újra indítottam, majd egy fura jelenségre lettem figyelmes alap névjegysávos kijelzőt használok, bemegyek a hivatkozásokhoz és ahol elvileg 4-t lehet beállítani most 5!!! lehetőség van :shock: ,bár az első nem látszik a főképernyőn :wacko:
Sztem ez reset lesz :duhos2:
hát ezt nem tudom hogy sikerült. csak ezt a txt-t teszi fel (amit mellesleg kézzel is bemásolhatsz ha épp úgy tetszik),de még sehol se láttam hogy bárkinél rendszerhibát okozott volna. és ilyen 5 beállítható parancsoikont se láttam még. biztosem tettél fel semmi mást ami esetleg ugyanezt a txt-t bizgetné? egyedi főképernyők (voda,orange) vagy valami?
Azok alapból benne voltak a romban amit használok, én sem értem,nem telepítettem semmit az volt az utolsó előtte 1-2 nappal meg a sports trackert az nem hiszem, hogy be zavar :wacko: Ha tudok otthonról teszek fel egy képet érdekes, mert most már 6-t tudok állítani és abból is 4 látszik, azt hiszem erre mondják megérett a formázásra :roll:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

istnag írta:Azok alapból benne voltak a romban amit használok, én sem értem,nem telepítettem semmit az volt az utolsó előtte 1-2 nappal meg a sports trackert az nem hiszem, hogy be zavar :wacko: Ha tudok otthonról teszek fel egy képet érdekes, mert most már 6-t tudok állítani és abból is 4 látszik, azt hiszem erre mondják megérett a formázásra :roll:
jaaa hogy egyedi romot használsz. akkor szerintem konzultálj a rom készítőjével, ő biztos tudja mit modosított a romban amivel esetleg összeakadhat ez a txt. orange-al nincs gond azt tudom, de a voda egy nagy rakás sz.r, szóval én azt sose használtam ezzel a 3ikonos moddal.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2010-04-19 hétf. 11:41:35-kor.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: S60 Tuningolása SIS "progikkal"

Hozzászólás Szerző: istnag »

Azt én sem amióta elvesztek a gombjaim a hívásoknál a voda miatt azóta nem merem használni, mert akkor csak a reset segített :roll: Nem tudom mi lehet, de gondolom sokan használják termi v2.99 romját és nem olvastam ilyet vszínű ez egyedi probléma, lehet bekavart, hogy feltettem, leszedtem, feltettem a másikat (DL) nem tom! Köszi a segítséget!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára istnag 2010-04-19 hétf. 11:42:31-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”