N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

hjocco írta:
free93 írta:
Hi.Másik SIM kártyával is próbáltad.Lehet,hogy valami szolgáltatói beállítás hiányzik(ez csak tipp)
Üdv.
Nem hiszem hogy ez a baj, mert ha átállítom a nyelvet angolra, akkor nincsen semmi gond, működik is rendesen. Csak restart után a prioritások vissza állnak és nem a "T-mobile net"-et használja, hanem a "web"-et ami meg ugye nem működik... :S
Igen lehet,,Mert a 4.1 magyar rofs2 még mindig nem tökéletes,de lehet,hogy a 4.2 megoldja.És mi van,ha eltávolítasz minden más lehetőséget akkor már nem lehet más választása,mint a T-mobile net.(hosszan nyomva el lehet)Üdv,Ja és még valami. CSAK saját hálózatban is próbáltad?
Próbáltam úgy is hogy törlök mindent, de újraindítás után visszaáll minden az eredetire...Saját hálózatban sem jó.
Most megy fel a csak angol nyelves változat, remélem azzal jó lesz.
Nagy szükségem van a mobil netre, és ha csak ez fogja megoldani, akkor angol nyelvű lesz. Remélem a 4.2-vel nem lesz ilyen gond.
Egyszer már volt ilyen problémám, de akkor meg bírtam oldani úgy hogy a C/private/10202be9/persist/cccccc00.cre(ez tárolja a hálózati célokat) fájlt töröltem és újraindítottam a telefont. Most ez sem segített.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: golan7 »

free93 írta:Tegnap felraktam a delight belle 4.1-et magyar rofs2-vel és olyan problémám van, hogy amikor a kapcsolatoknál szeretném a "t-mobile net"-et a "web" elé helyezni (mert ugye a "web" nem működik már jó pár verzió óta nálam..), a kapcsolat beállítások között nem mutatja a hozzáférési pontokat(ez látszik a képen)..itt semmire nem tudok nyomni mert befagy, majd 2 másodperc elteltével visszadob a menübe.
Valami megoldás létezik erre?

Kép
Az én verziómmal ilyen probléma nincs, legalábbis nálam!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

Az én verziómmal ilyen probléma nincs, legalábbis nálam!
Most flasheltem a csak angol verzióval, itt már látszanak a hálózati célok, viszont hiába állítom át a prioritást, egy idő után magától visszaáll az eredetire :S
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: joe3 »

free93 írta:Tegnap felraktam a delight belle 4.1-et magyar rofs2-vel és olyan problémám van, hogy amikor a kapcsolatoknál szeretném a "t-mobile net"-et a "web" elé helyezni (mert ugye a "web" nem működik már jó pár verzió óta nálam..), a kapcsolat beállítások között nem mutatja a hozzáférési pontokat(ez látszik a képen)..itt semmire nem tudok nyomni mert befagy, majd 2 másodperc elteltével visszadob a menübe.
Valami megoldás létezik erre?

Kép


Helló free93.
Az lenne a kérdésem hogy ezt a betűtípust a delight belle tartalmazza, vagy valahonnan letöltötted? Ha igen megtudod velem osztani?
Köszi.
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

Helló free93.
Az lenne a kérdésem hogy ezt a betűtípust a delight belle tartalmazza, vagy valahonnan letöltötted? Ha igen megtudod velem osztani?
Köszi.
Igen tartalmazza!
These users thanked the author free93 for the post:
joe3 (2012-03-07 szer. 21:38:38)
Rating: 2.63%
Avatar
baboka87
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 14:59:50
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: baboka87 »

Sziasztok!

Bladehu2 féle Belle rendszert használom, ezúton is szeretném Neked megköszönni a munkádat, csak pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. :) Ma reggel kezdett el sipákolni a tefon, hogy nagyon frissítések vannak elérhetők, mindenképp töltsem le (Agendaszerver, keresés webeszköz, közösségi). Mielőtt leszedném kérdezem, hogy szabad e frissíteni, nem okozok e kárt a jelenlegi szoftban? (Tudom, hogy ezek csak alkalmazások és widgetek, de gondoltam megkérdezem) Ahogy olvastam Bladehu, ezekhez nem nyúltál hozzá, de mi van akkor, ha mondjuk később a kamera szoftvert szeretné updatelni, ami viszont módosítva lett?

Üdv:
Baboka
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

baboka87 írta:Sziasztok!
Bladehu2 féle Belle rendszert használom, ezúton is szeretném Neked megköszönni a munkádat, csak pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. :) Ma reggel kezdett el sipákolni a tefon, hogy nagyon frissítések vannak elérhetők, mindenképp töltsem le (Agendaszerver, keresés webeszköz, közösségi). Mielőtt leszedném kérdezem, hogy szabad e frissíteni, nem okozok e kárt a jelenlegi szoftban? (Tudom, hogy ezek csak alkalmazások és widgetek, de gondoltam megkérdezem) Ahogy olvastam Bladehu, ezekhez nem nyúltál hozzá, de mi van akkor, ha mondjuk később a kamera szoftvert szeretné updatelni, ami viszont módosítva lett?
Üdv:
Baboka
örülök ha másnál jól működik :) nyugodtan frissítheted, a keresés és a social nekem is fentvan (és hibátlanul működnek), az agenda-t egyenlőre nem tettem fel mert nincs lotus notes kliensem a gépen ez pedig az azzal való naptárszinkront javítja. a kamerával sem lesz semmi baj, mivel ha esetleg majd jön egy javítás az ugyanugy felülírja az én módosításomat mint a módosítatlan gyári fw-ben a gyári értékeket. de ha ilyesmi kijön akkor biztos hogy az javítás is módosítva lesz ;)
These users thanked the author bladehu2 for the post:
Promi (2012-03-08 csüt. 15:45:11)
Rating: 2.63%
Avatar
baboka87
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 14:59:50
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: baboka87 »

Ha tényleg jön ki, csak üdvözölni tudom az újabb módosítást! :D
Promi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:49:07
Készüléktípus: Huawei P8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Promi »

bladehu2 írta:
baboka87 írta:Sziasztok!
Bladehu2 féle Belle rendszert használom, ezúton is szeretném Neked megköszönni a munkádat, csak pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. :) Ma reggel kezdett el sipákolni a tefon, hogy nagyon frissítések vannak elérhetők, mindenképp töltsem le (Agendaszerver, keresés webeszköz, közösségi). Mielőtt leszedném kérdezem, hogy szabad e frissíteni, nem okozok e kárt a jelenlegi szoftban? (Tudom, hogy ezek csak alkalmazások és widgetek, de gondoltam megkérdezem) Ahogy olvastam Bladehu, ezekhez nem nyúltál hozzá, de mi van akkor, ha mondjuk később a kamera szoftvert szeretné updatelni, ami viszont módosítva lett?
Üdv:
Baboka
örülök ha másnál jól működik :) nyugodtan frissítheted, a keresés és a social nekem is fentvan (és hibátlanul működnek), az agenda-t egyenlőre nem tettem fel mert nincs lotus notes kliensem a gépen ez pedig az azzal való naptárszinkront javítja. a kamerával sem lesz semmi baj, mivel ha esetleg majd jön egy javítás az ugyanugy felülírja az én módosításomat mint a módosítatlan gyári fw-ben a gyári értékeket. de ha ilyesmi kijön akkor biztos hogy az javítás is módosítva lesz ;)
Én is a Te rendszered használom teljes elégedettséggel. Semmi csicsa csak a lényeg, köszönöm!
tattika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2012-01-18 szer. 22:28:12
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: tattika »

Csak érdeklődnék hogy a Bladehu2 féle Belle rendszert hól találom?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”