N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

karak írta:Bzs!
A FileBrowser S^3 SIS-CFW en-hun és az hogy a Def fájlkezelő látja és kezeli a rejtett fájlokat,az ugyanaz?A modlistádban láttam h sisként telepíthető.Ez benne van az UDA-ban is?
Nem ugyanaz.Alapból a def fájlkezelő a c-n csak a data mappát látja, de a mod-ban már látja az egész c-t, tehát a rejtett fájlokat is, de azért nem ér fel a FileBrowser-el.
Azért nem integrálom, mert nincs értelme.Ugyanaz mintha feltelepítenéd, mert én is csak az uda-ba birom integrálni, ami ügye csak feltelepül a c-re.Nem ugyanaz mintha a rofs2-be tenném.
Amugy így hogy lát mindent és kezel a c-n a def fájlkezelő, minden általános dologra bőven elég.Persze komolyabb dolgokhoz már kellhet a FileBrowser.

A végleges v1.1 feltöltés alatt.Átnéztem, finomítottam, és bekerült még 1-2 dolog, mod.Nem soká tölthető, utána kicsit leállok a moddingal, mert nem szabad túlzásba vinni. :mrgreen:
Pár dolog:
-fota törölve
-Videó frissítés integrálva, feliratokat kezeli
-FM Transmitter RDS
-Widgetek hálozat lekérd tiltása
-Kinetic Scrolling finomítása
stb, pár ilyen apróság, és persze átnézve az egész, mert azért ezeket a béta változatokat még aznap dobtam össze , mikor megjelent a PR1.1, és munka közben, a melóhelyen. :whaaa:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bzs73 2011-02-13 vas. 21:16:06-kor.
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: karak »

bzs73 írta:
karak írta:Bzs!
A FileBrowser S^3 SIS-CFW en-hun és az hogy a Def fájlkezelő látja és kezeli a rejtett fájlokat,az ugyanaz?A modlistádban láttam h sisként telepíthető.Ez benne van az UDA-ban is?
Nem ugyanaz.Alapból a def fájlkezelő a c-n csak a data mappát látja, de a mod-ban már látja az egész c-t, tehát a rejtett fájlokat is, de azért nem ér fel a FileBrowser-el.
Azért nem integrálom, mert nincs értelme.Ugyanaz mintha feltelepítenéd, mert én is csak az uda-ba birom integrálni, ami ügye csak feltelepül a c-re.Nem ugyanaz mintha a rofs2-be tenném.
Amugy így hogy lát mindent és kezel a c-n a def fájlkezelő, minden általános dologra bőven elég.Persze komolyabb dolgokhoz már kellhet a FileBrowser.

A végleges v1.1 feltöltés alatt.Átnéztem, finomítottam, és bekerült még 1-2 dolog, mod.Nem soká tölthető, utána kicsit leállok a moddingal, mert nem szabad túlzásba vinni. :mrgreen:
Pár dolog:
-fota törölve
-Videó frissítés integrálva, feliratokat kezeli
-Widgetek hálozat lekérd tiltása
-Kinetic Scrolling finomítása
stb, pár ilyen apróság, és persze átnézve az egész, mert azért ezeket a béta változatokat még aznap dobtam össze , mikor megjelent a PR1.1, és munka közben, a melóhelyen. :whaaa:
De jóóóóó :lol3: Majd teszem is fel rögtön. :yes:
Azt tudtam h alapból nem látja a rejtett fájlokat a gyári.De így már oké,mert akkor felteszem a filebrowsert is.Ma kicsit meghökkentett a gyári fájlkezelő.A mass memoryból kellett átmásolnom 4 fájlt a C:system mappábba,de másoláskor nem látta a system mappát :shock: De ha simán beléptem akkor meg igen. :sly: Mindegy,Y-Browserrel átmásoltam.
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

Tölthető a végleges v1.1
GorTen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4 +Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: GorTen »

bzs73 írta: A végleges v1.1 feltöltés alatt.Átnéztem, finomítottam, és bekerült még 1-2 dolog, mod.Nem soká tölthető, utána kicsit leállok a moddingal, mert nem szabad túlzásba vinni. :mrgreen:
Pár dolog:
-fota törölve
-Videó frissítés integrálva, feliratokat kezeli
-Widgetek hálozat lekérd tiltása
-Kinetic Scrolling finomítása
stb, pár ilyen apróság, és persze átnézve az egész, mert azért ezeket a béta változatokat még aznap dobtam össze , mikor megjelent a PR1.1, és munka közben, a melóhelyen. :whaaa:
Koszi
Egy-ket dolgot pontositanal?
-fota törölve (miert jo ha torlod? ha kijon a gyari prodcode-unk szerint egy kis csomag, mint videofelirat, akkor azt feltehetnenk nem? annak ellenere hogy nem a prodcode szerinti szoft van a gepen, nem?)
-Widgetek hálozat lekérd tiltása (ez mi? pl social network widget nem fog frissulni? miert jobb ha ez nincs?)

Ha ezt a "vegleges" uda-t felteszem akkor csak phoenix-el es minden adat vesztesevel tudom feltenni ugye?

Mas! Normalis beepulo widgeteket nem lehet leszedni valahonnan? Ovi aruhazba nem nagyon talaltam... Vagy hogy keressem? Egy jobb naptarkijelzes kelle pl, mert ha az aktualis napon van bejegyzes akkor nem mutatja pl a kovetkezo nap par esemenyet, stb...
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: karak »

bzs73 írta: Pár dolog:
-fota törölve
-Videó frissítés integrálva, feliratokat kezeli
-FM Transmitter RDS
-Widgetek hálozat lekérd tiltása
-Kinetic Scrolling finomítása
A Fota mindenképp törölve lesz?Vagy tényleg lesz bejegyzés a nokia szerverén ha azzal frissítünk?Bár miből is tudná hogy phoenixes,ha nem írja át a PC kódot? :hmm2:
Jó lenne ha esetleg a gyárit vissza szeretnénk tenni.
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

karak írta:
bzs73 írta: Pár dolog:
-fota törölve
-Videó frissítés integrálva, feliratokat kezeli
-FM Transmitter RDS
-Widgetek hálozat lekérd tiltása
-Kinetic Scrolling finomítása
A Fota mindenképp törölve lesz?Vagy tényleg lesz bejegyzés a nokia szerverén ha azzal frissítünk?Bár miből is tudná hogy phoenixes,ha nem írja át a PC kódot? :hmm2:
Jó lenne ha esetleg a gyárit vissza szeretnénk tenni.
Most a fota-n vagytok kiakadva?
Nem a fota van törölve, hanem a fota által fentartott 15mb hely, amit elrejt a c-n.Attól frissítés ugyanúgy megy, csak ha elhasználsz minden mb-ot a c-n,akkor nem bír majd frissíteni esetleg.
Na jól van én megyek filmet nézni. Üdv nektek.
GorTen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4 +Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: GorTen »

bzs73 írta: Most a fota-n vagytok kiakadva?
Nem a fota van törölve, hanem a fota által fentartott 15mb hely, amit elrejt a c-n.Attól frissítés ugyanúgy megy, csak ha elhasználsz minden mb-ot a c-n,akkor nem bír majd frissíteni esetleg.
Na jól van én megyek filmet nézni. Üdv nektek.
Ne legyél undok, az információból amit adtál, inkább azt lehetett érteni, hogy nem lehet majd frissíteni ota-n... De így már érthető és logikus. Köcce

Viszont mit kell érteni ez alat?:
-Widgetek hálozat lekérd tiltása (ez mi? pl social network widget nem fog frissulni? miert jobb ha ez nincs?)

Uccsó kérdés volt, mehetsz filmezni.
Köszi
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

A widget a szükséges hálózati hozzáférésnél nem fog állandóan engedélyt kérni.
GorTen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4 +Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: GorTen »

bzs73 írta:A widget a szükséges hálózati hozzáférésnél nem fog állandóan engedélyt kérni.
Köszi, Jó filmezést ;)
Köszi a moddot.
Jelzünk a tapasztalatokkal kapcsolatban. Én is feltolom még gyorsan ;)
:Notworty:
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: karak »

GorTen írta:
bzs73 írta: Most a fota-n vagytok kiakadva?
Nem a fota van törölve, hanem a fota által fentartott 15mb hely, amit elrejt a c-n.Attól frissítés ugyanúgy megy, csak ha elhasználsz minden mb-ot a c-n,akkor nem bír majd frissíteni esetleg.
Na jól van én megyek filmet nézni. Üdv nektek.
Ne legyél undok, az információból amit adtál, inkább azt lehetett érteni, hogy nem lehet majd frissíteni ota-n... De így már érthető és logikus. Köcce
Jaaaa oké!Én is azt hittem hogy nem lesz elérhető :blush: De így már világos :)
Kösziii!
Szerk:Ja most olvasom a mod leírásában: 39- Fota fentartott hely törölve. :whistle:
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
Válasz küldése

Vissza: “Modding”