N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: feroooo »

"Jah és nekem a Nokia Panorama nem indul el"Az már az első Belléknél se indult el.Remélem lassan lesz Belle-s változat is.Alapértelmezett programbeállitás sem működik.Álló qwerty nincs.Szóval azért nem bugmentes a Taylor verzió.De azért eddigi legjobb szerintem!Sőt a gyári Belle-ben még lesz pár plusz dolog.Időjárás widget,nagyobb naptár widget és analóg óra.Legalább is reménykedem nagyon!
kovi85
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-11-17 csüt. 00:33:38
Készüléktípus: n8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: kovi85 »

minden oké. feltettem az RC1-t újabb phoenix kelett hozzá. effectek is simán mennek csak rompatcher kell hozzá mert nem enged létrehozni különben C:resource mappán belül fájlt. felraktam a 4 soros qwertz billentyüzetet is de kár volt mert nagyon kicsik a gombok :)) annyit szenvedtem vele hogy mostmár akár mikor majdnem csukott szemmel megcsinálnám persze csak a latest phoenixel : :lol: köszi TAYLOR örök hála...
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bazy »

Georgexy írta: Nem lehetne alapból bezáratni a névjegyzéket, a naptárat és az órát indulás után?
Ne kézzel kelljen?
Köszi
Ez engem is érdekelne... :hmm2: Elég zavaró mindig azzal indítani, hogy kézzel bezárogatni őket. :sad:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

hello
én is feltettem tegnap a taylor belle-t...
nagyon szép nagyon tetszik, de van egy két dolog (ami természetes)
- a "video" mappába nem lehet belépni, nem történik semmi ha rányomok
- a divx filmek amik rajtvannak, szépen elindulnak még a feliratos is, de nem lehet belepörgetni, mert akkor lefagy
a film és nem megy tovább. kilépni ki lehet.
az smseknél lehet valahogy választani nem csevegés nézetet, hanem valami hagyományosat? nem jön be ez a iphone féle... :S
a videos dologra tudnál valami megoldást nézni taylor?

köszi előre is
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: joe3 »

szjoubert írta:hello
én is feltettem tegnap a taylor belle-t...
nagyon szép nagyon tetszik, de van egy két dolog (ami természetes)
- a "video" mappába nem lehet belépni, nem történik semmi ha rányomok
- a divx filmek amik rajtvannak, szépen elindulnak még a feliratos is, de nem lehet belepörgetni, mert akkor lefagy
a film és nem megy tovább. kilépni ki lehet.
az smseknél lehet valahogy választani nem csevegés nézetet, hanem valami hagyományosat? nem jön be ez a iphone féle... :S
a videos dologra tudnál valami megoldást nézni taylor?

köszi előre is
Valami gond van nálad én bele bírok lépni és bele is tudok tekerni a filmekbe. Rendszer mappákat törölted?
SMS: Üzenetekbe belépsz jobb oldalon lévő gomb megnyomod a mappák megtekintése megnyomod megint jobb gomb üzenet nézet váltás na ott lehet változtatni.
zeratul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011-08-21 vas. 15:26:11
Készüléktípus: N8
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: zeratul »

feroooo írta:"Jah és nekem a Nokia Panorama nem indul el"Az már az első Belléknél se indult el.Remélem lassan lesz Belle-s változat is.Alapértelmezett programbeállitás sem működik.Álló qwerty nincs.Szóval azért nem bugmentes a Taylor verzió.De azért eddigi legjobb szerintem!Sőt a gyári Belle-ben még lesz pár plusz dolog.Időjárás widget,nagyobb naptár widget és analóg óra.Legalább is reménykedem nagyon!
helló

van álló querty

az első taylor félében nekem nem volt se álló, se fekvő querty, de aztán kiderült, hogy csak magyar nincs, angol volt mindkettő, viszont másnapra taylor javította
azóta meg már vagy a harmadik új verziót adta ki, s abban is van
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Közben megtaláltam!Az irás nyelvét kellett beállitani magyarra igy jó az álló qwerty!
zeratul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011-08-21 vas. 15:26:11
Készüléktípus: N8
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: zeratul »

feroooo írta:Közben megtaláltam!Az irás nyelvét kellett beállitani magyarra igy jó az álló qwerty!
akkor zsear :]
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

joe3 írta:
Valami gond van nálad én bele bírok lépni és bele is tudok tekerni a filmekbe. Rendszer mappákat törölted?
SMS: Üzenetekbe belépsz jobb oldalon lévő gomb megnyomod a mappák megtekintése megnyomod megint jobb gomb üzenet nézet váltás na ott lehet változtatni.[/quote]

hát őőőőő nem tom töröltem e... :S sztem nem... lehet az a gond?! :S akkor most kezdhetem előröl... pedig minden programot fel is tettem már... :S
az sms nél megtaláltam... de ha kilépek aztán meg megint be az üzenetekbe akkor nem marad "úgy", hanem megint csevegésként kezeli!?
antonov.an124
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-05-06 pén. 15:10:56
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: antonov.an124 »

Nálam is bele lehet tekerni a filmbe, pedig nem töröltem semmit, ráadásul nem is refurbish-al raktam fel Annáról, hanem síma updattel az utólag kiadott Bellét.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”