Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Letesztelték, működik.

Tessék! Csomagold ki a C-re majd restart. A működését nem garantálom, de elvileg jónak kell lennie. http://www.mediafire.com/?1kzy3r77k94k75h
Csubakka456 írta:Kicsit OFF:
-Hívás indításkor ha a hívott fél fogadta a hívást röviden rezzen a készülék.
-Beszélgetés közben a hívás befejezésekor hosszabban rezzen a készülék.
ez a két funkció a belle újítása vagy rá lehet tenni E7 Anna-ra is? Gondolok pl rompatcher-re...
köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Taylor 2011-11-23 szer. 21:01:05-kor.
These users thanked the author Taylor for the post (total 2):
kokesz82 (2011-11-23 szer. 20:57:07) • Csubakka456 (2011-11-24 csüt. 07:26:18)
Rating: 5.26%
Kép
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: djzolko »

spider2 írta:
Taylor írta:Accu Weathert: Kilépsz a programból. Így a widget ott marad, de offline-ban.
Kilépek és ugyan úgy lóg a neten... lényegtelen, letöröltem.
Akkor ne tedd ki widgetnek, hanem ha kíváncsi vagy az időjárásra, akkor nyisd meg ikonnal, kiteheted mostmár könnyen Belle-n főképernyőre. De erre a célra tökéletesen alkalmas, és szebb sokkal a nokia saját weather alkalmazása. :)

(a widgetnek szerintem akkor van értelme, ha "okos", dinamikus. Amúgy csak bazi nagy ikon, olyan meg felesleges a képernyőre szerintem.)
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: spider2 »

djzolko írta:
spider2 írta:
Taylor írta:Accu Weathert: Kilépsz a programból. Így a widget ott marad, de offline-ban.
Kilépek és ugyan úgy lóg a neten... lényegtelen, letöröltem.
Akkor ne tedd ki widgetnek, hanem ha kíváncsi vagy az időjárásra, akkor nyisd meg ikonnal, kiteheted mostmár könnyen Belle-n főképernyőre. De erre a célra tökéletesen alkalmas, és szebb sokkal a nokia saját weather alkalmazása. :)

(a widgetnek szerintem akkor van értelme, ha "okos", dinamikus. Amúgy csak bazi nagy ikon, olyan meg felesleges a képernyőre szerintem.)
Nem nagyon értem hogy miért nem csinálnak egy olyat amiben be lehet állitani hogy milyen időközönként kérdezze le a hőmérsékletet?! Mert teljesen felesleges hogy 2 percenkent vagy állandóan nézze mert azért olyan hirtelen nem fog változni. Mondjuk egy óránkénti frissités tökéletes lenne pl...
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: djzolko »

spider2 írta: Nem nagyon értem hogy miért nem csinálnak egy olyat amiben be lehet állitani hogy milyen időközönként kérdezze le a hőmérsékletet?! Mert teljesen felesleges hogy 2 percenkent vagy állandóan nézze mert azért olyan hirtelen nem fog változni. Mondjuk egy óránkénti frissités tökéletes lenne pl...
WP7-nél pl. nem egy olyan időjárás csempe van, ami érintésre frissít. Nem kell menübe menni, meg a programot megnyitni, beállítod, hogy amikor megérinted, akkor frissítsen, gondolom androidon is van ilyen. Symbianra talán már sosem lesz. Amúgy a mobile shell időjárás widgetét be lehet így állítani, csak az meg nem tud magától netet használni. Ha épp elkapja pl. a levelek letöltődéséhez használt adatkapcsolatot, akkor frissít, ha nem, akkor nem. :) Annak ellenére, hogy mi van beállítva. Kár.
csuri04
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 21:24:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: csuri04 »

Lehet hülye kérdés de ez mit takar?
A rom a következő nyelvi támogatással bővült: English, Hungary, Czech, German, Polish, Slovak, Bulgarian, Kazakh, Romanian, Russian, Ukrainan.

Gyerekek eddig Taylor féle Belle volt fent most pedig felszeretném tenni az újabbat Death modban próbálom de a Phonex a waiting for usb devicenél leáll. Majd ezt irja ki:
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.
Már flasheltem párszor de nem tudom mit tegyek.
koja80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010-10-26 kedd 14:09:48
Készüléktípus: N8+16Gb Kingmax class6
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: koja80 »

djzolko írta:
spider2 írta: Nem nagyon értem hogy miért nem csinálnak egy olyat amiben be lehet állitani hogy milyen időközönként kérdezze le a hőmérsékletet?! Mert teljesen felesleges hogy 2 percenkent vagy állandóan nézze mert azért olyan hirtelen nem fog változni. Mondjuk egy óránkénti frissités tökéletes lenne pl...
Telepítsd az SPB Weather 2.0.1 build 727 progit. Kiteheted a képrnyőre, 4 nap időjárását mutatja egy sorban, frissítheted manuálisan, aztán automatikusan 1 és 6 óránként, valamint naponta is. Ha pedig a progit is megnyitod, akkor nagyon sok várost tudsz egyszerre lekérdezni. Nem lóg a neten.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Damir »

Esetleg a következő kiadásban lehetne pár mappa, nem a sárga ikonokkal? Például Média, Internet, Zene, Játék, Eszközök, Iroda, GPS (vagy Navigáció)?

Vagy igazából nem is kell a CFW-ben lenni, jöhet külön is, ha jól tudom csak mif-eket kell másolni, meg xml-t szerkeszteni, utóbbit sajnos nem tudom hogyan kell..... :roll:
csuri04
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 21:24:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: csuri04 »

Fenébe nem flasheli fel, pedig ügy csinálom ahogy le van irva. Nem értem. Eddig Taylor pro editona volt fent most pedig nem tudom az újat feltenni.
koja80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010-10-26 kedd 14:09:48
Készüléktípus: N8+16Gb Kingmax class6
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: koja80 »

Damir írta:Esetleg a következő kiadásban lehetne pár mappa, nem a sárga ikonokkal? Például Média, Internet, Zene, Játék, Eszközök, Iroda, GPS (vagy Navigáció)?

Vagy igazából nem is kell a CFW-ben lenni, jöhet külön is, ha jól tudom csak mif-eket kell másolni, meg xml-t szerkeszteni, utóbbit sajnos nem tudom hogyan kell..... :roll:
N8 CFW/MOD fórum első oldal, BZS73 készített ilyet, (új mappák : Telefon, GPS,Saját, Közös, Extra) első képsor jobb oldali kép. A megosztásából a matrixmenudata v1.0 -t le lehet szedni. Hogy bellén működik-e nem tudom.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Itt vannak a mappák. Én utálom őket, és utólag pótolható. Ezért is nincs beépítve. http://www.smartnews.hu/2011/09/xtreme- ... -belle-re/
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Modding”