Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Taylor írta:
nsee írta:Sajnálom, hogy így kell végződnie egy igazán jó teló pályájának (szervíz, balhé :( )
Döntésedet megértem.
Köszönjük az eddigi segítő munkádat! :Notworty:
Mi lesz az utód telefon?
Ezt vettem ,itt: http://www.expansys.hu/acer-cloud-mobil ... ey-239832/

Ma jött meg. Eddig csak ajánlani tudom. Nem egy tucat droid.
Szia Taylor!

Ha belaktad a mobilt írhatnál róla egy rövidke kis összefoglalót. Az sem lenne baj, ha hosszabbra sikeredne:) Samsungokat és htc-ket nézegettem, de valahogy olcsó, gagyi hatású mindegyik. Talán ezért is vettem 820-ast. Kézbe véve végre volt súlya:) Ha nálad jól vizsgázik és valahogy lehetne bele rendes magyar nyelvű menüt varázsolni, akkor vennék egyet magamnak is meg a páromnak is. Gondolom azért a szoftvert sem hagyod érintetlenül:)))

Üdv, Cs
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: Taylor »

csokabi írta:
Taylor írta:
nsee írta:Sajnálom, hogy így kell végződnie egy igazán jó teló pályájának (szervíz, balhé :( )
Döntésedet megértem.
Köszönjük az eddigi segítő munkádat! :Notworty:
Mi lesz az utód telefon?
Ezt vettem ,itt: http://www.expansys.hu/acer-cloud-mobil ... ey-239832/

Ma jött meg. Eddig csak ajánlani tudom. Nem egy tucat droid.
Szia Taylor!

Ha belaktad a mobilt írhatnál róla egy rövidke kis összefoglalót. Az sem lenne baj, ha hosszabbra sikeredne:) Samsungokat és htc-ket nézegettem, de valahogy olcsó, gagyi hatású mindegyik. Talán ezért is vettem 820-ast. Kézbe véve végre volt súlya:) Ha nálad jól vizsgázik és valahogy lehetne bele rendes magyar nyelvű menüt varázsolni, akkor vennék egyet magamnak is meg a páromnak is. Gondolom azért a szoftvert sem hagyod érintetlenül:)))

Üdv, Cs
Szia!

Majd neki ülök és írok összefoglalót. A készülék gyárilag támogatja a magyar nyelvet, a dobozán szerepel a HU mint támogatási lista. Európai kiadást lehet venni az expansysnál. A teló különösen ajánlott, főleg ennyiért! Prémium minőség teljesen, nem hiába nyert több formatervezési díjat is.
Kép
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Ha belaktad a mobilt írhatnál róla egy rövidke kis összefoglalót. Az sem lenne baj, ha hosszabbra sikeredne:) Samsungokat és htc-ket nézegettem, de valahogy olcsó, gagyi hatású mindegyik. Talán ezért is vettem 820-ast. Kézbe véve végre volt súlya:) Ha nálad jól vizsgázik és valahogy lehetne bele rendes magyar nyelvű menüt varázsolni, akkor vennék egyet magamnak is meg a páromnak is. Gondolom azért a szoftvert sem hagyod érintetlenül:)))

Üdv, Cs[/quote]

Szia!

Majd neki ülök és írok összefoglalót. A készülék gyárilag támogatja a magyar nyelvet, a dobozán szerepel a HU mint támogatási lista. Európai kiadást lehet venni az expansysnál. A teló különösen ajánlott, főleg ennyiért! Prémium minőség teljesen, nem hiába nyert több formatervezési díjat is.[/quote]


Oké, várom az összefoglalót. A magyar nyelves balhét az egyik tesztben olvastam. Azt írták, hogy nem tökéletes benne a magyar. Még valami programot is említették amivel még jobban lehet magyarítani. Szoftverfrissítéssel hogyan áll az Acer? Melyik a legfrissebb szoftver rá?
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: bazy »

Taylor írta:...ez az N8 és a Symbian munkásságom befejezését jeleni...
Eléggé megdöbbentem, mikor olvastam, de végül is megértem, amennyit nekem is balhéznom kellett az N8-al..., na meg a Nokia új irányvonala, végül is teljesen jogos és érthető.
Én is csak megerősíteni tudom, amit mások már leírtam, nagyon köszönjük a munkásságod, az N8-amat én sem tudtam volna elképzelni a Pro romjaid nélkül, és további sikereket kívánok (szerintem sokunk nevében), ha más témakörön belül pl. droid folytatod a munkásságod! ;) :yes: :up:
These users thanked the author bazy for the post:
Taylor (2013-08-25 vas. 15:50:25)
Rating: 2.63%
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
csuri04
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 21:24:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: csuri04 »

Sziasztok.
Én az n8-amat oda adttam az apának. Ők elküldték ki függetleniteni. Aztán nézegettem multkor és meglepöen tapasztaltam hogy a kamera nem müködik, ki írja hogy inditsam ujra stb. Vondolom rom csere stb
Feltettem rá a v9 taylor romot ami szuperül sikerült de a kamera nem müködik ugyanúgy ki irja hogy inditsa ujra az alkalmazást vagy a telot.
Szerintetek hardveres vagy szoftver es gond ez?
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

nna megy zsíírul a V9 !!!!! csak azt nem vágom hogy miért van fent középen a kijelzö tetjén egy 1-es S nem tudok rájönni, és akármit csinálok, nem tünik el :)
jja meg valamiért nem mutat semmit az időjárás widget :S akárhol akár merre vagyok akár mit csinálok, nem mutatja a helyi időjárást :S
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26.

Hozzászólás Szerző: nsee »

csuri04 írta:Sziasztok.
Én az n8-amat oda adttam az apának. Ők elküldték ki függetleniteni. Aztán nézegettem multkor és meglepöen tapasztaltam hogy a kamera nem müködik, ki írja hogy inditsam ujra stb. Vondolom rom csere stb
Feltettem rá a v9 taylor romot ami szuperül sikerült de a kamera nem müködik ugyanúgy ki irja hogy inditsa ujra az alkalmazást vagy a telot.
Szerintetek hardveres vagy szoftver es gond ez?
Hardveresre tippelek ezen leírás alapján. (lehet a kamerát is "kifüggetlenítették" egyszóval elcseszhették)
A tipp az persze kevés, formázz le mindent nullára és rakd fel újból az sw-t.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
tricky.82
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-11-30 szer. 23:11:16
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Hozzászólás Szerző: tricky.82 »

Sziasztok segítséget szeretnék kérni mert nem tudok megbírkózni a telommal és eddig Ő áll nyerésre :)
Az a problémám hogy a v7 van fent az n8asomon de szeretném rátenni ezt a v9-et de sehogy sem engedi. mindent leformáztam de nem csinál semmit a phoenix vele. Erre valami okosságot tudnátok linkelni? Előre is köszönöm a segítséget Sziasztok
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Hozzászólás Szerző: kukszi »

tricky.82 írta:Sziasztok segítséget szeretnék kérni mert nem tudok megbírkózni a telommal és eddig Ő áll nyerésre :)
Az a problémám hogy a v7 van fent az n8asomon de szeretném rátenni ezt a v9-et de sehogy sem engedi. mindent leformáztam de nem csinál semmit a phoenix vele. Erre valami okosságot tudnátok linkelni? Előre is köszönöm a segítséget Sziasztok

Ezzel a phönixel probáld és halot modban .Phoenix Service Software 2012.04.003.47798
Skyp: kukuc-
tricky.82
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-11-30 szer. 23:11:16
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Hozzászólás Szerző: tricky.82 »

valami emmc filét nem talál (m005.56 emmc.fpsx) pedig kicsomagoltam az euró3-as pakot a phoenixbe azt onnan olvasta be a filékat magának. Akkor most?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”