N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

bladehu2 írta:No beleraktam én is az én cfm-be az anna-s videoplayert, de azon kívül hogy a lejátszó felülete a régi lett, illetve a "videok" -ra a régi fajta listát mutatja (utoljára játszott, felvett, új videók stb amik a belle-ben már nincsenek) a teszt videom ugyanúgy megakad.
Akit érdekel innen letöltheti ezt a sample-t aztán kipróbálhatja hogy mondjuk 1:00-tól bele tud-e tekerni vagy pause után elindul-e: http://www.mediafire.com/?7qvdblspytdn4b8
És nem, nem a sample rossz. A teljes film is pont ilyen, kb ettől a résztől kezdve meghal beletekeréskor/pause-kor.
A másik tesztvideó, akit érdekel letölti az ncore kölcsönzőből: The.Chronicles.of.Narnia.The.Voyage.of.the.Dawn.Treader.2010.HUN.BDRiP.XviD-DWP
Ez szintén beáll mint a gerely kb 22 perctől, de már előtte is akadozik a hang. Szóval sajna nem a lejátszóval van itt a gond hanem valami codec-et btak el benne azt pedig nem javítja a delight-ban lévő anna-s lejátszó.
Hát leszedtem én is a sample-t,nekem is akad és megáll.Igaz nekem euro3-as van fent, de ilyet nem csinált még sosem pedig van film bőven rajta 7-800 megástól a 1.5 gigásig bőven de egyik sem akadt sosem még beletekerve se,én is a netről töltöttem le őket különböző minőségbe,de ez a kis 20 megás filmecske megfogta :hmm2: Nem értem :sad:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bobvosgy írta:Hát leszedtem én is a sample-t,nekem is akad és megáll.Igaz nekem euro3-as van fent, de ilyet nem csinált még sosem pedig van film bőven rajta 7-800 megástól a 1.5 gigásig bőven de egyik sem akadt sosem még beletekerve se,én is a netről töltöttem le őket különböző minőségbe,de ez a kis 20 megás filmecske megfogta :hmm2: Nem értem :sad:
7-800 megás filmekkel nem is lesz gond, de még a 1,5 giga sem mérvadó. amikkel gond van az általában mind bdrip, magas felbontással/bitrátával/ac3 hanggal, illetve talán újabb xvid codec-el kódolva. de amugy az ilyen filmeket is általában végig tudja játszani (kivéve amikor magától is megáll valahol a film elején/közepén/vége előtt 10 perccel) ha nincs megállítva vagy beletekerve. csak hát jön egy hívás és kész, lehet kezdeni előlről a filmet ami meg nem megoldás. én mostanában már nem is kockáztatok, leszedek egy filmet akkor ráküldöm winavi-t aztán újrakódolom változatlan bitrátával/felbontással/fps-esl csak sima mp3 hanggal meg a winavi beápített xvid codec-ével. kb ugyanakkora lesz a fájlméret de röccenés nélkül lehet előre-hátra tekergetni, még csak nem is gondolkozik.
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

Tegnap felraktam a delight belle 4.1-et magyar rofs2-vel és olyan problémám van, hogy amikor a kapcsolatoknál szeretném a "t-mobile net"-et a "web" elé helyezni (mert ugye a "web" nem működik már jó pár verzió óta nálam..), a kapcsolat beállítások között nem mutatja a hozzáférési pontokat(ez látszik a képen)..itt semmire nem tudok nyomni mert befagy, majd 2 másodperc elteltével visszadob a menübe.
Valami megoldás létezik erre?

Kép
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: hjocco »

free93 írta:Tegnap felraktam a delight belle 4.1-et magyar rofs2-vel és olyan problémám van, hogy amikor a kapcsolatoknál szeretném a "t-mobile net"-et a "web" elé helyezni (mert ugye a "web" nem működik már jó pár verzió óta nálam..), a kapcsolat beállítások között nem mutatja a hozzáférési pontokat(ez látszik a képen)..itt semmire nem tudok nyomni mert befagy, majd 2 másodperc elteltével visszadob a menübe.
Valami megoldás létezik erre?

Kép
Hi.Érdekes!Nekem ezen az oldalon látható a hálózati célok.(1 próbát megér!tedd át angol nyelvre és így próbáld meg beállítani).Ha így sem ok.Akkor ovi suittal tedd fel az eredeti Bellét és utána pheonixel a delight belle 4.1-t

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=65467.0
Innen szedted le? Én ezeket használom és minden ok. Core, angol UDA verzióst a rofs3 és lentebb a magyar rofs2 Üdv.
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

Hi.Érdekes!Nekem ezen az oldalon látható a hálózati célok.(1 próbát megér!tedd át angol nyelvre és így próbáld meg beállítani).Ha így sem ok.Akkor ovi suittal tedd fel az eredeti Bellét és utána pheonixel a delight belle 4.1-t

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=65467.0
Innen szedted le? Én ezeket használom és minden ok. Core, angol UDA verzióst a rofs3 és lentebb a magyar rofs2 Üdv.
Most újra flasheltem, nem raktam fel semmit, én nem állítottam semmit. Minden úgy van ahogy végzett. Most ott voltak a hálózati célok, aztán újra indítottam a telefont és megint eltűnt :D
Egyébként azt szedtem le én is :)
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

bladehu2 írta:
sergio81 írta:Nálam még a Delight 4.0 van fent és az utóbbi pár napban 3 filmet néztem rajta több részletben!Tehát beletekergetve, kicsit gondolkodik de amúgy minden ok!
hát ez sajnos nem mérvadó mivel gondolom ezeket a filmeket nem tesztelted a gyári belle-vel, tehát nem tudhatod hogy ezek amugy akadnának vagy ezek másnál is gond nélkül mennek. nekem kb 3-ből egy film az ami megakad, de ugye nagyban függ hogy ki mit néz. én általában bdrip-eket "kölcsönzök" :)
Igazad van!Én is csak azért írtam mert nekem is meglepő volt hogy eddig nem ment a beletekerés!Ennél a szoftnál meg 3 Bd-rip filmből 3nál tökéletes!Az általad linkelt film nálam is beakad!
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: hjocco »

free93 írta:
Hi.Érdekes!Nekem ezen az oldalon látható a hálózati célok.(1 próbát megér!tedd át angol nyelvre és így próbáld meg beállítani).Ha így sem ok.Akkor ovi suittal tedd fel az eredeti Bellét és utána pheonixel a delight belle 4.1-t

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=65467.0
Innen szedted le? Én ezeket használom és minden ok. Core, angol UDA verzióst a rofs3 és lentebb a magyar rofs2 Üdv.
Most újra flasheltem, nem raktam fel semmit, én nem állítottam semmit. Minden úgy van ahogy végzett. Most ott voltak a hálózati célok, aztán újra indítottam a telefont és megint eltűnt :D
Egyébként azt szedtem le én is :)
Hi.Másik SIM kártyával is próbáltad.Lehet,hogy valami szolgáltatói beállítás hiányzik(ez csak tipp)Gondolom fleshlnél benne volt a SIM és elötte csináltál *#7370# meg a végén SIM ki-be..
Üdv.Jut eszembe az enyém kártya független.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hjocco 2012-03-07 szer. 20:25:22-kor.
Avatar
free93
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011-07-17 vas. 23:49:48
Készüléktípus: N8-00 DG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szentes
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: free93 »

Hi.Másik SIM kártyával is próbáltad.Lehet,hogy valami szolgáltatói beállítás hiányzik(ez csak tipp)
Üdv.
Nem hiszem hogy ez a baj, mert ha átállítom a nyelvet angolra, akkor nincsen semmi gond, működik is rendesen. Csak restart után a prioritások vissza állnak és nem a "T-mobile net"-et használja, hanem a "web"-et ami meg ugye nem működik... :S
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

Srácok!Egyébként minden frankó a Delight4.1-el?Valami olyasmit olvastam hogy a Store nem műkszik, ez igaz!?
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: hjocco »

free93 írta:
Hi.Másik SIM kártyával is próbáltad.Lehet,hogy valami szolgáltatói beállítás hiányzik(ez csak tipp)
Üdv.
Nem hiszem hogy ez a baj, mert ha átállítom a nyelvet angolra, akkor nincsen semmi gond, működik is rendesen. Csak restart után a prioritások vissza állnak és nem a "T-mobile net"-et használja, hanem a "web"-et ami meg ugye nem működik... :S
Igen lehet,,Mert a 4.1 magyar rofs2 még mindig nem tökéletes,de lehet,hogy a 4.2 megoldja.És mi van,ha eltávolítasz minden más lehetőséget akkor már nem lehet más választása,mint a T-mobile net.(hosszan nyomva el lehet)Üdv,Ja és még valami. CSAK saját hálózatban is próbáltad?
Válasz küldése

Vissza: “Modding”