N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

inteligent írta:
kenderke írta:Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
Én először a Tailor féle Bellet raktam fel azon nálam egyszer elindult utána többet nem (bejelentkezéskor kilépet a program vagy lefagyott). Pedig nem mókoltam még semmit a telefonon, hogy valamivel össze zavartam volna. Ezért raktam fel utána bladehu2 -ét és azzal kezdetektől tökéletes. Sőtt egyszerre megy a fring a skype is és míg a fring nél írásvédetté kellet tenni 1 fájlt hogy működjön a második indítás után is Bellen addig a skype simán működtt egyből.
Én majdnem többet beszélek ezeken át már mint gsm hálózaton ezért nagyon fontos volt és szerencsére jól is működik.
Nálam Skype megy rendesen euro3-as bellén,viszont Fring nem akarja a jót.Valamit mókolni kell vele vagy hogyan indul?Olvasom,hogy valami fájlt írásvédetté kell tenni??
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
inteligent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-02-14 kedd 11:10:44
Készüléktípus: nokia n8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: inteligent »

Fring :
A C:\system\03081978 könyvtárban van egy WISPrPrt.dat aminek ki kell törölni a tartalmát és utána írásvédetté kell tenni.
Nálam csak így működik úgy hogy nem kell vele foglalkozni. A másik ha mindig letörlöd ezt a fájlt mielőtt indítod ...
These users thanked the author inteligent for the post:
gerisgeris1970 (2012-02-17 pén. 17:40:57)
Rating: 2.63%
Avatar
kenderke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 23:28:53
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: kenderke »

bladehu2 írta:
kenderke írta:Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
nekem tökéletesen megy a 2.1.23 -as skype. videóhívás nincs még benne, az majd a következő verzióban talán. viszont a sima beszédhívás működik, baromi jó minőségben és baromi olcsón hívom a vezetékes számokat.
Természetesen én is azt használom, de nem akarja az igazat! Amikor csak belépek, és indítok egy hívást jó, viszont ha 10percig a háttérben futtatom, akkor kezd lefagyni a készülék! Akkor nálam valamely progival akad. Nálam fut a háttérben a Total recall 5.xxx, a Handy progik vannak még rajta, és még sok más. Ezeket a progikat valaki használja, akinek jól működik a Skype???
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

kenderke írta:Természetesen én is azt használom, de nem akarja az igazat! Amikor csak belépek, és indítok egy hívást jó, viszont ha 10percig a háttérben futtatom, akkor kezd lefagyni a készülék! Akkor nálam valamely progival akad. Nálam fut a háttérben a Total recall 5.xxx, a Handy progik vannak még rajta, és még sok más. Ezeket a progikat valaki használja, akinek jól működik a Skype???
én csak a handy taskmant. totalrecallt vagy más handy gyártmányt nem.
inteligent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-02-14 kedd 11:10:44
Készüléktípus: nokia n8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: inteligent »

Nálam nem fut semmi más fixen a háttérben csak fring , skype az spb weather és frissít 6 óránként meg folyamatos szinkron van az Exchange Serverel és egy másik mail fiókkal imapon. A handy taskmant fel van rakva de nem fut állandóan.
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bazy »

Nem tudjátok véletlen, hogy újabb KICSI óra widgeteket hol lehet találni, sis-ben, vagy bemásolósban? :hmm2: Mert amiket sikerült találni órákat, azok mind csak nagyok :( Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném! :)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

inteligent írta:Fring :
A C:\system\03081978 könyvtárban van egy WISPrPrt.dat aminek ki kell törölni a tartalmát és utána írásvédetté kell tenni.
Nálam csak így működik úgy hogy nem kell vele foglalkozni. A másik ha mindig letörlöd ezt a fájlt mielőtt indítod ...
Szia!
Megcsináltam,mivel múltkor hackeltem a a telót és lásd műxi.Köszönöm szépen. :taps2:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
AnubiSV
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 23:56:22
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: AnubiSV »

jahhh :) én balekoltam be :P tényleg csak 170 mega
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AnubiSV 2012-02-18 szomb. 11:58:01-kor.
Belle_v111.030.609_CFW_by_bladehu2_final
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: golan7 »

bazy írta:Nem tudjátok véletlen, hogy újabb KICSI óra widgeteket hol lehet találni, sis-ben, vagy bemásolósban? :hmm2: Mert amiket sikerült találni órákat, azok mind csak nagyok :( Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném! :)
Ha ezt bemásolod a resource\apps mappába akkor, ha jól emlékszem a kicsi és a nagy óra is megváltozik! (fehér kör alakú átlátszó óra lesz!):http://www.mediafire.com/?jd7a0cpj2d0twic
These users thanked the author golan7 for the post:
bazy (2012-02-18 szomb. 15:24:00)
Rating: 2.63%
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
AnubiSV
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 23:56:22
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: AnubiSV »

Miért van az hogy az inegrált Filebrowser a bladehu féle bellében olyan hogy a bal oldalt látom kb 1.5 cm vastagságban a telefon fileszerkezetét és a maradék 2.5 cm-es részben jobbra meg tudok a telefon menűjében lépkedni? így alig látom a file-okat... ezt valahogy el lehet tüntetni hogy csak a filerendszert tudjam látni?
Köszi
Belle_v111.030.609_CFW_by_bladehu2_final
Válasz küldése

Vissza: “Modding”