N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Salmi írta:Akkor nem is a widget új, hanem az egész levelező program? Mintha ezt állítanák a dailymobile-on is...
azért az barokkos túlzás hogy új... kicsit át van rendezve, ennyi. az "új levél" ikon eddig bal fent volt, most lent van az alsó sávon. ennyi az újdonság :)
a fél oldalas widget ugyanaz, egyedül a kis parancsikon méretű email widget az új ami borítékkal jelzi (még véletlenül se darabszámmal, áá dehogy) ha jött mail.
én ez miatt biztos nem pakolok fel 4megányi cuccot.
szabojoe82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-11 pén. 22:24:02
Készüléktípus: Belle N8 by Taylor
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: szabojoe82 »

liqquid írta:
szabojoe82 írta: szia !
Egy kérdésem lenne, itt az szerepel hogy a grafika fps-re állitva. viszont felrakom a tweaks nevű progit akkor az ui-nál a grafikai beálítások 5-öst mutat,ha ezt egy gyárinál nézem meg akkor ez az érték 7-es, ha leveszem 1-re akkor elivileg még több lenne az fps.illetve beleraktam még a sysap3.0 át még eddig stabil a rendszer.
Üdv, az érdekelne, hogy azt látom, hogy felugró ablakokon változtat valamit ez a sysap3.0, nekem angol lettt az összes amit módosított, de amúgy mire jó? Ez is gyorsítana valamit a telefon működésén, vagy mire való pontosan?
Üdv, sysap 3.0 azért lett angol mert hiányzik a sysap.r17 fájl csak a r01 van benne,egyszerü a megoldás z-ről kimásolod az .r17-et a c-re a megfelelő mappába és magyar lesz a kiirás.
Fő funkciója az ujraindítás , illetve kameragombra lehet átállítani a funciót,persze csak az után ha feltelepítetted a sysap.twk plugint a tweaks-hoz.
These users thanked the author szabojoe82 for the post:
liqquid (2012-02-16 csüt. 09:27:16)
Rating: 2.63%
sagit73
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 19:41:10
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: sagit73 »

Sziasztok!
Valakinek nincs ötlete az időjárás widget állandó netre ugrálása miatt? Meg ott is marad, a frissítési időközöket hol lehetne állítani?

köszi
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Todo »

sagit73 írta:Sziasztok!
Valakinek nincs ötlete az időjárás widget állandó netre ugrálása miatt? Meg ott is marad, a frissítési időközöket hol lehetne állítani?

köszi
A frissitésí időközöket nem lehet állitani és sajnos állandóan a neten lóg! Sokaknál előfordul, hogy egy idő után pedig nem is frissíti magát! Ez betudható annak, hogy ez a webeszköz hivatalosan még nem került kiadásra!
These users thanked the author Todo for the post:
sagit73 (2012-02-16 csüt. 13:07:27)
Rating: 2.63%
Avatar
kenderke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-10-19 hétf. 23:28:53
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: kenderke »

Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Damir »

kenderke írta:Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
Van elvileg Belle-re skype, azzal próbálkozol ugye?

Ez lenne az: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=48146
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: liqquid »

szabojoe82 írta:
liqquid írta:
szabojoe82 írta: szia !
Egy kérdésem lenne, itt az szerepel hogy a grafika fps-re állitva. viszont felrakom a tweaks nevű progit akkor az ui-nál a grafikai beálítások 5-öst mutat,ha ezt egy gyárinál nézem meg akkor ez az érték 7-es, ha leveszem 1-re akkor elivileg még több lenne az fps.illetve beleraktam még a sysap3.0 át még eddig stabil a rendszer.
Üdv, az érdekelne, hogy azt látom, hogy felugró ablakokon változtat valamit ez a sysap3.0, nekem angol lettt az összes amit módosított, de amúgy mire jó? Ez is gyorsítana valamit a telefon működésén, vagy mire való pontosan?
Üdv, sysap 3.0 azért lett angol mert hiányzik a sysap.r17 fájl csak a r01 van benne,egyszerü a megoldás z-ről kimásolod az .r17-et a c-re a megfelelő mappába és magyar lesz a kiirás.
Fő funkciója az ujraindítás , illetve kameragombra lehet átállítani a funciót,persze csak az után ha feltelepítetted a sysap.twk plugint a tweaks-hoz.
Még annyi érdekelne, hogy te az UI acceleration-on még miket állítottál, tesztelgetted e, hogy hogy gyorsabb, mit hogy érdemes rajta állítani, hogy legnagyobb sebességgel működjön, mert én külföldi oldalon se nagyon találtam róla semmit, csak, hogy más is megkérdezi ezeket...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára liqquid 2012-02-16 csüt. 13:27:47-kor.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

kenderke írta:Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
nekem tökéletesen megy a 2.1.23 -as skype. videóhívás nincs még benne, az majd a következő verzióban talán. viszont a sima beszédhívás működik, baromi jó minőségben és baromi olcsón hívom a vezetékes számokat.
inteligent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-02-14 kedd 11:10:44
Készüléktípus: nokia n8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: inteligent »

kenderke írta:Sziasztok! Ismét a lerágpott csont a Skype kérdés! Sajnos az új Belle sw-n sem működik jól a skype progi! Bejelentkezés után pár percre rá lefagy a készülék. A készülék N8, és bladehu2 álltal csinált sw. Valaki esetleg próbálta már?
Én először a Tailor féle Bellet raktam fel azon nálam egyszer elindult utána többet nem (bejelentkezéskor kilépet a program vagy lefagyott). Pedig nem mókoltam még semmit a telefonon, hogy valamivel össze zavartam volna. Ezért raktam fel utána bladehu2 -ét és azzal kezdetektől tökéletes. Sőtt egyszerre megy a fring a skype is és míg a fring nél írásvédetté kellet tenni 1 fájlt hogy működjön a második indítás után is Bellen addig a skype simán működtt egyből.
Én majdnem többet beszélek ezeken át már mint gsm hálózaton ezért nagyon fontos volt és szerencsére jól is működik.
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: spider2 »

A legújabb skype allergiás arra hogy milyen téma van a telódon. Gyári témával próbáld ki, menni fog Bellén.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”