Taylor N8 CFW Pro V9 2013.05.26. The End

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

bazy írta:
proxi írta:Sziasztok!
Kellene nekem egy kis help..
Fent volt az n8on egy moddolt cfw és most visszaraktam a gyárit de a menü nem ált vissza ez mitől van?
Tuti hogy elfelejtetted törölni a rendszer mappákat(private, resource, sys, system), meg E-t F-t formázni a flash előtt.

ui: egy kérdést csak 1fórumba tegyél fel legközelebb (lsd.fórum szabályzat), mert ezt már nem csak itt látom! ;) :yes:
Az e-mail beállításoknál beállítottad a használt hozzáférési pontot...?Internetre kell állítani s máris prioritási sorrend szerint használja a csatlakozási pontokat.
These users thanked the author symbian7610 for the post:
simonjoe (2012-01-09 hétf. 09:51:44)
Rating: 2.63%
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
sompetike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 14:58:20
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sompetike »

ha van egy aktiv hivásom,s közben érkezik egy ujabb, s bontom az elsö hivást akkor az uj hivás csak kihangostva lehet folytatni,tehát nem lehet lekapcsolni a kihangositást...ez másnak is igy van a pro rom v2 van feltéve,egy valami hiányzik ez pedig az,hogy hivás közben jelezné az eltelt idöt egy beep-el aminek az idö intervalluma állithato lenne...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Damir »

sompetike írta:ha van egy aktiv hivásom,s közben érkezik egy ujabb, s bontom az elsö hivást akkor az uj hivás csak kihangostva lehet folytatni,tehát nem lehet lekapcsolni a kihangositást...ez másnak is igy van a pro rom v2 van feltéve,egy valami hiányzik ez pedig az,hogy hivás közben jelezné az eltelt idöt egy beep-el aminek az idö intervalluma állithato lenne...
Sajnos ezt anno én is tapasztaltam, még a legelső Belle Pro verziónál..... :roll:
Avatar
Georgexy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:21:39
Készüléktípus: Nokia N78 - N8 DG Taylor Belle
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baden Würtenberg - Radolfzell am Bodensee
Has thanked: 32 times
Been thanked: 62 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Georgexy »

Szép napot.

Most olvastm a hírt, hogy kikerült a forráskódja a Symbian^3 -nak.
Ha ez igaz, akkor várhatjuk az egyedibbnél egyedibb megoldásokat, mint régen az S60V5-nél.
Esetleg processor húzás és miegymás.

Üdv.

Itt is van.

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=60512.0
Telefonok:
Nokia 1610, 1611, 2110, 3110, Siemens C25, C35, M35, Nokia 7110, Siemens S35, Siemens ME45, Nokia 3110 Classic, 6210, 6230, 6230i, 6600, 6020, 6080, LG L600v, Nokia N70, 2730 Classic, N78, N8
Megosztásom: http://www.mediafire.com/?h4jms2yi7i5on
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Georgexy írta:Szép napot.
Most olvastm a hírt, hogy kikerült a forráskódja a Symbian^3 -nak.
Ha ez igaz, akkor várhatjuk az egyedibbnél egyedibb megoldásokat, mint régen az S60V5-nél.
Esetleg processor húzás és miegymás.
Üdv.
Itt is van.
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=60512.0
sajnos ezzel nem megy senki sokra mivel ez a legelső S^3 forráskódja, ami amúgy kb 2 éve elérhető torrentről. symbian.org -ról ugye ingyen letölthető volt bárkinek amíg a nokia vissza nem vette a symbiant és be nem csukta az oldalt. a másik hogy még ha meg is lenne mondjuk a belle forráskódja, gyakorlatilag nincs olyan akinek meglenne a szükséges fejlesztői tudása és tudna vele valamit kezdeni. ezek az indiai "szupermodderek" (LOL) éppúgy csak a meglévő cuccokat tudják használni mint mi :)
Avatar
simonjoe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011-01-30 vas. 17:02:19
Készüléktípus: Lumia 920
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zsámbék
Has thanked: 20 times
Been thanked: 3 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: simonjoe »

Sziasztok!!

A Belle alatt a csengőhangokatt és a háttérképeket melyik mappába kell belegyömöszölni??

THX!
sagit73
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 19:41:10
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: sagit73 »

symbian7610 írta:
Taylor írta:-Megosztási mappa frissítve! A javított core fájlal működik a szerkeszthető eq.

-Más. Ha februárban jön a hivatalos Belle akkor abból természetesen készül egy Pro verzió. Addig is lehet írogatni hogy kinek mi az elképzelése. Mit és hogyan szeretne, stb.
Ki mit szeret :) Nálam az tisztított változat jön be(ami úgy jó ahogy van :yes: ),majd telepítem ami nekem kell.
Nekem is ez!
Avatar
danekdt
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:04:38
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: danekdt »

Helló az lenne a kérdésem hogy fent van az oroginal v1es Belle és most a képeket csak az images mappából látja és nekem sajnos a zenéim közt nagyon sok albumborító kép van,és azért foglalnak némi helyet ezeket eddig utólag töröltem a galériából. nincs valami módszer hogy a galéria lássa azokat a képeket is? elég idegölő egyesével minden mappát meg nyitni és törölni a képeket?!?! :D
A válaszokat elörre is köszönöm.
http://www.flickr.com/photos/danekdt Ha van egy kis időd,nézd meg a telefonnal készült fotoim és értékeld, köszönöm!
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Üdv! Xplore. Kijelölöd amit kell és törlöd. Miért kell túl bonyolítani?
danekdt írta:Helló az lenne a kérdésem hogy fent van az oroginal v1es Belle és most a képeket csak az images mappából látja és nekem sajnos a zenéim közt nagyon sok albumborító kép van,és azért foglalnak némi helyet ezeket eddig utólag töröltem a galériából. nincs valami módszer hogy a galéria lássa azokat a képeket is? elég idegölő egyesével minden mappát meg nyitni és törölni a képeket?!?! :D
A válaszokat elörre is köszönöm.
Kép
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Taylor N8 CFW

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

HAli !
Amiatt írtam az N8 as topicba , hogy akik még Annát vagy régebbit használnak nyugodtan térjenek át a TE Bellédre. Mert nagyon jó cucc. A Leírás hiányos 1 kicsit. Igen a a képek és a vidi+leírás alapján ösze lehet hozni a dolgot, ezt is írtam. De mennyivel egyszerűbb lenne, ha simán leírnád a fileok nevét amit az RM mappába kell tenni. Maga a letöltő oldal is nehezíti a "munkát" (mediafire) . Érdemes lenne egy packot összeállítani azoknak akik hozzám hasonlóan most csináltak ilyet először. Ami 1 teljes RM-*** mappát tartalmaz és csak be kell másolni. valamint a "STAY IN FLASH MODE" rublikára felhívni a figyelmet ( a kint lévő képen nincs be X elve , a vidin viszont látszik. Nekem amiatt nem ment végig a telepítés vagy 10 alkalommal mert a leírásban ez nem szerepelt valamint a képen se látszott. Utána persze egyből sikerült nem kis örömömre.

Még egyszer is nagyon szépen Köszi a Bellét ! Biztos sokat dolgoztatok rajta. Sokkal jobb lett vele a telefonom. Amiatt írtam le az észrevételeimet , hogy még több embernek sikerüljön és egyszerűbb legyen a dolog.

ÜDV!
Válasz küldése

Vissza: “Modding”