N8 CFW/MOD

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Taylor »

A javafix nélküli változat egy bemásolós patchel javítható, ami tartalmazza az EQ-t is. Ez a patch ott a rom letöltésnél. Jelenleg ettől a romtól nincs gyorsabb, még bekagcsolt efektel sem.
Kép
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Taylor:Ebben már működik az alapértelmezett programok,hogy azt használja ami be van állitva?Gyári időjárás widget van benne?Effektek módosithatók?
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Alapértelmezett programok nem. Efektek cserélhetőek, lásd changelog. Időjárás van, de widgetként nem tehető ki.
These users thanked the author Taylor for the post:
feroooo (2011-11-15 kedd 00:51:08)
Rating: 2.63%
Kép
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: joe3 »

bazy írta:LOOOOOOLLL!!! :D :D :D Nem hiszem el!!! :whaaa: Éppen most tettem fel Taylor RC Belle-jét, és a OVI, khmmm... Nokia Suite felajánlotta, hogy frissíthetek Anna-ra Belle-ről! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZÉTRÖHÖGÖM MAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!! :laugh: :laugh: :laugh: :balta:

Még ilyet! :P

Na azért írok majd bővebb véleményt is a szoftról, egyenlőre ismerkedünk, de eddig veszettül stabil, és nagyon jók az effectek, legjobban nekem ezek tetszenek :D !
Szép munka Taylor! :taps1: :taps1: :taps1: :taps2: :taps2: :taps2: ;)
Igen. De ha az eredeti bellét rakod fel amiben nincs átírva az egyedi szoftver verzió akkor felajánlja a belle újra rakását tehát a nokia szervereken ez a verzió már fent van. :D
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: spider2 »

Üdv!

Lehet hogy hülye a kérdés, de hoz egy ismerősöm egy pink N8-at. Erre is fel tudok rakni bármilyen moddolt sw-t pl bellét vagy a legújabb annat? (productcode miatt kérdezem) Köszönöm!
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: spider2 »

joe3 írta:
bazy írta:LOOOOOOLLL!!! :D :D :D Nem hiszem el!!! :whaaa: Éppen most tettem fel Taylor RC Belle-jét, és a OVI, khmmm... Nokia Suite felajánlotta, hogy frissíthetek Anna-ra Belle-ről! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZÉTRÖHÖGÖM MAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!! :laugh: :laugh: :laugh: :balta:

Még ilyet! :P

Na azért írok majd bővebb véleményt is a szoftról, egyenlőre ismerkedünk, de eddig veszettül stabil, és nagyon jók az effectek, legjobban nekem ezek tetszenek :D !
Szép munka Taylor! :taps1: :taps1: :taps1: :taps2: :taps2: :taps2: ;)
Igen. De ha az eredeti bellét rakod fel amiben nincs átírva az egyedi szoftver verzió akkor felajánlja a belle újra rakását tehát a nokia szervereken ez a verzió már fent van. :D
A V1-es verziódat használom, egy hibát találtam hogy a hangszinszabályzó nem működött. Egyébként minden ok vele. A V2-ben mik lesznek a változások, és mikor várható? Köszi
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Már kint a frissített! Java EQ fixált.
spider2 írta:
joe3 írta:
bazy írta:LOOOOOOLLL!!! :D :D :D Nem hiszem el!!! :whaaa: Éppen most tettem fel Taylor RC Belle-jét, és a OVI, khmmm... Nokia Suite felajánlotta, hogy frissíthetek Anna-ra Belle-ről! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZÉTRÖHÖGÖM MAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!! :laugh: :laugh: :laugh: :balta:

Még ilyet! :P

Na azért írok majd bővebb véleményt is a szoftról, egyenlőre ismerkedünk, de eddig veszettül stabil, és nagyon jók az effectek, legjobban nekem ezek tetszenek :D !
Szép munka Taylor! :taps1: :taps1: :taps1: :taps2: :taps2: :taps2: ;)
Igen. De ha az eredeti bellét rakod fel amiben nincs átírva az egyedi szoftver verzió akkor felajánlja a belle újra rakását tehát a nokia szervereken ez a verzió már fent van. :D
A V1-es verziódat használom, egy hibát találtam hogy a hangszinszabályzó nem működött. Egyébként minden ok vele. A V2-ben mik lesznek a változások, és mikor várható? Köszi
Kép
Avatar
songhi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-10-02 szomb. 11:55:35
Készüléktípus: Nokia N8 Samsung Galaxy S III
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: songhi »

Sziasztok

Azt kérdezném hogy Tm-os gyári 022.014 szoftos Annára feltehető minden trükközés nélkül?

Köszi előre is!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: nsee »

songhi írta:Sziasztok

Azt kérdezném hogy Tm-os gyári 022.014 szoftos Annára feltehető minden trükközés nélkül?

Köszi előre is!
A leírt módszerrel, igen.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N8 CFW/MOD

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

rotweiler23 írta:
Coresma1 írta:hali segítségeteket kérném felraktam ezt a belle szoftvert a telómra, és a google mapsot ha elindítom rajta pár másodperc után kilép, miért??? A bp. Menetrend tervezője miatt szükségem lenne rá. Valami megoldást tudtok?? Vagy valami alternatívát a menetrend tervezésre?? Kösz
Pár oldallal ezelőtt már elhangzott a megoldás :). Be kell kapcsolni a wifi-t, mielőtt elindítod. (Nem kell, hogy legyen wifi hálózat...)

köszi a segítséget, azért nem olvastam vissza, mert n8 ról netezek és hát kicsit macerás fórumokat bogarászni vele... :)
Válasz küldése

Vissza: “Modding”